Шалена невинність• 06 февраля 2024

Мама хоче, щоб я все кинула і переїхала до неї. Чи варто?

У мами дуже слабке здоров‘я , вона на пенсії. їй важко доглядати за бабусею, якій 87 років.
Батька цікавить тільки горілка
Я єдина дитина в сім‘ї , мені 22.
Закінчила університет, влаштувалась на нормальну роботу, зп 20 тисяч
Мама каже щоб я або оплачувала доглядальницю (є в селі жіночка, яка за 10 тис / міс пригляне ) , або поверталась з Києва до них і доглядала бабусю + їй допомагала.
Я живу тут вже 5 років, у мене є свої плани на життя, робота, друзі, коханой. Знімаю квартиру. Все кидати і їхати?
На мої відмови починає плакати і казати що я залишаю її саму.
Матраскин Брат• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
І як вона 2-3 глядітиме?
Сидіти треба з бабусею 24/7. В тому числі готувати їжу
В тому числі прибирати в будинках
В тому числі дивитись за тваринами
В тому числі вигулювати качок
а после смерти бабушки, кто будет помогать маме? получается вы должны забыть о своей жизни и убирать в доме и ходить за курями? ну это же бред!!!

Ненька наша• 06 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Єдине, що я порадила б - поговорити з мамою, аби та приймала ліки і слідкувала за своїм здоров´ям. Гіпертонія добре коригується медикаментами. А якщо у мами буде інсульт чи ще якась біда через відсутність лікування - це буде вже дуже погана ситуація
Та й просто ходити пару км в день в повільному темпі - теж знижує тиск. В мене бабуся так робить, зайвого все життя не мала, але після онко тиск скаче. То ходить як погода дозволяє до 3 км в день потихеньку,й таблетки економить
Идууу--уууу блин• 06 февраля 2024
Автор, як ви бачите, відповідь усіх хто написав 100% НІ!
а це вже багато про що говорить.

І так, ще ніколи порадниця не буда так колективно одноголосно
Ненька наша• 06 февраля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Та не кажіть гоп, он автор вже квиток на маршрутку до села побігла купувати.
Токсичні люди в тих селах здебільшого. Мало хто здатен дати щастя своїм дітям.
Важке життя там
Мозговая пилочка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
В 60 мама ещё сама может ухаживать за вашей бабушкой. Вам никуда не ехать. Иначе вас припашут и в результате останетесь вы в том селе и без нормальной работы и зарплаты и без мужчины и возможно без семьи. Потому что и здоровье своё угробите и времени на личную жизнь не будет. Но возможно вы сможете помогать маме финансово. Может будете пересылать 3-5 тыс, если вам остальнеых денег хватит на жизнь.
автор Шалена невинність • 06 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Предательство - это затащить дочку обратно в болото, манипулируя чувством вины и дочернего долга
Бабуся проти того, щоб я їхала, взагалі-то
Ответ дляУкраїнська Мрія
Автор , сонечко , не ведіться на ці маніпуляції. Мама може ще й заздрить вам . Ви велика молодчинка, що на ваш юний вік так зуміли влаштуватися. А мама просто грає на ваших почуттях. Як же вона така бідна-нещасна, все життя прожила з алкоголіком , про що думала ?
Ні в якому разі не псуйте своє життя .
Дякую вам дуже за підтримку
БоВжеВільна• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Хоч одна розумна людина в сім´ї
бювет_в_обед• 06 февраля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Под Киевом дом престарелых стоит 9-14 тыс в месяц, и это с мед обслуживанием. А 10 тыс для села, это загон какой то
В каком городе?

