Раніше нічо не скидала. Потім скидала систо рпз в тижні два щось одне. Зараз зе більше, бо є жестяк (то київ в диму, то як от Харків сбогодні.
Просто нажимаю «переслати», щоб читала.
Подруга з Рубіжного. Но познайомилися ми ще в 2008 в Києві, як колеги.
І в 2013 вона розійшлася з хлопцем, і познайомилася з хлопцем з москви. Ну і в 2014 переїхала (тобто не по війні, а по любві)
Коли почалося, вона питала все, співпереживала, на питання чи покинуть вони з чоловіком (а той хлопець також українець, який живе все диття в москві) ту ганебну недородіну, каже зараз уїхали на відпочинок, потім назад, потім знов є білети кудить. І коротше отак вони тусять то там, то тут по островах, з періодами у москві, напевно. Ждуть що щось саме рассосеться😁😁😁ну, з іі слів.
Рік з чимось я гнала думки що вона тепер кацапка, раз лишається там, не дивлячись що вона з 1989р.н. до 2014 прожила тут, у неї тонна друзів тут, іі дім дитинства тут, і все одно вона дишається там. (Ні, не подумайте що я куку і пропоную іхать сюди під ракети. Но можна ж в європу. Гроші там є у них)
Коротше даже моєму терпінню (правда до чого тут терп.😜) увірвався кінець, кидаю ій почитать. Мовчить окаянная!
Раз написала мені «сашенька прівєт», бо може хотіла пагаваріть, пожаліть.
Я буду зневажати всіх їх до кінця життя
Це в кращому випадку)) може колись когось одну - згодую акулам в єгипті тихенько.
Просто нажимаю «переслати», щоб читала.
Я буду зневажати всіх їх до кінця життя
Ответ дляmarydgayne
Вы это написали в своей теме, что у вас долго не получалось зачать. не знаю, как даже возникла мысли такая, что вы озвучили в старпосте.
Вам просто надо принять тот факт, что ваши пути разошлись. так бывает. и дело не в том, где она живет ,просто разошлись пути
А я не можу прийняти))))
Я вже 10 раз сказала, що не написала цю гидоту, і не напишу, це ж ясно як божий день! Ій лікарь казав взагалі ніяких концентрацій уваги на цьому не робити, а просто пробувати пробувати пробувати
marydgayne• 10 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
А я не можу прийняти))))
Не можете принять потому, что на самом деле ничего плохого она вам не сделала. Это у вас какие-то обиды на ровном месте. Человек тоже вас перестал понимать и отстранился. Ну такое впечатлние по вашим описаниям.
Ответ дляmarydgayne
значит я неправильно поняла этот ваш пост
’На момент 2022 ми (я) зідзвонилися в обід 24.02, я вияснила що вона їде в європи. Ок -ок. Там польша, потім нідерланди до рідної сестри.
А я лишаюся.
Отже трохи посидів вдома, біля Бучі власне, ми також поїхали, але на ЗУ. Я вагітна (вона не знала, я нікому крім чол. не казала), і я знову іі набрала, сказала шо і як я, вона розповіла як вона.
Вона сказала що набере на вьіх., бо працює, миє посуд в ресторані, незручно.’
А я лишаюся.
Це про похорони. Сусідка-подруга дитинства.
А зараз - познайомилися в 2008, це не дитинство, це ми на роботі працювали офіціантками. Років 18 мені і 21 ій. Ми колеги були, потім вже ні, бо окремо працювали, но подружилися прям тоже дуже близька подруга стала. Потім я уїхала в Італію, в 2013, вона в москву в 2014. Даже тоді щоденний скайп ітд. І потім, хоч вже і не щодня. І даже в 2022 ще трохи. А потом суп з котом.
Ответ дляmarydgayne
А как вы можете все исправить? вы мало что знаете о жизни подруги. у нее там семья. Вы уверены, что ее муж хочет в Европу батрачить? Да и опять же.. у нее проблемы с зачатием, в Европе у нее будет возможность посещать репродуктивные клиники? это так то, что на поверхности. не надо прогибать людей под свои видения! вы либо принимаете их, либо вычеркиваете.
Ну, ваша правда
Я не знала що в європі гірші клініки чи є номожливим там лікуватися для НЕєвропейців.
А тепер стоп
Що це таке
Чому ідуть по кругу старі відповіді. Я постійно не можу читати ПІДРЯД. І в своій темі, в в чужих
І постійно половину пропускаю
Вони потім (нові відповіді) світяться. Потім колись. Коли вже пройде час. І мені це незручно, я постійно пропускаю половину відповідей, що писали мені. Що це таке??? У всіх так?
