ПадаюВреверансах• 10 февраля 2024

Такі новини вибивають в мене землю з під ніг

Згадалось, як ще в 2022 р скрізь тільки й було розмов, що путіну нізащо не перемогти в цій війні. І от все частіше з´являється накшталт, якщо Україна програє.
Я відмовляюсь в це вірити. Я не хочу жити за кордоном НІДЕ, хочу тільки в своїй країні, своєму домі. Чому вони про це говорять наперед?
Прошу, заспокойте мене, що це не можливо!
Що думаєте з цього приводу?
Веточка сакуры67• 10 февраля 2024
Ответ дляA no name
Впевнена, що багато життів киян збережено цим ППО, але чи багато подякують? А ще на Порадниці неодноразово читала як те ППО київське муляє іншим містам, мовляв, чого в них нема. Заздрість вона така.
Мы не шубкам и мерседесам завидуем. У нас вчера семь человек заживо сгорело, трое детей. Про зависть не смешно. А от того как деньги ЕИБ распределили на восстановоение вообще страшно. Киеву почти 2 млн, Полтаве 600тыс, а Харькову 55 тыс
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Я только в той теме Топ этот текст принесла
Это статья Велт

Оригинал. https://www.welt.de/politik/deutschland/article250...

Речь о помощи нам больше, иначе война с Нато может быть и больше беженцев.

