Falcon82• 13 февраля 2024

Громадянський обов´язок українських біженців і не тільки

Доброго дня всій спільноті. Питання в заголовку. Навіяне дискусією в одній із сьогоднішніх тем. Мене, як одного з дописувачів, деякі захейтили за факт знаходження закордоном. І нагадали мені про мої обов´язки перед державою.
Піднімаю тему дискусії (ср@ч перекреслено). Які ваші обов´язки перед Україною в цей час і чи виконуєте ви їх? Також буду вдячна за перелік обов´язків.
Коротко про себе. Живу закордоном (вірніше живу на 2 країни вже 9 років), не біженка, не на соціалі, не отримую жодних пільг чи виплат ні в Україні, ні закордоном. Паспорт громадянина України і інший отримувати не планую.

Вітаються коректні висловлювання без переходу на особистості.
Олечка79• 13 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Я доречі цієї тези не притримуюсь. А навпаки акцентую, що люди і нація понад усе. Живі люди
Ну это Вы, а тут полно европейских ледей, которые поддерживают
Salsa-24da• 13 февраля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Ми не про фронт разговариваем. Я даю ответ на то, почему сейчас приходится нанимать водителей из другой страны. Потому что сейчас острая не хватка кадров :1 . мужчин мобилизуют; 2. мужчины выехали.
К чему ваше ’мне бы было лучше’? Достали уже своими додумываниями. А потом, почему такое отношение к выехавшим. Да потому что вы цепляетесь к людям, в первую очередь!
Тогда я вас не поняла.
Извините.
Аноним Первый• 13 февраля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Не нанимали бы сейчас водителей молдован и не платили бы им в 3 раза больше, чем украинцам, например.
Не погоджусь з вашою думкою. Скільки випадків і не поодиноких, коли тцк зупиняли фури на трасі і викрадали силоміць водіїв і після 5 хвилинного влк , його відправляли на фронт. Тому, якби навіть водії залишилися в Україні, вони не можуть вільно працювати, адже в будь яку секунду, можуть бути насильно мобілізовані
Навіть маючи законні підстави на відстрочку
автор Falcon82 • 13 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Страдает и что всем выехать как вам ?
Деньги на армию вы пришлете ?
Ні, партнери пришлють. Можливо. А я маю забезпечувати свою родину самостійно. Ви мені навряд чи допоможете, якщо немаьиму куска хліба
Mangoskin• 13 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Это людям самим решать выехать или нет
Вот большинство решили и остались , чтоб держать не плавку экономику .
автор Falcon82 • 13 февраля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Тому що закордон виїхали дуже велика кількість чоловіків працездатного віку.
В моєму оточенні, наприклад, 90%
То вони не хочуть ні йти на фронт, ні платити податки, але винні жінки, які закордоном. На них зручно зганяти злість
Mangoskin• 13 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
А воїють лише ті, хто на лінії фронта чи гинуть від ракет?
Еще раз , всем выехать ?
Деньги на ЗСУ вы будете слать ?
Mangoskin• 13 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Плевать на то, что было бы с домом.
Жизнь и здоровье не вернуть.
И никакие дома этого не стоят.

А дома малознакомых людей тем более.
Ну так и не возвращайтесь сюда , а то сидят , высиживают , пока за них отстоят страну , еще и претензии .
Олечка79• 13 февраля 2024
Ответ дляirina _d
Мне нравится, когда они приезжают в Украину на недельку, и начинают ’ ой, Киев уже не тот. Люди хмурые, в городе как-то грязно’ и прочие блабла.
Так если все уехали из страны пересидеть, здесь что, по мановению волшебной палочки кто-то должен поддерживать порядок, обеспечивать бесперебойную работу всей инфраструктуры и не забывать при этом ходить по улицам с улыбкой до ушей, дабы не ранить нежную ТДО приехавших по делам уехавших?)))
Так они ж сюда в отпуск приезжают , за ресничками и губками, и врачей пройти , в Европах это дорого и медицина конченная , вот и прут сюда в отпуска, и фукают . Я такое тоже в 22 году слышала , потом исключила подобное из своего круга общения , ишь ты, не улыбаются им каквевропах
Златка 07• 13 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Я просто фигею с этих выехавших , тут блин едешь на ту работу как зомби , после обстрелов , муж уже скоро как 2 года на фронте , а они еще с претензиями темы создают .
Сама ахрінєваю вже майже два роки. Живемо собі, працюємо, пристосовуємося до реалій, не скиглячи. Нє, блін, все їм не так. Вони ваажають, що ми їх засуджуємо, заздримо, та нафіг ви нам впали, щоб ми за них ще думали
Salsa-24da• 13 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Нет,))
В большинстве остались руководствуясь личными обстоятельствами:
Невыездной муж
Пожилые родители
Непопулярная профессия за границей
Страх неизвестности
Отсутствие денежных запасов
И т.д.

