Кого має захищати мій чоловік ,або син?Або чіісь чоловіки.Тих людей які продавали свій голос за гречку?За макарони та олію?Які не думали як далі будуть жити іх діти та онуки?Чому молоді тепер повинні йти в могилу?Хто за Зеленського голосував?Хай ідуть усі тепер на фронт.А потім інших посилайте.У нас і після війни не буде добра в країні якщо будемо вибирати за гречку,або тому що він гарненький і смішний ,або тільки б не Петя.Мені цікаво хто обирав Кучму, як ці люди себе почувають?Чому коли віддавали ядерку,або пиляли літаки ,,а ракети за газ віддавали ніхто не вийшов на майдан?Чому внуки мають тепер вигрібати те гімно що зараз?Так треба захищати країну бо старенькі вже в Европу не поїдуть.Вони хочуть дожити в своїй хаті.Та Чому ж ви про свою хату і де ви будете доживати не подумали 30 років тому?
Ответ дляIn limbo
Я вам і не таких скрінів можу наклепати.
Где наклепаете?У меня муж на ЮУ АЭС работает.Начальник смены оперативного персонала.Уже как 25 лет в этой сфере.Еще работает председателем ОСББ.Ведет 5 домов.И 2 гаражные кооператива.И все зарплаты официальные с оплатой налогов
Кожен обирає для себе, як себе вести
За що воювати - щоб жити в своїй країні, ночувати в своєму будинку/квартирі, а не тікати у Вроцлав з однією сумкою і 300 Євро в кишені + малою дитиною та 85 річною хворою мамою
Звісно, можна ’очистити’ свою совість - ’нехай спершу депутати/судді/ мільйонери/.... підуть на фронт’, але тоді хуйло зупиниться лише на польському кордоні ( і то не факт)
Війна була б незалежно - Зе чи По стали б президентами.
П.С. необхідність боротьби з корупцією ніхто не скасовував
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Кайдашева а чому ось ця тема на українській, а всі інші на російській, швидко вивчила мову 🤣?
Ответ дляoboeva
Вы забыли что ли?
У них тоже подстраны,расхерачили?
Ответ дляkatenka_
Если мнение большинства вам опять не понравится, то Зрада? Всё куплено?
Мне не может не понравиться мнение большинства, это курс страны который выбирает народ.
Если большинство за войну - то не понимаю откуда проблемы с мобилизацией.
А если большинство за переговоры - то я не понимаю почему наши ’менеджеры’ нас не слышат
Ответ дляКайдашева дочка
Ну хоть про минималку не плачете, уже хорошо.
Ответ дляКайдашева дочка
А вы? Неужели хоть ваш честный председатель осбб и не ворует?))))))
Ответ дляlith_oops
Если у него онко, то да. Бывших раковых больных не бывает, к сожалению. (((( У меня через десять лет подозрение на рецидив. ((((
Потому он особенный. У других есть шанс вернуться, у него - нет.
По идее у него должна быть инвалидность и свободный выезд в таком случае.
Ответ дляVesy
Все понятно 😁
Ну на карте приличная сумма есть на их будущее.Уже не плохо.
Ответ дляМимо_шла
Ещё интересно про ’защищать свою землю’, когда у половины людей нет во владении земли и нет каких-то % за то,что земля в аренде/собственности всяких Ахметовых и тд.
Ви маєте у власності землю і Вам ’всякі Ахметови’ не платять орендну плату? Чи що маєте на увазі?
Чи Ви захотіли комунізму? Його не буває))
Ответ дляАвокада
вот и предъявите претензии своей бапке.
Она умерла.Но таких бабок пруд пруди
Ответ дляМимо_шла
А вы просто за переговоры или на каких-то конкретных условиях? Ну, там водичка каждому на столе, Крым наш, подписи на крови?
Spicy -02f0• 07 февраля 2024
Ответ дляNat-li
Там на несколько лет дают инвалидность же
Ответ дляRenesmeе 16
Хочу на русском пишу ,а хочу на украинском.Сегодня настроение такое,гамняное:(
Платья Всем• 07 февраля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Абсолютно не фанат Порошенко, поэтому в своё время и проголосовала за Зе(((, но страну до такого состояния, как сейчас - он бы не довёл никогда... Правильно говорят - всё познаётся в сравнении...
а что бы Порошенко сделал? он же до 2019 года должен был готовиться к войне, производство должно было быть, Зеля бы не успел все хорошее, сделанное Порохом развалить, если бы оно было.
Ответ дляoboeva
Не ворует .Представьте себе.
Ответ дляМимо_шла
А Украине кто-то предлагает переговоры?