Сижу_и_плачу• 08 февраля 2024
На роботі всі похворіли( Чим лікуватися? Грип
Сфера обслуговування робота з людьми, всі колеги хворі, я в кабінеті з однією людиною, в неї грип вже на лікарняному сьогодні почало боліти в області легенів та кашель починається, в колеги починалося так само, чим зараз лікуєтеся бо всім на лікарняний не підти(
ОйЙой• 08 февраля 2024
Мои все лечатся симптоматически. Когда высокая температура - сразу ложиться в больницу.
П с дети переносят легко. За них не волнуйтесь. Лечите себя
Черговий по кухні• 08 февраля 2024
Ну хворим ходити - собі нашкодите тільки, якщо реально грип (( Пити багато й озельтамівір, якщо грип підтверджено
Сижу_и_плачу
• 08 февраля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Скоріш за все грип, у колеги підтвердили в мене почалися такі ж симптоми
Федорино Горе• 08 февраля 2024
Наплювати на всіх та йти на лікарняний. Грип небезпечний ускладненнями, ймовірність яких зростає, якщо перенести його на ногах. Робот може бути безліч, здоров´я у вас одне
Сижу_и_плачу
• 08 февраля 2024
Ответ дляФедорино Горе
Так завтра вдома, але сьогодні треба протягнути
Сижу_и_плачу
• 08 февраля 2024
Ответ дляБез QR коду
Озельтамивир пили сразу стало легче
Купила вже випила
Без QR коду• 08 февраля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Купила вже випила
Так этого хватит, больше жидкости пейте чай
МУСЯкомарова• 08 февраля 2024
Ответ дляОйЙой
При высокой температуре ложатся в больницу? Впервые такое слышу
Всех анонимов аноним• 08 февраля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Грипп- не единственный вирус.
МУСЯкомарова• 08 февраля 2024
Є люди, які після перенесеного грипу на ногах потребують трансплантацію нирок або серця, що по суті вже не є життям, а лише існуванням.
З родзинкою• 08 февраля 2024
Декілька разів хворіла на грип, і в ті рази, коли його хоча б день намагалася перенести на ногах, завжди мала ускладнення у вигляді жорсткого бронхіту, приходилося лікуватися антибіотиками. А потім ще діарею і дисбактеріоз, які призвели до анальної тріщини - ось де пздц потім був.
Тому шуруйте додому у ліжечко
Шопингмонстр• 08 февраля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Тами флю, быстрее начинайте
В танке• 08 февраля 2024
Ответ дляБез QR коду
Озельтамивир пили сразу стало легче
О, дивлюсь Вам вже хтось поставив ’рука-голова’, люди не щнають, що це єдиний антивірусний препарат від грипу з доказовою дією .
В танке• 08 февраля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Так купіть тест і не гадайте.
Якщо грип - таміфлю (озельтамівір).
Без QR коду• 08 февраля 2024
Ответ дляВ танке
Тут куча неадекватных, что можно сказать . У нас подтвержденный грипп А врач назначила озельтамивир
В танке• 08 февраля 2024
Ответ дляБез QR коду
Але й багато хто пише гарні поради. Треба тільки ’фільтрувати’
Княгиня пітьми• 08 февраля 2024
Якщо грип А,то швиденько озельтамівір починайте приймати. І обов´язково відлежатись. Пийте багато
В танке• 08 февраля 2024
Ответ дляКарина250
Только начинать лечение им можно в первые 2-3 дня, позже не имеет смысла
Так.
Повітруля• 08 февраля 2024
+
Син хворів 3 дні 39-38 температура, очі дуже боліли, голова.
Ні кашлю, ні чхання, горла не було. Зараз на рентгені бронхіт. Температури вже нема, кашлю зовсім нема. Здали аналіз сьогодні
Кому там слова не давали• 08 февраля 2024
Ответ дляБез QR коду
Озельтамивир пили сразу стало легче
А где его взять? Он не продается в Украине.
Без QR коду• 08 февраля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Это действующее вещество озельтамивир, в аптеке вам продадут , что есть по торговым названием . Мы пили натфлу
Сижу_и_плачу
• 08 февраля 2024
Ответ дляКарина250
Я почала на другий день чи є сенс чоловіку давати його?
Сижу_и_плачу
• 08 февраля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Грипп- не единственный вирус.
Ми всі на роботі з однаковими симптомами колега що пішла до лікаря сказали грип А, ну 95% що і в нас
Сижу_и_плачу
• 08 февраля 2024
Ответ дляВ танке
Так купіть тест і не гадайте.
Якщо грип - таміфлю (озельтамівір).
Що це за тест?
Сижу_и_плачу
• 08 февраля 2024
Ответ дляКарина250
Какой день у него?
Мы были у врача, у мужа 6-й день болезни, (по тесту грипп А), у меня 2-й
Назначили только мне эти таблетки
Он не брелки но постоянно от меня заражается