Мрії у вирії• 10 февраля 2024
Чоловік вважає, що сумка за 4 тисячі то, що за сумка
Каже,що його військовий рюкзак коштує дешевше,але я не згідна із цим.
Каже поносиш сезон і вийде з моди не захочеш носити потім,краще за тисячу купити,а я не знаю ,де за тисячу навіть купити і як вона буде виглядати...
Верочка 100%• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Дешмак
Ви жодного фото не додали для прикладу. Тільки фукаєте! І чого Ви до тих 4000 вчепилися?
Українська Мрія• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Ні,є інші витрати більш важливіше на його думку
Якщо Україна на витримає, то іпотеку має сенс брати хіба в Ужгороді.
Мамаша в бигудях• 10 февраля 2024
Ответ дляя Кукарача
Тему не читала, скоріш за все, ви фінансово залежні від чоловіка. Я такий досвід вже пройшла. Сьогодні можу сама собі купувати що подобається, тому, хлопець купує мені, якщо знає що хочу. Бо інакше, хто буде робити ті приємні моменти і пояснення немає цьому, просто на якийсь момент ти більше радієш, тобі приємно що він дбає про такі дрібниці і хоче, щоб ти посміхалася. Я купую своєму кіндери, вони ж ні користі не дають, ні їсти там нема чого, як на дужого парубка, але радіє, наче то дитя. З сумкою приблизно так само
Він просто не хоче вас образити. Ви правда думаєте, що доросла людина може щиро тішитися кіндером? В мене вони навіть дітей давно не цікавлять. Несмачні, солодко-приторні і пластикове сміття всередині. Якби чоловік дарував вам кіндери, ви б створили тему з питанням, чи він не жлоб. А ви, значить, няшна сюрпризниця. А чому, дійсно, вам шкода робити йому нормальні подарунки?
Українська Мрія• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я думаю ви самі може здогадатися про ще ,які причини бувають
Ви в декреті?
Тоді ваша єдина сумка до виходу на роботу це та, яку на дитячий візочок чіпляють.
Є підозра, що дитина маленька (до 8 місяців, ще не повзає)і ви недостатньо знезилена(бо з року і до садочку вам буде пофіг на сумки).
дожену і ощасливлю• 10 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ні, не знаю інших причин. Декрет хіба що. Ну і то ненадовго.
Розкажіть, що заважає дорослій жінці не інваліду працювати і заробляти на свої потреби. Навіть не на спільний бюджет, на себе.
А зачем??? У меня все с настоящими брендовыми сумками не работают и наслаждаются жизнью и машины только меняют))
Кукарачка• 10 февраля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Кстати , в основном все люксовые сумки у неработающих , мужья покупают)
Да,за свои заработанные жалко))
Марафетчица• 10 февраля 2024
Я з тих жінок, які вважають що сумка це свого роду добра інвестиція у гардероб, на роки. Але глупо носитись круглий рік з брендовими дорогими сумками, коли є усілякі недорогі сумочки з ротангу, соломи,текстилю - на літо, під кілька образів, свіжих, легких! Одну хорошу варто мати, бажано чорну. Це повага до себе. З іншого боку, я останній рік хожу з двома рюкзаками: чорний UnderArmour, зелений Guess, на літо яка поясна сумка Guess ). Просто лінь збирати луки, десь та жіночність зникла )) Але взуття продовжую купувати, маю залежність !
дожену і ощасливлю• 10 февраля 2024
Ответ дляКукарачка
Да,за свои заработанные жалко))
Да, а у успешных женщин мужья не жадные, и подарки дарят нормальные, у мужа автора кстати , если не копеечная зарплата, уже вина автора, что он ей 4000 тысячи на сумку жалеет, с остальным тоже наверное все очень грустно
У меня у сестры муж тоже военный на др заказал доставку букет роз огромный и iPhone новый
Мрії у вирії
• 10 февраля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Вот Майкл корс очень разный и показы устраивает, вообще я Майкл корс именно люксом считается
Но все дешевый Майкл Майкл корс испортил, хотя наверное даже подделки
Це справжня зміїна шкіра?
Якщо ні,то за що такі бабки віддавати?)
На пів ставки• 10 февраля 2024
Ответ дляПищалка
За 800 не купите такую. Неужели непонятно.
Що ви мені оце написали?
дожену і ощасливлю• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Це справжня зміїна шкіра?
Якщо ні,то за що такі бабки віддавати?)
Не знаю, не смотрела, просто показала, что Michael kors бывает разный, есть luxary настоящий, есть бюджетная линейка как у многих известных брендов
Например Versace , а есте недорогой Versace jeans
Moschino- love Moschino
Armani- Armani exchange
У известных брендов многих есть бюджетные линейки
Moschino- love Moschino
Armani- Armani exchange
Тепличная• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я вже купляла,вони жахливі
Більше не хочу тому і купляти по 500 гривень із мас маркету
А що, зарплата солдата в 30 тисяч дає можливості купляти сумки за 4 тисячі не працюючи? Смішно.
Мрії у вирії
• 10 февраля 2024
Ответ дляТепличная
В нього зарплата не 30 тисяч
дожену і ощасливлю• 10 февраля 2024
Ответ дляТепличная
Автор написала не 30 тысяч, есть еще командный состав, который сейчас очень неплохо зарабатывает.
Закусенец• 10 февраля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
А зачем в Буковеле на горе сумка, мне на лыжах все мешает, как вы с сумкой?
Ну якщо ви влітку на лижах катаєтесь...
дожену і ощасливлю• 10 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
Ну якщо ви влітку на лижах катаєтесь...
Так летом Буковель очень бюджетный и хвалиться нечем))
Там и зимой разное проживание есть, не всегда и на все деньги))
Борщичок• 10 февраля 2024
За 4000 это либо на распродаже какой-то кельвин корс, либо турция(( в общем ни о чем
Мамаша в бигудях• 10 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
В нього зарплата не 30 тисяч
А скільки часу ви вже заміжня? Може вам іншого пошукати? Квартира хоч на обох буде записана чи на його маму? Може, зря чекаєте.
ЗдесяЯ• 10 февраля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Хоч би мізками думали, як ті гроші хлопцям військовим дістаються(
Дона Ко Ко• 10 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ви що не знаєте що є така категорія людей, трутень називається. Я інвалід, але підробляю як можу в інтернеті, для мене завжди було принизливо брати в когось гроші. Але ж не у всіх є повага до себе
дожену і ощасливлю• 11 февраля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Не у всех мужья на передовой вы не слышите, у автора муж не воюет
Мрії у вирії
• 11 февраля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Він купив собі військові штуки на випадок , якщо його призвуть,і воно вже більше року пилится , в дискусії за сумку сказав,що вона коштує мабуть більше чим той рюкзак
Мрії у вирії
• 11 февраля 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Мені не принизливо,маю право!
Мрії у вирії
• 11 февраля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Не переживайте за них ,вони здебільшого шлюх трахають за ті гроші та пробухують їх звісно не всі,але є така тенденція.
Мрії у вирії
• 11 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
7 років, квартира зйомна
Мрії у вирії
• 11 февраля 2024
Ответ дляБорщичок
Українська
Перловая Кашка• 11 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Українська
Та хоч покажіть, про що мова йде
Мамаша в бигудях• 11 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
7 років, квартира зйомна
Ні, та за яку він іпотеку платить. Вона на кого оформлена?
І ви так і не написали, які причини не працювати, крім декрету і певних видів інвалідності. По діабету теж дають інвалідність, але більшість з таким діагнозом працює і живе як всі люди. Для прикладу.