Бавовна• 12 февраля 2024

Чи погоджуватися на роботу?

Бухгалтер. Віддалено. Раз на тиждень зустрічатися з директором і передавати документи. Послуги. 4 ТОВ та 12 ФОПів 2 група. ФОПи самі за себе платять податки. Раз на рік здати звітність. Це оплачується окремо. Зарплата 18 тисяч перші 3 місяці. Потім 20. Оформлення офіційно. Ці 18 та 20 отримувати в повному обсязі
дама_из_декрета• 12 февраля 2024
Спробуйте

Замулена ріка• 12 февраля 2024
Ні
автор Бавовна • 12 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ні
мало?
Кров з молоком• 12 февраля 2024
В залежності від міста.
Скільки часу буде йти на цю роботу.
Який у вас взагалі досвід.
На перший погляд зп не велика, але вихідні дані не всі
Замулена ріка• 12 февраля 2024
Ответ дляБавовна
мало?
Так
Звездолётчица• 12 февраля 2024
Ну надо просматривать риски работы, чтобы на вас там что то не повесили потом, бухгалтер достаточно рисковая работа
автор Бавовна • 12 февраля 2024
Ответ дляКров з молоком
В залежності від міста.
Скільки часу буде йти на цю роботу.
Який у вас взагалі досвід.
роботи приблизно на 4 години в день. Ніхто не контролює коли ти працюєш. Хоч вночі, хоч в вихідні, хоч у робочий час. Досвід великий. Приблизно 18 років у бухгалтерії. І років 14 головний.
Дніпро

автор Бавовна • 12 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
у мене гарний досвід. Нічого там повісити неможливо. Каси немає, тільки безнал
Істеріомама• 12 февраля 2024
Если нравится -берите.
4 ТОВ и 20 тыс - мало. А тут ещё фопы. Как направят налоги мимо. Кто будет возращать?
3 ТОВ без первички на ед.налоге - 2 тыс $ если что было 2 года назад.
Кров з молоком• 12 февраля 2024
Ответ дляБавовна
Дніпро
Тоді малувато… у вас такий бекграунд
Але тут наступний етап- наскільки потрібні гроші й чи є ще пропозиції…
автор Бавовна • 12 февраля 2024
Ответ дляІстеріомама
Если нравится -берите.
ФОПы сами платят - сами возвращают. У них есть опендатабот. Там невозможно не туда заплатить
Істеріомама• 12 февраля 2024
Ответ дляБавовна
Работаю с фопами много лет. Очень часто оплачивают ошибочно.
автор Бавовна • 12 февраля 2024
Ответ дляКров з молоком
Тоді малувато… у вас такий бекграунд
зараз є робота. Там 25 тис 3 ТОВ на єдиному. Одне підприємство - оренда, 1 директор. Одне не працює, одне - є двіж якийсь. Одна оплата і ЗП виплатити двом співробітникам 2 рази на місяць.
Так, я можу піти в офіс на більші гроші, але в офіс я йти не хочу
автор Бавовна • 12 февраля 2024
Ответ дляІстеріомама
я с 15 года с фопами тоже. Да, было что платили не туда. Но с дией и опендатаботом это прекратилось. Они у меня программисты. Платят всё четко
Mede• 12 февраля 2024
Ответ дляБавовна
Дніпро
Я би на вашому місці спробувала