Mrs. Marina• 05 февраля 2024

Альфарекін? Лаферомакс? Гропринозин? Папілокеа? Що краще?

Чоловік отримав підтвердження ВПЧ 35 результат - 0.9, має дві папіломки. Після полового контакту через місяць у мене зʼявилася невеличка папіломка, але результат ВПЧ негативний.
Гінеколог порадила проставити свічки мені, щоб підтримати імунну систему зараз і через 3 місяці повторно аналіз ВПЧ (маю аіт по щитовидці, хронічні проблеми з жкт,алергетик, недавно ковідом перехворіла - тому імунітет фіговий)

Хто лікувався цими препаратами? Який порадите? Альфарекін - отзиви побочок куча, погано перенести. Лаферомакс кажуть у США взагалі заборонено.
Порадьте 🙏🏼 мені 26р
Огірок та Помідорчик• 05 февраля 2024
А лікар, що назначив? Чому Ви про це питаєте в людей, які абсолютно далекі від медицини?
olivochka• 05 февраля 2024
Ставила альфарекін без ефекту
автор Mrs. Marina • 05 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Питаю у людей які приймали ці ліки - як вони перенесли та чи мали результати )
автор Mrs. Marina • 05 февраля 2024
Ответ дляolivochka
Ставила альфарекін без ефекту
У вас також впч? Іншого лікування не назначали?
Огірок та Помідорчик• 05 февраля 2024
Сучасні доказові лікарі не лікують впч. І вилікувати не можливо, організм справляється сам
Пирожкиня• 05 февраля 2024
Ответ дляMrs. Marina
У меня больше титры и не назначили лечения
автор Mrs. Marina • 05 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я не кажу лікувати, а допомгти імунній системі, підтримати її в моєму випадку)
Гуру троллинга• 05 февраля 2024
Є аіт, ендокринолог не радить використовувати імоностимулятори взагалі. Були колись папіломи, але який титр не виявили, я їх видалила, нові не з´явилися.
рукиЖимолости• 05 февраля 2024
Інтерферон альфа 2 б немає доказової бази, використання даного препарату не є доцільним
автор Mrs. Marina • 05 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Що тоді порадите для підвищення імунітету?
рукиЖимолости• 05 февраля 2024
Ответ дляMrs. Marina
Харчування, відсутність стресів, вітаміни, більше нічого