Бабка-байкерша• 09 февраля 2024

Днепр, гребут полицейских

Кто хотел, чтобы полицейских отправили на фронт, радуйтесь, уже гребут, везут бусиками в ТЦК, кто хочет может сразу сдать анализ на ДНК в Мечникова. Без учебок, т.к.владеют оружием. Некоторых через 17 дней обратно привезли...
Natalia505• 09 февраля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Так а чому ви хочете вбивати росіян, а самі не йдете?
Бо в нас ще є поліцейські. Вас така відповідь влаштує?

Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляВероника-2014
Если всех перебьют, кто победит?
Це не до мене а до тих жіночок,які топлять до посліднього Українця воювати.
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляДождливая
Ну так и полицейские закончатся, и менеджеры, и грузчики, и айтишники. Мы все закончимся гораздо раньше, чем 140 млн, хоть ухыляйся, хоть беги прям щас на фронт.
Якщо ми не вступимся одне за одного то нас всіх перебють.
taka• 09 февраля 2024
Ответ дляviter33
Це відправили в бригаду ’Лють’ дніпровський беркут, які на камеру розповідали ’про гнид з Майдану’ ?
Нікуди їх не відправили, а запропонували або в Лють, або пишіть заяву на звільнення та отримуйте повістку на загальних умовах. Там мій приятель служить. Він звільняється
Вкусныйпончик• 09 февраля 2024
Ответ дляВЛС
Їжте жо Ну вид не пишите наприклад бути у Краматорську і бути під Роботіно. Трохи різні нулі, як Мелітополь і Маріуполь. Їдьте до Мілітополя. Чи ви вважаєте що люди там не пропадають і рузуие милашки?
То я пишу про відкриті кордони. Ви не думали чи було стільки жертв, якби людей повідомила влада завчасно і дала можливість виїхати? А не мовчки звозили військових.
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Кордони закриті через те,що в ЄС,про це попросили,бо вони знали,що якщо кордони не закрити то втече 70% населення.А що з ними робити?
viter33• 09 февраля 2024
Ответ для taka
Підозрюю, що 2/3 залишаться в поліції, ще й через суд поновляться з виплатою з/п та усіх компенсацій((
Natalia505• 09 февраля 2024
Ответ дляВероника-2014
Если всех перебьют, кто победит?
Я б не розглядала апокаліптичний сценарій. Навіть у великі війні 41-45 при всіх тих масштабних, жахливих втратах, всіх, з обох боків,ніхто не перебив. Я особисто не знаю історій коли всєх.
Romina83• 09 февраля 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
все мне хватает по горло общения , только с работы приехала а вы небось не работаете внутренне перемещены на посоибиях ?
А вас жаба душит, что работать приходится?

dressa_lux• 09 февраля 2024
Прийдут и в другие области,это дело времени.А теперь посмотрите криминальные сводки в Днепропетровской области и вы все поймете(
Вкусныйпончик• 09 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Так а чому поліцейський, який не хоче має йти якщо ще є бажаючі. Виходитьчи хочете воювати чужими руками?
ВЛС• 09 февраля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
То питання до влади, і по темі обговорення - так спецпідрозділ МВС має бути призваний. Ви дівчина, то можете їхати за кордон.
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляdressa_lux
А якщо не підуть?
lady.dziu2011• 09 февраля 2024
Хтось там фукав коли писали «до останнього українця» . Тепер ми відчуємо , питання тільки в часі
СвітланкаОК• 09 февраля 2024
А що поганого? Обучені, здорові, красиві, вміють стріляти — що не так? Чи краще доходягу-кочегара відправити або будівельника з 3-ма грижами, який вміє тільки кельму в руках тримати???
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Хочете сказати що конц-табір,помалу зачиняється?
Natalia505• 09 февраля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Якщо ви вважаєте що хтось з українців Хоче воювати, своїми руками, чужими, вашими то ви божевільна. Але йде війна і люди мають воювати. Я більше не буду до елементарних речей вертатися.
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
То чому ви сидите в теплій кімнаті і не йдете воювати,якщо люди мають йти воювати?Адже на фронті,зараз є велика потреба в жінках.
ВЛС• 09 февраля 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А якщо не підуть?
То на ті, що прийшли начхати? До Харкова, Нікополь не дійшли, але міста стирають. Залишити ці міста, то означає знищувати будуть нові. Ну вам то яка різниця

Вкусныйпончик• 09 февраля 2024
Ответ дляВЛС
Я вважаю, що спецпризначенці теж люди і мають самі розпоряджатися своїм життям.
Natalia505• 09 февраля 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Я вище вже відповіла.
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Я вище вже відповіла.
Ви мені нічого не відповідали?На вас чикають лави збройних сил.Ви з якого міста?
Вкусныйпончик• 09 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Люди мають жити своє життя, в своє задоволення, а не класти його за чиїсь бажання. Якщо люлина любить воювати, то звісно будь ласка.
reokioto• 09 февраля 2024
Ответ дляnamor
Я одна не поняла...почему через 17 дней их привезли обратно?
Привезли хоронить.
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляdressa_lux
Я тільки що дивився кримінальні новини Дніпропетровська і там нічого такого я не прочитав.Все типово.
Natalia505• 09 февраля 2024
Ответ дляВЛС
Їм немає різниці,це голуби миру. Які вважають що воювати непотрібно,
хай знищують українців мирних і неозброєних. Це їх теорія. Хочеш миру не воюй, методичка така.
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Нет!Она хотіт до последнего Украинца воевать
lady.dziu2011• 09 февраля 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Концтабір Україна, будуть гребти людей на мʼясні штурми поки всі не закінчаться. Скільки на це піде часу , рік-два, може три . Ну трохи молодь підросте, або зменшиться призовний вік від 16-18. Не знаю як вам дівчата, а мені за моїх синів страшно, один вже не виїздний
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Удалено администрацией...
Іллюха Перчик• 09 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Удалено администрацией...