Кто крайний?• 07 февраля 2024
Как вы боритесь с секущимися кончиками волос?
Бутерброд и я• 07 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Перечитайте свой первый коммент. Здесь просто обсуждали,что делать с волосами
Мій перший комент якраз по темі 😆 Я написала автору що мені допомагає
Чогось всі накинулись на мене
Автопортрет нурофена• 07 февраля 2024
Ответ дляПироженкА
100%. Все , кого не волнуют кончики волос автора , все тролли ))
Меня больше половины тем не волнуют, я туда и не захожу.
Барабан для дорослих• 07 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Мені теж цікаво, кого з дорослих людей можуть турбувати посічені кінчики? Навіть якщо ці люди за кордоном....
Кінчики це якась фігня
Мені ще цікаво, невже і правда не знають що з ними робити.