ЛижТолько• 11 февраля 2024

Чи може пальто virgin wool коштувати 5тис грн?

Була сьогодні на Всі свої, побачила гарне пальто, дуже приємне на дотик, але невідома мені фірма Millennium і ціна 5к. Чи норм це ціна? Чи може бути обманом?
автор ЛижТолько • 11 февраля 2024
Ну глянь і мовчать всі, хоч бери тему про пісюни і какашки створюй
Швидка Настя• 11 февраля 2024
Какое то никому неизвестное пальто висит из шерсти девствениц висит в каком то магазине для своих. За 5к. Нормально ли это? Наверное да. Нарушений закона в этом нет.
автор ЛижТолько • 11 февраля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Це не магазин, а площадка досить відома, яка збирає багато укр брендів в одному місці.
Питання про якість, а не законність. Чи дійсно виріб з такої шерсті може коштувати таких грошей. Я не розуміюсь на якості шерсті
Lauraqwerty• 11 февраля 2024
Ответ дляЛижТолько
Для того щоб судить про якісь - треба знати склад
автор ЛижТолько • 11 февраля 2024
Ответ дляLauraqwerty
Склад 100 відсотків virgin wool
Пез Году Неделя• 11 февраля 2024
Ответ дляЛижТолько
Склад 100 відсотків virgin wool
Если это уценка или не популярный фасон то может, свитер стоит 5 тыс из шерсти мериноса, пальто надо смотреть, щупать, носить... кто его знает, я не знаю ни площадку, ни марку. Закажите наложкой...
Не любовница• 11 февраля 2024
Ответ дляЛижТолько
Склад 100 відсотків virgin wool
Непогано було б справді переконатися, що це шерсть. Бо пришити бірку з будь-яким написом - не проблема.
Фасон актуальний? Розмір ходовий? Фото є?