Шалена невинність• 06 февраля 2024
Мама хоче, щоб я все кинула і переїхала до неї. Чи варто?
У мами дуже слабке здоров‘я , вона на пенсії. їй важко доглядати за бабусею, якій 87 років.
Батька цікавить тільки горілка
Я єдина дитина в сім‘ї , мені 22.
Закінчила університет, влаштувалась на нормальну роботу, зп 20 тисяч
Мама каже щоб я або оплачувала доглядальницю (є в селі жіночка, яка за 10 тис / міс пригляне ) , або поверталась з Києва до них і доглядала бабусю + їй допомагала.
Я живу тут вже 5 років, у мене є свої плани на життя, робота, друзі, коханой. Знімаю квартиру. Все кидати і їхати?
На мої відмови починає плакати і казати що я залишаю її саму.
Батька цікавить тільки горілка
Я єдина дитина в сім‘ї , мені 22.
Плету интриги• 06 февраля 2024
Ответ дляМалинка
Нащо помічниця на цілий день? Бабуся лежача? Чому вас у жертву, а яйцебика жаліють
А десь написано, що бабуля мати яйцебика? Тут ще слиною плюються що свекрух і тещ ніхто не зобов´язаний доглядати. Це все справа тільки власних дітей.
Якщо це теща, то які претензії до батька автора?
Плету интриги• 06 февраля 2024
Ответ дляСкляна миша
Нет, вернётесь и ваша жизнь кончена. Где и кем вы будете работать? Какая личная жизнь?! Будете смотреть бабушку, лавировать между отцом и мамой, потом их досматривать. никаких 10 тысяч, бабушку должна смотреть ее дочка 60 летняя. А вам деньги пригодятся когда надо будет мать досматривать.
Просто цікаво, коли не стає проміжного варіанту, як мама автора, то хто зобов´язаний доглянуть бабку?
Малинка• 06 февраля 2024
Ответ дляПлету интриги
Тобто він елементарне по господарству допомогти не може? Чи в нього окремо оплата комуналки, приготування їжі й власні кури-гуси. Не про бабусю мова, а про решту роботи по господарству.
Тоді класний батько. Сам живе в задоволення на готовому, а донька хай махає на твоє життя.
Плету интриги• 06 февраля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Под Киевом дом престарелых стоит 9-14 тыс в месяц, и это с мед обслуживанием. А 10 тыс для села, это загон какой то
Підкажіть будь ласка що за будинок престарілих мається на увазі. Без жартів прошу
Ответ дляШалена невинність
І як вона 2-3 глядітиме?
Сидіти треба з бабусею 24/7. В тому числі готувати їжу
В тому числі прибирати в будинках
В тому числі дивитись за тваринами
В тому числі вигулювати качок
В тому числі прибирати в будинках
В тому числі дивитись за тваринами
В тому числі вигулювати качок
Як ви будете в селі працювати в атб, то хто буде бабусю доглядати цілодобово, прибирати в будинках і хазяйство вигулювати ?
Плету интриги• 06 февраля 2024
Ответ дляпразники не помню
когда мой папик алкаш подох, все вздохнули с облегчением
Мій батько теж алкаш, але я його все одно дуже люблю і це моя трагедія. Коли не стане, то для мені небо на плечі впаде від болю. Все життя з мамою боремося з цією бідою, на періоди виходить і тоді він найкращий батько мені, дідусь онукам.
Це біда наша спільна
Наизнанку• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Вам ’повезло’, вы ещё и поздний ребенок. Моей бабушке было бы тоже 87 в этом году (как вашей, но моя уже умерла), только вам 22, а мне 43
руки_Крюги• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
І як вона 2-3 глядітиме?
В тому числі прибирати в будинках
В тому числі дивитись за тваринами
В тому числі вигулювати качок
В тому числі прибирати в будинках
В тому числі дивитись за тваринами
В тому числі вигулювати качок
Ахаха -- вигулювати качок?
Дивіться, ваша мама вважає вас достатньо дорослою, щоб спихнути на вас свою маму, свої проблеми, і вважати що ви маєте все оплачувати . Переваги в цій ситуації також є -- хто платить гроші то і замовляє музику.
Значить в село треба таки приїхати. Свійських тварин і качок перерубати або продати сусідам. Сидіти з бабусею абсолютно не обов´язково весь час. Раз в день то мама мусить до своєї мами зайти, і ще на декілька годин на день самостійно знайти жінку, яка за декілька тисяч буде приходити, щось приготувати, щось прибрати в будинку бабусі, і додому. Мама з своїм будинком сама розбереться.
З бабусею їхати до нотаріуса і оформляти договір про довічне утримання-- будете мати будинок. І забрати пенсійну карту, щоб мати можливість купувати бабусі ліки і продукти, ну і привозити їх щотижня.
