Баба жаба• 09 февраля 2024

7 Ту-95 в повітрі. Як думаєте тренерування?

Думаю, чи йти дитину з садочку забирати. Задовбали, мерзоти.
Heksa• 09 февраля 2024
Я хз, що робити, у дитини гурток. Вчитель і сам не знає, каже, що почне за розкладом, укриття є. І метро зовсім поруч. Халепа((
Хоч би всі там повсиралися ті льотчики і гімном своїм потруїлися

marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляКарина250
Написали только, что дополнительно ТУ-22 ещё подняли
Все самолёты по прежнему в воздухе
Дякую! Поки що жоден не впав, так? Ще тримаємо кулачки, раптом збудеться🤞
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляHeksa
Я теж не знала, що робити. Пішла на роботу, але сиджу як на голках, бо діти вдома. Готова бігти, як тільки щось напишуть. Оце саме напружне, коли якісь канали щось таке напишуть, а ти не знаєш навіть, наскільки достовірна інформація, але руки вже трусяться🤬
Sunny Hanny• 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
В тому й річ, що самі популярні ( хоч це й суб´єктивне твердження) нічого не пишуть. І ти й розслабитися не можеш
ШелдонК• 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
Дівчата, напишіть, в кого там канали про ТУ писали, яка обстановка на зараз?
Летять на пускові рубежі. І Ту-22 взлетів.
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Так, зазвичай, коли стандартний нічний виліт, всі канали одразу пишуть/роблять репости. А тут якась дуже дивна ситуація.
автор Баба жаба • 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
Смолій пише, він ніби завжди перевіряє, те що постить
Епанчина• 09 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
А кто он такой вообще?
Байрактарочка• 09 февраля 2024
Ответ дляШелдонК
та вони вже півдня туди летять. якась діч

автор Баба жаба • 09 февраля 2024
Ответ дляЕпанчина
А кто он такой вообще?
Юрист, політичний експерт
Heksa• 09 февраля 2024
Ответ дляШелдонК
Це де ви читаєте? У мене останнє оновлення 16:43, що наближаються до Енгельса
РойЛеля• 09 февраля 2024
То що, причин для хвилювання немає? скоро в нічну зміну заступать...
Heksa• 09 февраля 2024
Ответ дляБайрактарочка
П´яні напилися і літають зигзагами?)))))
Чи навмисне, падлюки
Карина250• 09 февраля 2024
5 часов уже летят
Байрактарочка• 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
навіть славнозвісний ваньок нічо не пише на цю тему
ШелдонК• 09 февраля 2024
Ответ дляHeksa
Декілька каналів пишуть, що ще в повітрі тушки.
Heksa• 09 февраля 2024
У мене в каналі з тривогами пишуть, що почався мітинг на Майдані
Це той, що Волох скликав всіх?
Ще немає теми?
Карина250• 09 февраля 2024
Непонятно, будут пуски или нет....где вообще те тушки делись
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляБайрактарочка
Та Ваньок може спить) бо там щоночі вистачає роботи

автор Баба жаба • 09 февраля 2024
Байрактарочка• 09 февраля 2024
Ответ дляКарина250
5 часов уже летят
та довше. писали що по підрахункам в разі пусків в нашому повітряному просторі ракети будуть в 17:30-18:30. вже якби час вийшов а ті все ще летять на пускові рубежі. чи пʼяні, чи шо взагалі відбувається не зрозуміло.
моніторинг і ваньок мовчать. тільки реальний киів шось двічі написав. а інших не читаю.
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляHeksa
Це той, що Волох скликав всіх?
Ще немає теми?
Бачила з різних ракурсів, там невелика купка людей)
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Та хз, чи є, чи нема. Поки що лише ясно, що нічого не ясно
автор Баба жаба • 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
Вже більше ніж була
автор Баба жаба • 09 февраля 2024
Ответ дляmarinamagic
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Вже більше ніж була
Та ось ніби нове відео. Але в будь якому разі, коли летять ТУ, це дуже необачно((
Карина250• 09 февраля 2024
⚠️6х Ту-95МС ймовірно повертаються назад на ае «Оленья» 2х Ту-95МС перебувають над м.Енгельс

В разі змін повідомлю!
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляКарина250

В разі змін повідомлю!
Бляха, а чого вони так далеко летіли?🤪
П.С. Звісно, добре, що повертаються, сподіваюсь, не долетять, бо поки кружляли і нас морально тероризували - пальне закінчилось😂
Зюзя• 09 февраля 2024
Для меня самое страшное это когда они ночью или под утро летят,и просыпаешься когда уже никуда не побежишь особо.
Вечером можно хоть в соседний паркинг через два дома пойти.
marinamagic• 09 февраля 2024
Ответ дляЗюзя
Я з січня почала ходити з дітьми в підземний паркінг, хоч до нього хв 5-7 йти. І я тепер не можу лягти спати до 2 години ночі, коли зазвичай пишуть про вильоти, щоб розуміти, чи треба буде вранці кудись бігти(( От позавчора, після прочитано, вже так і не змогла заснути до ранку((