Почекуха• 05 февраля 2024

Ви б поїхали в Іспанію зараз?

Жила в сімʼї в 2022. Зараз в Києві. Вони запрошують жити до себе. Кажуть, допоможуть з роботою. Ну це прибирання буде. Тут маю житло. Працюю в магазині хімії для дому. На %. ЗП 8-14тисяч. Рік тому розлучилася. Чогось хочеться виїхати звідси, але боюсь
Результат:
вже голосів: 193
172 (89.12%) Їхати
14 (7.25%) Тиц
7 (3.63%) Не їхати
Меряю от 0• 08 февраля 2024
Завжди варто спробувати щось нове. Ви ж не плануєте постійно працювати на некваліфікованій роботі?
Распутница• 07 марта 2024
Да. Вы одинокая и зп ваша смешная, потому ничего не теряете, а там есть шанс, что приобретете. Всегда лучше пробовать что-то изменить.
Готова до другої• 17 марта 2024
Требе їхати, може знайдете там собі чоловіка, в Іспанії 35 років- майже юна дівчина, а у нас це вже жіночка, та й чоловіків мало, конкуренція.
Позитивна• 24 марта 2024
Якщо вже немає життя в Україні, то тільки Іспанія
На паровозе• 03 апреля 2024
Ответ дляФизрукая
В Испании? Какую именно вы будете искать там работу? Страна не богатая. Зарплаты - низкие. Жилье вы там не купите. Что там ловить?
Іспанці красиаі