Экономику держат потому, что деваться некуда, а не потому, что они ПРИНЯЛИ ТАКОЕ БЛАГОРОДНОЕ РЕШЕНИЕ)

Я в Харькове живу, если что.
Апель-синка• 13 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Дописув відома тут людина. Сподіваюсь, вона сама прийде у тему
не поняла про получение украинского паспорта
автор Falcon82 • 13 февраля 2024
Ответ дляBejza
Судячи з ваших відповідей і тем про себе, то ви з´їхали
Але ж вам приємно тусити там, де я)))
Mangoskin• 13 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Так і моя родина живе. Виїхати чи лишитись є вибір у кожного, крім чоловіків певної вікової категорії
Ну так ваши претензии к чему ?
автор Falcon82 • 13 февраля 2024
Ответ дляЗлатка 07
Моя конструктивна відповідь на Ваш запит.
Заткнутися і не ’відсвічувати’. Сидіть на форумах країни, де живете, і там спілкуйтеся з однодумцями. Цій країні (Україні ,)Ви нічого не винні, але й не лізьте до нас своїми співчуттями, порадами, вказівками і т п.
Ми, що тут залишилися, будем самі вирішувати свої проблеми, повірте, розберемося без вас.
Це наш вибір!
Дякую за відповідь!
Mangoskin• 13 февраля 2024
Ответ дляirina _d
Это верх цинизма согласна , но я верю в карму .
автор Falcon82 • 13 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Почему?

Я вот живу в Украине.
Почему людям живущим в Европе нельзя принимать участие нашем форуме?
Те ж саме запитання
Salsa-24da• 13 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Я в Харькове живу)
Куда мне не возвращаться)

На фронт никого не посылаю, заметьте
Annetka_100• 13 февраля 2024
Ой, автор, Ви взяли занадто високу ноту. Тут здебільшого не той рівень дискусії.
Для себе особисто відповідь є. Чоловік в окопі своїм здоров´ям виконав зобов´язання за нас всіх. Але, перебуваючи за кордоном, є відчуття, що могла би робити більше, але не знаю що саме. Місцеві організації мають несимпатичне політичне забарвлення, або спрямовані на допомогу біженцям, а не армії. Англійці охоче позбуваються вживаних речей, але з грошовими донатами все набагато складніше.
Також на чужині доводиться багато часу витрачати на вирішення побутових та бюрократичних питань. Якщо додати вивчення мови, роботу фул тайм, то часу на соціальну активність і оргагізацію допомоги армії взагалі не лишається. Тому тихенько донатимо, чоловік тримає зв´язок з побратимами. Підтримуємо тих, кого знаємо особисто і довіряємо. Сумно це все.
Salsa-24da• 13 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
В карму соседей наши лучше бы верили, а не в соотечественников
МиссКаприз• 13 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Я в Харькове живу)
Куда мне не возвращаться)

На фронт никого не посылаю, заметьте
Я в Николаеве живу и тоже не выезжала (хотя и муж у меня имеет право на выезд). На фронт тоже не посылаю никого. Но при этом ответить - как закончить эту войну, не отправляя никого на фронт - не могу. Под рашкой жить не хочу.
Khmelnichanka• 13 февраля 2024
Ответ дляЗлатка 07
Це наш вибір!
А чи не забагато Ви на себе берете, шановна?
Я от ніколи не наступаю на больові точки українців в Україні, не розповідаю, як їм жити, як воювати і т.п. Я поважаю почуття людей, яким зараз важко, і вважаю, що мені дійсно легше , ящо говорити в цілому. Але. Якого біса Ви зараз пишете оцю чухню? Яке Ви право маєте вказувати, де нам сидіти, що робити і не відсвічувати? Ми такі ж самі громадяни України, як і Ви. Абсолютно не гірші за вас. І нам нема чого соромитись.Ви - в Україні. Ми - зараз ні. Але це не робить когось із нас більш чи менш достойним українцем. Навіть якщо особисто Вам хочеться вважати інакше. Ваша відповідь якраз неконструктивна. А знецінювальна. А нам треба не знецінювати один одного, а підтримувати. Бо нищити нас є кому крім нас....
Bejza• 13 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Але ж вам приємно тусити там, де я)))
Ви собі лестите
автор Falcon82 • 13 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
В темах про біженців більшість жінок скаржаться лише на той факт, що якби чоловіків випускали, то вони б точно не вертались
Апель-синка• 13 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Тому що планую жити в Україні. Моє перебування закордоном не є імміграцією
9 лет за границей, работаете и платите налоги в их бюджет - и не иммиграция? Заработаете европейскую пенсию - и домой поедете?
Я Вас огорчу:
Иммигра́ция населе́ния — въезд населения одной страны в другую на временное или постоянное проживание...
Salsa-24da• 13 февраля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Я тоже не хочу.
Но умирать за моё «хочу-не хочу» ни в коем случае не нужно.

Ни выехавшим, ни оставшимся.
Salsa-24da• 13 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Да, я в это охотно верю
автор Falcon82 • 13 февраля 2024
Ответ дляАпель-синка
В мене паспорт громадянина України
автор Falcon82 • 13 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Ну так ваши претензии к чему ?
В мене немає претензій. Є питання, яке я описала в старпості
автор Falcon82 • 13 февраля 2024
Ответ дляAnnetka_100
Дякую! Тримайтесь.