Баба жаба• 09 февраля 2024

7 Ту-95 в повітрі. Як думаєте тренерування?

Думаю, чи йти дитину з садочку забирати. Задовбали, мерзоти.
Sunny Hanny• 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
Я з січня почала ходити з дітьми в підземний паркінг, хоч до нього хв 5-7 йти. І я тепер не можу лягти спати до 2 години ночі, коли зазвичай пишуть про вильоти, щоб розуміти, чи треба буде вранці кудись бігти(( От позавчора, після прочитано, вже так і не змогла заснути до ранку((
Так само ( не можу заснути до 2 години.

Зюзя• 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
Я могу пару дней не спать,потом меня просто вырубает,я так сильно стало боятся,особенно когда рядом стало прилетать.
Сыну 15 лет он категорически не хочет идти,приходится сидеть и труситься с дочкой 9 лет,я понимаю что одного его оставить не могу.
Sunny Hanny• 09 февраля 2024
Боже та кому тут смішно і лапи оті по морді стукаєте???
Зюзя• 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
Скажите пожалуйста что вы берете с собой в паркинг чтобы сидеть?табуретки?
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ага, я теж помітила. Давайте загадаємо отой падаючий літак одразу їм на голову🤬 Ну, щоб одразу двох зайців, так би мовити. Мріємо масштабніше🤞.
Байрактарочка• 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
Бляха, а чого вони так далеко летіли?🤪
П.С. Звісно, добре, що повертаються, сподіваюсь, не долетять, бо поки кружляли і нас морально тероризували - пальне закінчилось😂
насправді в них кожен день тренування, але про це не пишуть отак в реальному часі.
один паблік пише звіт за добу по польотам, помітила тенденцію шо за день-два до обстрілу тренування тої кількості літаків, скільки вилітають на обстріл. а за добу до вильоту тренувань не відбувається.

сьогодні схоже в них нетиповий маршрут аж до Енгельса. хз шо б це означало, може просто потримати нас в напрузі
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляЗюзя
Я, на щастя, маю змогу потім поспати, тому нічні чергування у нашій сімʼї на мені. А так теж не уявляю(( А дітям сказала, що краще ми померзнемо лишні пару годин, бо коли прилітає в квартири, то це дуже страшно. То поки мовчки ходять
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляЗюзя
Ми туди машину переставили, коли війна почалась, то дітей і кота саджу в машину, а сама бігаю наверх, читати новини, бо внизу немає звʼязку. А люди приходять зі складними стільцями
автор Баба жаба • 09 февраля 2024
Ответ дляБайрактарочка

Та вони ще й досі не сіли, до того злітають і через трохи сідають ТУ-22

Brita• 09 февраля 2024
Ответ дляКарина250
⚠️6х Ту-95МС ймовірно повертаються назад на ае «Оленья» 2х Ту-95МС перебувають над м.Енгельс

В разі змін повідомлю!
Это вы на каком канале прочитали?
Байрактарочка• 09 февраля 2024
Sunny Hanny• 09 февраля 2024
Цікаво, а як жителям того оленья та саваслєйки. Там же убогість жах. І тут поруч літають мільйони. За один виліт можна багато чого зробити. Їм ото нормально, що гроші на вбивства є, а на лікарні, школи немає