А шо сталося?• 06 февраля 2024
Ответ дляНенька наша
Краще лікуватися комплексно, ліки теж треба приймати, раз тиск скаче. Забивати на своє здоров´я - це повна безвідповідальність та інфантильність. Хіба що мати автора хоче, щоб донька скоро і за нею почала доглядати та туалет виносити
Ненька наша• 06 февраля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Смысл тогда было учиться и платить за аренду? Этот этап можно было пропустить если в селе остаться
Ненька наша• 06 февраля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Да мужчина может и будет. Но вопрос какой, к мужчине прилагается свекровь, которой по сельским меркам невестка обязана помогать, своя семья это хозяйство, огород, потом дети и тот же круговорот проблем. Легче не станет. А в любовницах в селе ходить не советую,здесь свой менталитет такого не любят.
Проще жить одной в городе на аренде. И помогать матери деньгами.
А шо сталося?• 06 февраля 2024
Ответ дляНенька наша
Ще не зрозуміло, як так вийшло, що за навчання і оренду квартири у мами гроші знайшлися, а на доглядальницю - немає
Ненька наша• 06 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?
60 лет, видимо на пенсию вышла как за бабушкой уход нужен. Скорей всего так.
А шо сталося?• 06 февраля 2024
Ответ дляНенька наша
Мабуть
Говорилка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Це не місто. Це село.
З району ніхто не буде їхати в село за 5 тисяч
І доглядати бабусю щодня
А жіночка яка доглядає у всьому селі одна
М-да, ’крутое’ село... Сложно не запить )
Не против• 06 февраля 2024
Нічого собі зарплата в селі, у нас максимум 6000 тисяч і батрачити треба. А нащо качок вигулювати, щоб казати що робота якась робиться? А кури самі гуляють?
ПушАпница• 06 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Не тільки ліками, а й спеціальними вправами можна держати тиск в нормі. Наприклад, гімнастика для гіпертоніків по Шишоніну. Ліки коштують грошей і частенько чималих, а гімнастика безкоштовно. Що заважає мамі під час перегляду серіалу чи новин, робити вправи по Шишоніну? Їх можна робити і сидячи
ПушАпница• 06 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
ну от після ’вигулювання качок’ і дійшло,що ви троль. бо качки виганяюься тільки за фіртку,на берег і назад вони своїм ходом. а вечором вийти до фіртки і загнати у двір. навіть батько алкаш справиться.
Видно, що Ви в своєму житті не пасли ні гусей , ні качок. Повернутись може 10 із 20, якщо качки чи гуси без догляду

ПушАпница• 06 февраля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
А уток в селах на поводках выгуливают? Вы почитайте писанину автора.
То Ви не зрозуміли. На повідку вигулюють квочку, яка встала провітритись на 10-20 хвилин
Вмію заміряти найкраще• 06 февраля 2024
Досматривать бабушку обязана ваша мама,а уж её будете досматривать вы.
а не всю жизнь положить на досмотр своих пожилых родичей.
помогайте деньгами в меру возможностей и не обращайте внимание на обиды.
вам надо думать о себе.
Атрика• 06 февраля 2024
Авторе,коротко-ні.Мама доглядає свою маму Як знадобиться допомога Вашій мамі,будете думати.
Винник• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Так
Але ж це догляд цілодобовий
Раз в день зайти то 3 тисячі
То мама хоче цілодобовий догляд для бабусі??
Не просто допомогу, а щоб бабусю на іншу людину спихнути?
Наша взяла• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Мама не хоче пити ліки
А Вы не хотите работать и жить в селе.
У каждого свои ’нехочухи’
Атрика• 06 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні в якому разі не псуйте своє життя .
Авторе, прислухайтесь!
Замулена ріка• 06 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Ви смієтесь? пасуть гусей старі або діти, качки самі на ставок ходять, хіба що забирать ходять ввечері. В кого нема кому пасти, у тих сидять дома зачинені. Чи в селі більше роботи нема, як за гусьми цілий день ходити?
Єдина Країна• 06 февраля 2024
У мами Автора якийсь «битий піксель» в системі. Зазвичай, батьки намагаються полегшити життя дітям, а тут якийсь треш
Плету интриги• 06 февраля 2024
Ответ дляЕрмолайчик
А при чому Ви до бабусі? Нехай її доглядають іі діти!
Я б навіть не розглядала такий варіант! Що Ви в селі будете робити? Як заробляти? Мама - маніпулятор ще той!
Мене мама теж попрікала, що їй самій довелось доглянути свекруху ( ну тато допомагав трохи купати), але горшки виносити, потім памперси змінювати довелось мамі. Папу років лежала баба. А я не вважаю, що я повинна була цим займатись. І мама часто згадує, що от їй прийшлось в житті таке пережить, а я кажу ми ще не знаємо що мені доведеться пережить
Плету интриги• 06 февраля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви пізня дитина?
Хоч вам і наставили фейспалмів. Але таки ви правильно зауважили пізня дитина. Нема нічого хорошого бути пізньою дитиною
_Юта_• 06 февраля 2024
Ответ дляПлету интриги
Ага
Вот мать автора не поздний ребенок, у нее явно все отлично сложилось
Уход за своей матерью просто как песня, да