Кого має захищати мій чоловік ,або син?Або чіісь чоловіки.Тих людей які продавали свій голос за гречку?За макарони та олію?Які не думали як далі будуть жити іх діти та онуки?Чому молоді тепер повинні йти в могилу?Хто за Зеленського голосував?Хай ідуть усі тепер на фронт.А потім інших посилайте.У нас і після війни не буде добра в країні якщо будемо вибирати за гречку,або тому що він гарненький і смішний ,або тільки б не Петя.Мені цікаво хто обирав Кучму, як ці люди себе почувають?Чому коли віддавали ядерку,або пиляли літаки ,,а ракети за газ віддавали ніхто не вийшов на майдан?Чому внуки мають тепер вигрібати те гімно що зараз?Так треба захищати країну бо старенькі вже в Европу не поїдуть.Вони хочуть дожити в своїй хаті.Та Чому ж ви про свою хату і де ви будете доживати не подумали 30 років тому?
Ответ дляRenesmeе 16
краще погугліть скільки кримінальних справ проти воїнів АТО було відкрито і скількох пересаджали. І хто вугільний бізнес вів із днр/лнр. порох зрадник
Це подоляк в фб написав про кримінальні справи? А про вугільний бізнес чесно скажу за..али ви ним..одна шарманка у них вугільний бізнес, Свинарчуки зараз вам краще? Чи ви вивезли жопу в Європу і звідии вЄщаєте про вугільний бізнес?
Ответ дляNat-li
Гениальная позиция. Особенно по отношению к людям на оккупированных. Классическая ’моя хата з краю’.
Вы выехали?
Виїхала з Київщини
Не залишили вибору
У Вас є?
Ок , хай вас захищають
Мені кожна смерть українця- то біль
Не треба.
Мене не захищайте
Хай захищають себе, якщо можуть 🙏
Не залишили вибору
У Вас є?
Ок , хай вас захищають
Мені кожна смерть українця- то біль
Не треба.
Мене не захищайте
Хай захищають себе, якщо можуть 🙏
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Мене захищати вже не треба
Треба було в 22 році в лютому
Зараз вже ні
Просто будьте живі
Треба було в 22 році в лютому
Зараз вже ні
Просто будьте живі
Ніхера собі. А по якому паспорту виїхала, та яку не потрібно захищати? По програмі захисту від України?
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляJave
Ні не Подоляк, свідчення на суді воїнів АТО
Ответ дляСвітланкаОК
Я голосувала шоб не порох, і що? Мені воно гидотне таке було, що навіть не вимовити. Інша річ, що Зе не виявився кращим, але ж тоді реально вибити шококо міг лише він. Жулька чи бойко взагалі були не варіант.
Те свинопике зі своєю смертю з косою треба було терміново прибирати, поки вони медицину не ухайдокали до краю. Ну і корупція страшна.
За ті ж гріхи і Зе на виборах не підтримають. Знайдеться хтось новий — люди будуть за надію голосувати, що колись це корупційне кодло хтось розвалить.
Зе з цим не впорався, а По — то взагалі батенько та ідейний натхненник корупції в усіх її проявах.
А Зе Вам не гидотний?
При Пороху, з Ваших слів, медицину ухайдокали. А при Зе сотні тисяч людей і чверть країни ухайдокали. Нормально Вам, все влаштовує?
Ответ дляRenesmeе 16
А справа Андрія Галущенко та Жарука і Кіяна? Яких просто вбили за те, що вони стали свідками контрабанди між Україною та тз лднр. Там потім прибрали і безпосередньо «своїх» же. Наприклад, Андрія Таранова.
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляJave
Моя жопа як ви висловились в Україні 🤣🤣
Ответ дляАвокада
а ещё дополню,что часть квартиры и на вас могла быть приватизирована,если вы были прописаны в неприватизированной квартире родителей.
или вы мечтаете однушку на себя одну?)))
где родительское жильё или это хатка в селе?
Родители тоже купили квартиру после 91.
Вас удивляет, что не все получили кусочек ’хатки’ от государства?
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
По звичайному закордонному паспорту
Давно не в програмі захисту
Я маю відчитатись ?
Ви точно не плутаєте ?
Давно не в програмі захисту
Я маю відчитатись ?
Ви точно не плутаєте ?
Ага, саме в лютому 2022
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляJave
Добре хоча б так) сина готові відправляти на фронт?
Я взагалі з окопа пишу. Шах і мат
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляJave
То що там по Порошенку, погуглила скількох пересадив ?
Ответ дляkatenka_
Вас не защищали? Вы в оккупации? Все люди погибли, город вымер? Вам вообще не стыдно вот ни капельки за такие слова?
Ні, не соромно
Нас не захищали
В нас ТРО з лопатами
Ні поліції, ні військових, ні влади
Самі собі спасались хто як може
Лотерея
Спасибі місцевим жителям і звичайним ТРО 🙏спасибі
На тому все
Нас не захищали
В нас ТРО з лопатами
Ні поліції, ні військових, ні влади
Самі собі спасались хто як може
Лотерея
На тому все
Ответ дляКайдашева дочка
Нет.Нормальных учителей
А звідки тоді є величезна кількість розумних і дуже розумних дітей? Їх ті самі вчителі вчили. Може то з Вашии дітьми щось не так? Чи з Вами, що не змогли організувати їм шкільне навчання?
Взагалі Ви якось інфантильно виглядаєте у своїх відповідях, весь час Вам хтось винен і хтось винуватий.
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляJave
Добре, я теж з окопа пишу..вам пат.. то дітей своїх готові в окоп також? Під авдвївку?
Не переводь тему, про Порошенка погуглила чи ні? Сини його вже воюють?