И в этой статье - фронт никуда не прорвется в 24 г
А трамп не собирается в НАТО участвовать. Он и в прошлый раз это заявлял. У Европы тоже поджилки трясутся
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Поразка це ще не значить, що України як країни не буде
Не, ну будет..сколько разрешат оставить.
Кросівки оригінал• 10 февраля 2024
Ответ дляLife-game
И Притула уехал вон из страны...
Интересно, стоит это считать как ’намек’?
А де він?
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляBarkas
Хто такі малороси і що таке втьюхав? Невже повномасштабна війна гірше, ніж результати якихось виборів? І такі перевідниці стрілок вискакують в кожній темі, як чортики з табакерки.
Малороси це ті яким було все одно на якій мові говорити, які купляли квитки на шоу Квартал 95 і мліли від нього, ті що велися на нісенитниці типу ’мир в очах путіна’, та радісно улюлюкали на стадіоні (це повний пісець, ніколи не забуду. Стадо).
Mary8478580• 10 февраля 2024
Ответ дляA no name
Я з Києва і дякуючи Порошенку моє місто напевно єдине в Україні, де є ППО. Тільки купила ППО не влада, а Порошенко з Рошеном. Також я знаю скільки Порошенко з Рошеном відправили гуманітарки на фронт, машин купили. Нагадайте, скільки Зе вклав власних коштів у гуманітарку чи допомогу військовим? А його квартал? Ми ніколи не дізнаємося точно як могло би бути. Але з їх вже зроблених дій я бачу, що один вкладається власними грошима у перемогу, а інший ні. Іще я дуже гарно пам´ятаю, як у січні 2021 провладна ВРУ відмовлялася збільшувати фінансування армії, ЗНАЮЧИ що буде війна. І як саме блок Порошенка вимагав негайно поставити на голосування збільшення бюджету на армію, у них там мало до бійки не дійшло. Слуги вважали, що армії гроші не потрібні. Цікаво чому?
Тому різниця хто при владі є, і суттєва.
Это Вам Петриот петя купил в киев? Очень интересно
Можно тогда тот что из-за гриницы прислали в Днепр поставить? У Вас всё равно петя обеспечил всем
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Бл.!
Нам без реа потрібна якась антропологія та психологія електоральної травми 2019 року.
Бо така поведінка показує, що багато для кого Україна як суб´єкт дійсно закінчилась із виборами Зеленського і зараз ми живемо в навмисній підготовці до капітуляції....
Потрібна, так
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляПолиночка333
Сказки у вас, все хорошие, ЗЕ плохой😂 а кто на его месте был бы хороший?) без амбиции в воюющей стране? А-ну, имена в студию😂
Ой, ну да, НИКТО
Манула• 10 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Цены на недвижимость только растут.Лично знаю,как паи сейчас директора агрофирм покупают своим детям в Украине.Это очень обеспеченные люди.Почему то не в Румынии,ни в Польше,а у в Украине.Так что совсем не вижу ни паники,ни плохих прогнозов.
Іsidda, це ви?
Павела• 10 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Маєте повне право не забути і злитись на покидьків, які керують країною зараз. Вони це точно заслужили. Але люди точно не винні в тому, що кацапи напали і вбивають нас і в тому, що зараз влада робить.
Natal_ka91• 10 февраля 2024
Ответ дляLife-game
А що саме в новинах?
Скрін автора
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляПолиночка333
фото
Ну все, отличный выбор солнцеликого! Маладэц
dovolga• 10 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
А ’НЕ стадо’ що робило в цей час?
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляПавела
Я не можу сказати, що злюся на людей, але ж вони цих покидьків обирали. Він же сам по собі не з´явився
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляdovolga
А ’НЕ стадо’ що робило в цей час?
Дивилося і прозрівало
Полиночка333• 10 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Да, отличный, ну вам то виднее, вы военный эксперт😂 главное заранее засрать
Полиночка333• 10 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
А кто был не подонок? Порох? 😂
_Irina-K_• 10 февраля 2024
Ответ дляMary8478580
Київське ППО, що працювало перші місяці після вторгнення, було куплене Порошенком. Відносно того, що в іншіх містах не працювало - дякуйте за зняті клістрони.
Полиночка333• 10 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Ой, ну да, НИКТО
Так кто хороший? 😂 не вижу имен, или лишь бы на вентилятор? 😂
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляПолиночка333
Ну вам отличный и наслаждайтесь.
Там засырать нечего, уж простите))
Sara Ice• 10 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Иссидушка, ты что ли?
Полиночка333• 10 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Ну вам отличный и наслаждайтесь.
Там засырать нечего, уж простите))
Аргументов ноль, все с вами ясно)
Irina-5d24• 10 февраля 2024
Ответ дляПолиночка333
А кто был не подонок? Порох? 😂
Список был минимум из 15 кандидатов. У вас фокусировка лишь на двух? Хотя, Порох ничем не хуже этого. Но для вас же сиял не так, не спорю)))
Полиночка333• 10 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Кто был бы лучше на посту президента? третий раз спрашиваю 😂 а в ответ блабла
Allka- skakalka• 10 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Раньше через Запорожье выезжали, нужно пройти фильтрацию наших, а потом фильтрацию парашки
Мои родичи выехали ,когда ещё Херсон был под рашистами ,они молодая пара по 25 лет ,за него заплатили 500 долларов нашим ,рашисты ( чечены стояли ) пропустили бесплатно .
2 часа допрашивали ,смотрели телефоны и т .д.
Павела• 10 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Коли ми перед виборами сиділи за святковим столом зі своєю великою родиною і я на емоціях і високих тонах сперечалась, що не можна за актора голосувати, мене не всі розуміли))) Але я не згадую це людям, бо ніхто не хотів, як гірше. Маємо, що маємо, та і був би порох також невідомо як би було.
Полиночка333• 10 февраля 2024
Ответ дляПавела
А человек должен родиться президентом? Кто до него был (не только Порох) привели страну к процветанию? Чем актер хуже бывшего зека
Веточка сакуры67• 10 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Надо бы анонимный опрос сделать , кто выбрал. А то как послушать , так никто не голосовал за него
Полиночка333• 10 февраля 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Я голосовала и не скрываю. И много кого лично я спрашивала, просто переобулись многие и врут
Allka- skakalka• 10 февраля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
яка окупація?
Ви реально думаєте, що ці упирі всю Україну зможуть окупувати?
Вони Куп´янськ і Авдіївку вже більше року штурмують.
Так они и не спешат никуда ,говорят ,что готовы на 10 лет растянуть захват Украины ,Бахмут тоже долго осаждали и дожали .