Що це таке
І постійно половину пропускаю
Salsa-24da• 10 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
За простих причин, кацапам краще було б не розмножуватися. Бо саме їх я звинувачую у наших сьогоднішніх нещастях
Так ваш кацап чи ні?
За яких причин у нього проблеми з розмноженням?
Ответ дляZhukOlena
Відкрию Вам очі. Кожна людина вибирає там, де їй краще. От добре їй в Росії, вона не збирається це перекреслювати через вас чи дім дитинства.
Хоч хтось відкрив очі)) дякую!
Ну тоді як бути? Просто ні за що ні про що закрити цю сторінку свого життя? Виходить, через політичні розбіжності?
(Ну..бо ж Я не можу. Не вона)
marydgayne• 10 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Ну, ваша правда
да, в Европе действительно с этим сложнее. Особенно не европейцам. Иначе почему вы думаете наши даже зубы едут лечить домой?
Ответ дляTeonaa
Хоч хтось відкрив очі)) дякую!
(Ну..бо ж Я не можу. Не вона)
Якщо Вам це як камінь за пазухою, то так.
Але, розійтися завжди легше, ніж знайти нове. Тому не спішіть
Ответ дляSalsa-24da
Так ваш кацап чи ні?
Ні, мій із західної.
Скажу Вам по секрету, ми не лікувалися. Я просто сіла. Взяла календар. Пару міс підпяд походила на фолліколометрію. Вирахувала ту овуляцію САМОСТІЙНО, точніше мені був потрібен день-два ПЕРЕД нею. І тут же вийшло.
Бо цикл нестандартний. А я, озабочена вагітністю, просто в кінці місяця забивала на секс. Що унеможливлювало настання вагітності в принципі.
Тому може і не було проблем фізіологічних.
Ответ дляZhukOlena
Так. Я розумію що я спілкуюся натягнуто. Що от вона запитує - сашенька, як мамуля твоя. Я відповідаю нормально, а в умі у мене різні огидні відповіді, типу - «а чи тебе хвилює, а чи ти сама не розумієш що ми ночуємо в школах в підвалі, а вранці як зомбі ідемо на роботу; а що роботи нема, то матері продукти нема на шо купить. А ти ще й файно так виставляєш двомісячні курорти..», і в такому дусі.
Хоча розумію, що вона таким чином і самоустраняється з москви; ну і відпочинок для впгітності ж тоже ж доречним буде.
І оця фігня мене то в одну сторону, то в другу.
Після масованих обстрілів, коли я як зомбі, починається загострення))
Ответ дляZhukOlena
Та що тут казати. Сьогоднішні подіі зі згоріівшою матір‘ю з дітьми. У ванній. Я просто в такому занепаді емоційному, це у мене не вкладається в голові - ти жива, ти бачиш що зараз в пожежі горітимеш живцем з своїми дітьми. Ховаєш, закриваєш до останнього. Це такий піздєц, вибачте. Ясно що я вже неадекватна стаю. Причепилася до цієї подруги, через життя в москві. А й справді нічого не змінить іі переїзд. Це певно психологія людини: знайти якийсь громоотвод для свого негативу, і звинуватити його. От я і причепилася.
Ну не буду ж я тему створювати про Харків. Що казати.
Всі в курсі, всі бачать, хтось і поплакав.
marydgayne• 10 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
но разве ваша подруга виновата, что вашей маме не за что купить продукты???? Это путин или ваша подруга начала войну?
Вам надо прекращать общение, потому что человек к вам искренне относится, а у вас камень за пазухой. не пишут - для вас плохо, пишет - тоже плохо.
Ответ дляmarydgayne
😩
Да шось да. Що не кинься, все мені не так
Семицветка• 10 февраля 2024
Автор, вам больше нечем заняться? Я просто прекратила общение с теми моими родными и знакомыми (тоже бывшими рубежанами), которые в раше. Не общаюсь почти 2 года, и в мыслях нет кидать им какие-то новости. Они сами могут всё прочесть и посмотреть, если захотят.
marydgayne• 10 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
😩
Нам всем сейчас что-нибудь не так. Но окружающие люди такие же заложники ситуации, как и мы.
Ответ дляmarydgayne
Я поняла що за загострення вже. Через жінку що не змогла з пожежі з дітьми вийти і згоріли всі.
Харків. Це не вкладається. Тривога, шахеди над ними. І зачинені двері. Ну як же так
Ответ дляTeonaa
Почитайте киги Єви Едіт Егер
Взрослая уже.• 11 февраля 2024
Ответ дляZhukOlena
Отже я псих, бо прочитала ось цю, мені сподобалася.
Дуже дякую за пораду, книга дійсно сильна, Порадниця іноді буває дуже корисною).