Залетна Я тут• 13 февраля 2024

Знову про наболіле запаморочення у дитини

Коротко про ситуацію, доньці 9 років вже півтора тижні тримаються симптоми такі як запаморочення та нудота.
Ми пройшли обстеження у гастроентеролога,педіатра,невропатолога,лора, ендокринолога (ще проходимо) МРТ ,ЕКГ,УЗД все в межах норми, і ніхто не знає чому такий стан 🤯😭😭😭призначають симптоматичне лікування, яке не допомагає. Боже в мене вже просто крик душі, до кого ще звертатися. До школи не ходимо ,бо сильно паморочиться в голові, хоча донька любить ходити до школи. Можливо це психосоматика, я навіть не знаю вже куди звертатися.
Ацетилсалициловая кислота• 13 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Лор сьогодні оглянув. А потом питає скарги які? Бо з дитиною все норм
Вы территориально где ?

автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вы территориально где ?
Київська область. Але більшість лікарів проходили в Києві
Мамзелькіна• 13 февраля 2024
Шукайте лікаря і вже з усіма результатами до неї. В Києві знаю є біля метро університет ’Лікарська практика’ здається, там гарний невролог.
Але почати краще з педіатра. Шукайте лікаря.
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Ми були у невролога мені дуже сподобалося Смульська
Мамзелькіна• 13 февраля 2024
Кортунова Галина невролог. Діти її спеціалізація. Дуже уважна.
Елена 1• 13 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Если нужен будет Отоневролог в Лор институте -напишите
Открываюсь
У меня были головокружения до тошноты ,проблема была в отолитах
Мамзелькіна• 13 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Нам невролог спочатку провела огляд і сказала що думає, а потім попросила аналізи і решту документів. Вона по огляду сказала все вірно.
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляЕлена 1
Открываюсь
Дякую вам. Але маємо офтальмолога з мікрохірургії ока 🙏🏼
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Так, сказала, що її проблема це вторинного характеру, потрібно шукати з відки це все пішло

Елена 1• 13 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Отоневролог -это специалист по вестибулярному аппарату
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляЕлена 1
Ой перепрошую, не вірно прочитала
Мамзелькіна• 13 февраля 2024
Дурне питання. Ацетон міряли? Печінкові проби в нормі? В лежачому стані крутиться чи тошнитт?
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Ацетон в нормі, печінкові в нормі . В лежачому стані крутиться і тошнить але трошки менше. Дезорієнтації немає , тобто не заносить при ходьбі, не двоїться в голові
Мамзелькіна• 13 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
А як спить? Під час сну тошнитт? Прокидається
sky-labs• 13 февраля 2024
Ответ дляЕлена 1
Открываюсь
Как вылечили, маневры?
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Спить добре, апетит є, стілець в нормі. Ще здаємо на глисти першого разу не виявлено, здали ще
Елена 1• 13 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Как вылечили, маневры?
Да
Мамзелькіна• 13 февраля 2024
Реально схоже на психосоматику.
Мамзелькіна• 13 февраля 2024
Але дочекайтесь всіх результатів. Не панікуйте.

Лялька в колисці• 13 февраля 2024
В моєї теж таке було саме в 9 років, навіть до рвоти доходило, аналізи та обстеження нічого не виявили. Як місячні почалися, все минуло.
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
І скільки тривав у вас цей період? Ми реально тиждень сидимо дома, майже не виходимо на двір, чисто на обстеження та аналізи 😭
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Чекаємо, бо ендокринолог назначила більше 20 аналізів 🤯🤯🤯
sky-labs• 13 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Эозинофилы в ОАК сколько?
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Эозинофилы в ОАК сколько?
Загальній аналіз крові в нормі. Лейкоцити 7
sky-labs• 13 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Я спросила про эозинофилы.
Вы же начали искать паразитов по какой-то причине
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Я спросила про эозинофилы.
Методом виключення назначили .
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Я спросила про эозинофилы.
Не знайшла такого в в калі
sky-labs• 13 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Методом виключення назначили .
А зачем на них сдавать анализы?
Гарантированно имеются лямблии в том или ином количестве и аскариды.
Этот набор есть у всех.
Но если по анализам нет железодефицита, проблем с пищеварением, отсутствует боль в животе, нет признаков аллергии, то скорее всего в лечении нет необходимости.

Эозинофилы в общем анализе крови, обычно в конце (ЗАК)
sky-labs• 13 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Не знайшла такого в в калі
Копрограмма идеальная?
автор Залетна Я тут • 13 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Копрограмма идеальная?
Без ознак порушення