Пешеходик• 10 февраля 2024

Возможно грипп А у ребенка 3 года

Девочки, спасайте, я уже в панике
В группе в детском садике подтвердили у одной девочке грипп А, сегодня мой ребенок 3,4 года с температурой 37,7 сейчас. Что делать?
Как лечить?
So_so• 10 февраля 2024
Тест

автор Пешеходик • 10 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Тест
Муж вечером привезет, а этот грипп опасен? Реально очень переживаю, начиталась уже
Тест в аптеке купим
И сильно он заразен? В доме старые родители сейчас еще
Анонимушка• 10 февраля 2024
Тест зробіть
Шиворот Навыворот• 10 февраля 2024
Тест
автор Пешеходик • 10 февраля 2024
Ответ дляАнонимушка
Тест зробіть
А если подтвердится, какое лечение
Врачи же все с понедельника
Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Купувати в аптеці тест і робити його дома. Краще відразу на ковід і грип А і Б. По результатам до педіатра за призначенням. Якщо підтверджений, адекватні лікарі відразу призначають озальтамевір згідно ваги вашої дитини. Бажано і профілактично членам сімʼї теж пити.
Ефективність початку лікування в перші 48 годин.
Шиворот Навыворот• 10 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
А если подтвердится, какое лечение
Врачи же все с понедельника
Озельтамівір можливо , якщо перші дві доби симптомів . Онлайн пошукайте лікарів ,як підтвердиться

Куда ж без меня• 10 февраля 2024
Грипп А это свиной?
Анонимушка• 10 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
А если подтвердится, какое лечение
Врачи же все с понедельника
Чергові, приватні
Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Тест в аптеке купим
Взагалі - так, грип складна хвороба. Висока температура, погані наслідки.
Моя донька алергік швидко одужала з озальтамевіром, але складно ще було після одужання тиждень. В перший день температура була 40, хоча вона майже ніколи не температурить. За 10 років 3-й раз температура вище 39.
Носки на подтяжках• 10 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Тест в аптеке купим
Лучше делать на 2й день болезни. Грипп опасен частотой своих осложнений.
Врач может назначить озельтамивир при подтвержденном гриппе. Это препарат с доказанной эффективностью. Но по моему опыту, он горький, ребенок его просто не пил. Получили тогда пневмонию.
Носки на подтяжках• 10 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Тест в аптеке купим
Взрослые также по рекомендации врача могут принимать озельтамивир. Но тут нужно консультация, родители пожилые.
Коварная Зая• 10 февраля 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Сельтавир в капсулах, смаку не має
Але хіба його можна в 3 роки?
Чим лікувати має лише лікар сказати
Носки на подтяжках• 10 февраля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Сельтавир в капсулах, смаку не має
Але хіба його можна в 3 роки?
Чим лікувати має лише лікар сказати
Ні, треба на вагу розділяти. А таблетка гірка. Є ще дитяча суспензія, але вона така ж дуже гірка.
Коварная Зая• 10 февраля 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ще раз - сельтавир в капсулах! Є різне дозування. Смак не буде відчуватись, бо капсула розчиняється в шлунку
Носки на подтяжках• 10 февраля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ще раз, для дитини ціла капсула не підійде, треба ділити.
Коварная Зая• 10 февраля 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Є 3 види дозувань
І капсулу теж можна розділити навпіл і кожну половинку заліпити хлібом і проковтнути.
Не дякуйте
Носки на подтяжках• 10 февраля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Є 3 види дозувань
Не дякуйте
Не подякую. Ви спробуйте щоб дитина в 3 роки проковтнула таблетку. Моя і в 6 не може.
Коварная Зая• 10 февраля 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Мої троє ковтали спокійно

Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Сельтавир в капсулах, смаку не має
Але хіба його можна в 3 роки?
Чим лікувати має лише лікар сказати
Смак має і надто противний. Можна таким діткам, але зменшену дозу. Зараз скрізь є тільки 75 мкг. Висипається порошок в 5 мл 5% глюкози і розводиться. Дитині дається дозування згідно ваги по мл. Розраховує лікар.
Носки на подтяжках• 10 февраля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Мої троє ковтали спокійно
Ну вам щастить
Коварная Зая• 10 февраля 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну вам щастить
Пробуйте з пляшки запивати, там по іншому гортань формується, так легше в горлі проходить, якщо не виходить запиваючи з чашки
автор Пешеходик • 10 февраля 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Так еще никто не болеет
Просто вот перед дневным сном измерила температуру а она 37,7
Теперь переживаю
Душа компанії• 10 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Тест в аптеке купим
Це ваші декілька тем останнім часом були, саме про грип А? Якщо так, то ви психічно хвора, без образ
автор Пешеходик • 10 февраля 2024
Ответ дляДуша компанії
Нет, мой первый пост, у ребенка температура только к 14-00 поднялась перед дневным сном
Без обид)