І мені здається що на таких умовах ваша мама швидко знайде сили доглядати бабусю. Бо залишиться без бабусиного будинку, бабусиної пенсії і різниці яку вона планувала отримувати як посередник між вами і доглядальницею. ( Бо 10 тисяч в селі це не коштує) якось так.
Леся Українка• 06 февраля 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Нет, это не их обязанность!
Та конечно.Родители обязаны содержать детей до 23 лет,пока те учатся.
Пишу каліграфічно• 06 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Обеспечивать одежду и питание, но не оплату контракта и съем квартиры
Леся Українка• 06 февраля 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Где вы вычитали,что автор училась на контракте?И квартиру их снимать никто не заставлял.
Шалена невинність
• 06 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Я сказала, что автор учился на контракте
Пишу каліграфічно• 06 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Автор написала, а ну да, не заставлял....
Natal_ka91• 06 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
В селі можу влаштуватись в місцевий супермаркет
Загубите себе і свою молодість там
Невже ваша мама не розуміє, що потім у вас буде менше перспектив з нуля все починати, коли повернетесь?
Виниловая пластинка• 06 февраля 2024
Чого це мама ставить вам ультиматуми
Вона вас вчила бо на то і є батьки дати старт дитині
Ви немаєте своїм життям жертвувати бо мама неможе доглянути свою маму
Це завдання дітей все крапка
Смішно що мама вимагає 10тис при зарплаті 20
Це завдання дітей все крапка
Сорока-ворона• 06 февраля 2024
Той випадок, коли дитина народилася у майже 40. Донька намагається будувати своє майбутнє ,а токсична мамО постаріла і вважає, що їй всі винні
Сорока-ворона• 06 февраля 2024
Ответ дляПирожкиня
в деревне сиделка 10000?что то многовато
Коли є запит, та майже немає пропозиції, то і в селі буде надто висока ціна
Маруська Му• 07 февраля 2024
Пишіть в особисті. Допоможу Вам вирішити це питання, з подальшою допомогою в майбутньому.
Чоловік 36.
Я только за!• 07 февраля 2024
Це мамині маніпуляції - її мама це її клопіт, а не ваш. Ось як вона сама зляже (не дай Б-г), тоді будете щось думати про доглядальниць. Мама сама обрала чоловіка, який бухає і досі з ним сидить.
Вам - думати про своє майбутнє і майбутнє своїх дітей
Ананомчикус• 07 февраля 2024
Ответ дляруки_Крюги
Ахаха -- вигулювати качок?
Ваш комментарий - просто образец логики. Всё рационально, все моменты учтены. Вам бы в штаб, глядишь и война б быстрее закончилась
празники не помню• 14 февраля 2024
Ответ дляПлету интриги
Це біда наша спільна
значит у вас все по другому
Тепличная• 12 марта 2024
Ні, автор, не повертайтеся, якщо є можливість допомагайте грошима. Але повертатись не треба. Якийсь егоїзм у матері якщо так
Тепличная• 12 марта 2024
Ответ дляШалена невинність
Ніііі, автор, ну Ви що. Не треба повертатися в село (
Мона_Лиса• 21 марта 2024
Ответ дляШалена невинність
Ви що жартуєте?
Боже, я просто уміляюсь тому, які є наївні люди
Йому пофіг. Кристально. Він ніколи ні в чому нам не допомагав
І на бабусю (свою тещу) він чхав. Йому горілка найважливіша в житті
Так то вибір мами з таким жити.
Повернетесь-буде таке ж життя. Не вздумайте
Мона_Лиса• 21 марта 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ни в коем случае не возвращаться и на шантаж про 10000 тоже не ведитесь, если не хотите закончить свою жизнь в том селе, бедной, несчастной, замужем за алкоголиком. И ваша мама не лучший пример матери, вместо того, чтоб вам помочь, такое выкидывает, совести у нее нет. Чем она так перегружена, что за собственной матерью не может поухаживать
Мама, мабуть з тих, кому спочатку дуже важко з одною дитиною і її списують на бабусь, а потім важко за бабушкою доглядати. Треба дочці життя попортити
Мона_Лиса• 21 марта 2024
Ответ дляШеллар
Чого тільки не має на Світі. Перший раз бачу, щоб качкам доглядальницю цілодобову винаймали.
Однозначно, з такими вимогами Вам потрібно повертатися на село.
А двом котам цілодобова доглядальниця скажете не треба?
Мона_Лиса• 21 марта 2024
Ответ дляСама купляю квіти
А ви її коментарі почитайте. Повернеться. Бабу глядіти, потім маму.
Здається, що автор і сама цього хоче, і шукає підтримки .
Бо так завзято доказує, що за качками 24/7 догляд потрібен