Шалена невинність• 06 февраля 2024

Мама хоче, щоб я все кинула і переїхала до неї. Чи варто?

У мами дуже слабке здоров‘я , вона на пенсії. їй важко доглядати за бабусею, якій 87 років.
Батька цікавить тільки горілка
Я єдина дитина в сім‘ї , мені 22.
Закінчила університет, влаштувалась на нормальну роботу, зп 20 тисяч
Мама каже щоб я або оплачувала доглядальницю (є в селі жіночка, яка за 10 тис / міс пригляне ) , або поверталась з Києва до них і доглядала бабусю + їй допомагала.
Я живу тут вже 5 років, у мене є свої плани на життя, робота, друзі, коханой. Знімаю квартиру. Все кидати і їхати?
На мої відмови починає плакати і казати що я залишаю її саму.
Кудлата хмаринка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Мама так хоче
Мама может хотеть все что угодно за свой счет

Чемна панночка• 06 февраля 2024
Мама просто хочет раба.Облегчить свою жизнь.Ей плевать на вас.Вам оно зачем.Заблокируйте ее и все.
Ненька наша• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
В тому і справа, що ні
Вони мене вивчили і знімали квартиру
Забезпечували до 20 років включно
А Ви можете пояснити, що якщо Ви повернетесь, то те що Ви старались а батьки оплачували вилетить в трубу і було даремно? Що в такому випадку це були даремно потрачені ресурси, якщо в кінцевому результаті ви повертаєтесь в село і скоріше всього там і залишитесь жити. Що все робилось для Вашого майбутнього, але в такому випадку все було даремно і у Вас його не буде й це були даремні зусилля. Поясніть це мамі.
Солоденька цукОрка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ну у нас 10 курей 20 качок 2 кота і собака
Нафиг та птица, вырежьте, котам собаки достаточно! Кто за хозяйством ухаживает? Бабушка ваша живёт с родителями?
Полуничка• 06 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Вы думаете что в сёлах живут идиоты согласные работать за тарелку супа и корку хлеба? Люди тоже ценят свое время и труд
Я с маленького городка, если работы нет вообще будут рассматривать разные варианты. Работают и за условную тарелку супа
Кудлата хмаринка• 06 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
Я в селе сейчас. Вот в группе отг выставили объявление о сиделке с объемом работы примерно как у автора, но без выгула уток)), предлагали 400 грн в день- люди оборжали, дураков за копейки работать не нашлось
Бабуся мороз• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ви що жартуєте?
Боже, я просто уміляюсь тому, які є наївні люди
Йому пофіг. Кристально. Він ніколи ні в чому нам не допомагав
І на бабусю (свою тещу) він чхав. Йому горілка найважливіша в житті
Це в мене такий був батько, не допомагав з дітьми, ще й з дому крав, пропивав. Мама розвелась, коли їй було 57р. Батько помер через декілька років, практично на вулиці... 9 років як його нема
хутряна володарка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Мама так хоче
Ну то їдьте в село.
Дуже цікаво, мама оплачувала навчання, квартиру в Києві винаймала вам. А тепер через два роки не може оплатити доглядальницю?
Сама купляю квіти• 06 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?
І що? Багато знаєте людей з неблагополучних сімей, які з двадцяти років самі себе можуть забезпечити?

Хоча те, що автору оплачували навчання і винаймали квартиру - це величезний бонус. Особисто я і багато моїх знайомих жили в гуртожитку і поступали туди, де могли на бюджет пройти, а не куди хотіли.
Якраз з не мажорних сімей діти і змушені рано починати себе забезпечувати.
Навіть у нас сім’я з нормальним рівнем життя, але дітям-підліткам не вистачало ’на 100500 помаду’ - був стимул щось десь підробити, з 15 років по пару годин в інтернеті контент менеджери на іноземних сайтах.

