Залетна Я тут• 13 февраля 2024
Знову про наболіле запаморочення у дитини
Коротко про ситуацію, доньці 9 років вже півтора тижні тримаються симптоми такі як запаморочення та нудота.
Ми пройшли обстеження у гастроентеролога,педіатра,невропатолога,лора, ендокринолога (ще проходимо) МРТ ,ЕКГ,УЗД все в межах норми, і ніхто не знає чому такий стан 🤯😭😭😭призначають симптоматичне лікування, яке не допомагає. Боже в мене вже просто крик душі, до кого ще звертатися. До школи не ходимо ,бо сильно паморочиться в голові, хоча донька любить ходити до школи. Можливо це психосоматика, я навіть не знаю вже куди звертатися.
Залетна Я тут
• 13 февраля 2024
Але ще чекаю результатів аналізів які назначив ендокринолог. Їх реально дуже багато
Идеальная оптимистка• 13 февраля 2024
РЕГ+ЕЕГ Консультативний центр на Кондратюка, 6
саме реоенцефалографія показала проблеми
Залетна Я тут
• 13 февраля 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую
Еленочка--• 11 марта 2024
Доброго вечора. Напишіть, чи виявили причину? В моєї дитини теж такі симптоми. Поки не допомагає нічого з призначеного.
Залетна Я тут
• 12 марта 2024
Ответ дляЕленочка--
Напишу в особисті