Ширли-Мырли• Изменено 11 февраля 2024
С детьми в Париж
Девочки, кто был с детьми? Как перемещались по городу? Удобно метро? Брать всем страховки? в планах Лувр, Диснейленд, башня, парки, ну и что еще найдем. Детям 12 и 7 лет, к долгим хождениям привыкли. Но что-то меня напрягает, может незнание языка? Говорят, на Английском там не очень. Поделитесь опытом, пожалуйста.
БезВзяток• 11 февраля 2024
На метро та рері супер зрусно. Де б не жили, то буде 3 станції метро. Ми жили в 11 окрузі. Вже потім як читала детектив взнала що 10 та 11 небепечні. Але все добре. Навіть поверталися додому о 00 год. Все ок.
Дешевше всього купити проїзний, туда де фото треба ( візьміть з дому).
На англ нормально спілкуватися. Принаймні в туристичних місцях
Само_достаточная• 11 февраля 2024
Не люблю Париж, повно темношкірих, біля Ейфелевої вежі страшний запах сечі, річка брудна, вигляд і враження від цього цього дуже убоге.
Не потратила б і копійки, щоб ще раз там побувати
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляБезВзяток
Дуже дякую! Рери, точно, про них забула 👍
БезВзяток• 11 февраля 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Разве вас питали чи любите ви Париж
БезВзяток• 11 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Там своєрідна система метро. Не така як в Києві. Візьміть карту та уважно читайте назви станцій, шо, куди, звідки їде. Зфоткайте назву своєї станції.
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ось бачите, ви вже побували. брудна річка нам не страшна, темношкірі всюди по Європі, сечею і в Римі тхне.
Моль Моллівна• 11 февраля 2024
Диснейленд это отдельная песня. Бронировали отель прямо там на территории и несколько дней из него не вылазили.
Посмотреть всё остальное, делали отдельной поездкой и были на своём авто.
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляБезВзяток
дякую за поради!
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
У меня младшей 7, старшая психует что ей не с кем будет на аттракционах кататься. Мелкую не везде пустят, а я же возле входа не оставлю)) дилеммма
Моль Моллівна• 11 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Там разберётесь)
Мне легче тем, что детей больше) есть старшие, которые везде бегали вдвоём и младшие, а также малявка, которую просто таскали на руках, как обезьянку)
Обстановщица• 11 февраля 2024
Ми жили на Італійській площі. Там суперова розв´язка метро. В перший день до вежі дійшли пішки вздовж Сіни ( це дуже далеко) До Лувру, Діснейленду, Версаль - все на метро з пересадками. Гугл карти дуже гарно вистроюють маршрут.
Диснейленд потрібно бронювати на сайті і там дооооовжелезні черги. Це дратує.
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Там разберётесь)
Спасибо)) надо в общем еще кого-то брать в компанию))
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляОбстановщица
Головне, мабуть, не попасти у період канікул))
БезВзяток• 11 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Від 140 см на дорослі
Буде сама кататися. Яка проблема. Це відвал башки як круто. Незабутні враження для дітей.
Якщо будете 1 день, то доплатіть за квиток без черг. А то можна по 2-3 год стояти
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляБезВзяток
Від 140 см на дорослі
Дякую 👍
БезВзяток• 11 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Їдьте в серпні. Всі їдуть у відпустки на моря
Обстановщица• 11 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ну у всіх ці періоди різні) Народу повно завжди. Ми потрапили на 30 річчя парку, тож людей тьма)
Взагалі, підготовте план дій на кожен день, погугліть всі часи роботи пам´яток. Гарного відпочинку
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляОбстановщица
Дуже гарно, класні фото, дякую!
Natal_ka91• 11 февраля 2024
Ответ дляБезВзяток
Простіше в гугл мепс, там вказано все, навіть назва станції, де і до якого виходу виходити
Да_Я_ТакаЯ_• 11 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
А какой именно отель бронировали, можете название написать, пожалуйста?
Natal_ka91• 11 февраля 2024
Ответ дляБезВзяток
Там наче будуть Олімпійські ігри, тому не факт))
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Це інформативно. Я взагалі по Гугл мепс мандрую. Є час прибуття транспорту, зручно
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ми плануємо у березні-квітні. Щоб комфортна погода була
Natal_ka91• 11 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Так, я саме так в Парижі все що треба знаходила, до Лувру добиралися і т.д. Там ще дуже багато знаків на самих станціях, тому якщо уважно слідувати ним, все ок буде)
Ширли-Мырли
• 11 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Готель на території, щось дуже дорогий був. Треба передивитись. Автівкою згодна, це зручніше.
Natal_ka91• 11 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Чудово, там вже досить тепло, а в квітні взагалі вже навіть дууже тепло буває
Святатабожа• 11 февраля 2024
Ответ дляNatal_ka91
У меня тоже мысли были поехать с детьми в Париж. Но мои дети никуда не хотят ехать, я им и фото красивые показывала - бесполезно
Незламна Україна• 11 февраля 2024
Недавно были на севере Франции. Нормально там говорят по английски.