Колишня муза• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Так она молодая совсем
Это ее выбор жить с пьющим мужем
Вы тут причем?
Ненька наша• 06 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ну то їдьте в село.
.Видно відправили з роботи на пенсію. Або сама пішла. І грошей стало не вистачати на колишньому рівні. В принципі звичайна життєва ситуація. Найкращий вихід доньці платити половину за доглядальницю. Половину місяця мама, половину місяця доглядальниця за бабусею(плюс ще підлогу помити й їсти дати, а не звалювати на неї ще й качок)
Сама купляю квіти• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
І як вона 2-3 глядітиме?
Сидіти треба з бабусею 24/7. В тому числі готувати їжу
В тому числі прибирати в будинках
В тому числі дивитись за тваринами
В тому числі вигулювати качок
Зрозуміло.
Їдьте у своє село. Хто як не ви.
Знайдете собі чоловіка алкаша, народито трійко діточок і будете жити не дуже довго та не зовсім щасливо.
Все як у всіх. Бо шо люди скажуть.
Малинка• 06 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Странный вопрос. На самом деле таких сел не мало
Ага, і лише одна людина без роботи, що може доглядати. Назвіть якесь село таке. А ще за гроші може соцпрацівник прийти
Малинка• 06 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
В обл.центрах теж є люди, що працюють на мінімалку
Белоснежко• 06 февраля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Да таких , как мама автора , с их запросами знаете сколько ? Имеется одинокая сестра мужа , 58 лет - Сину! Я прям чуствую , як я тебе родила . Кидай ту війну - йди мене няньчити , я ж бідна -нещасна , ваааааа ( о её гульбенях в активные годы умолчим ). Мені люди кажуть, шо ж він все не покине і тебе не глядить.... Вот так
я єто знаю,только автор волшебная, ей все не то и не так...то ха едет к маме..
Белоснежко• 06 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ну то їдьте в село.
ну, то ж все на доцю витратила..
Радість моя• 06 февраля 2024
Нажаль Ваша мама не дуже розумна жінка.
Допоможіть грошима, скільки можете. І все. Ви втратите все, якщо повернетеся.Утримуаати Вас мама там буде? То нехай та гроші і витратить на помічницю.
Весёлая морковка• 06 февраля 2024
Мама маніпулятор у вас. Це не ваш обовʼязок там сидіть і задовольняти потреби сім’ї. Як ви одягнете це ярмо то не вилізете поки бабуся не помре. Як варіант я б запропонувала мамі взяти людину на деякі дні щоб сиділа з бабою, а вона могла розвіятись.
В нас схожа ось ситуація була з бабусею. Мама моя відмовилася від будь-якої допомоги, доглядала з дядьком моїм. Це морально дуже напряжно, тому геть морозитись неправильно, але і запрягатись повністю ну це принести в жертву свої молоді роки і карʼєру на няньчення мами, тата і бабусі.
Радість моя• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Так
Але ж це догляд цілодобовий
Раз в день зайти то 3 тисячі
А може цілодобовий,то занадто?
Мама ваша, ще та штучка.

Водійка хімарса• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Мама не хоче пити ліки
Чого не хоче? В неї вже маразм?
Радість моя• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
І як вона 2-3 глядітиме?
В тому числі прибирати в будинках
В тому числі дивитись за тваринами
В тому числі вигулювати качок
А мама,що робитиме?
Розвідка Маші• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ви що жартуєте?
Автор, ваша мама на свою теж начхала. І це не ви обирали жити з цим чоловіком, і не вам це розгрібати. Нехай мама йде працювати в сільській магазин, і платить няньці. Живіть своє життя. Батьки не дуже судячи з всього вами описаного подбали про ваше майбутнє, тому не дозволяйте загубити те, що створюєте самі.
Весёлая морковка• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
І як вона 2-3 глядітиме?
В тому числі прибирати в будинках
В тому числі дивитись за тваринами
В тому числі вигулювати качок
Качок і тварин продати, порізати. Моя мама так робила, бо не було сил ще глядіти їх. На їх догояд більше часу та грошей йде ніж вигоди.
Водійка хімарса• 06 февраля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Это такое поколение «принцесс», которые сами не в состоянии своих родителей досмотреть, но спят и видят как их будут кружить и требуют уже сейчас делить с ней заботы. У меня такая же, все детство к бабушке на каникулы, школа, бесплатные кружки, ходи -не отсвечивай, главное чтоб перед соседями не стыдно было. Стоило мне заболеть - закатывала глаза и истерику, что я ей рушу планы, к врачу или покупать лекарство - все со злостью. Папа заболел, так орала мне в трубку, что я должна помогать ей! И это в 60 лет! Ее родители дожили до 90.
Ну Вы это немного погорячились о поколении. Мне 60, забочусь о 90 + родителях, обожаю возиться с внуками, хожу на тренировки, катаюсь на горных лыжах. Свой бизнес. Тяжело, да. Но! Я в страшном сне не представляю себя на плечах у своих детей.
Слобожаночка• 06 февраля 2024
Нормальна робота це 20.000?😟
А шо сталося?• 06 февраля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
З тих, кого я знаю, більшість просто повернулись до села. Меншість залишилась працювати і винаймати житло у місті, одна молода пара навіть купили квартиру в Києві у розстрочку. Тому й кажу, що автор молодець.
Мошей ницца• 06 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
а у автора мама на 10 лет младше, моя тоже не готовит, когда я спросила почему-не хоу морочиться, если не принесу еду, она будет есть хлеб и воду и рассказівать мне какая у нее слабость и ее шатает, ношу еду.., но жить с ней, пока она ходит-нет...
Моя после болезни перестала готовить,года 3-4 назад.Мою тоже шатает,у нее анемия была.Тогда пролечили ее,очухалась.Сейчас говорю давай в больницу хотя бы на неделю...нет и всё
Кудлата хмаринка• 06 февраля 2024
Ответ дляМалинка
Сколько без работы не знаю, но выше писала что на аналогичное объявление в местной группе с предлагаемой ЗП 400 грн в день желающих не нашлось, только стёб
Сама купляю квіти• 06 февраля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Та не кажіть гоп, он автор вже квиток на маршрутку до села побігла купувати.
Токсичні люди в тих селах здебільшого. Мало хто здатен дати щастя своїм дітям.
Белоснежко• 06 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
у меня так само..