Виниловая пластинка• 13 февраля 2024

Модульні будинки Чернігів

Добрий вечір, можливо хтось може підказати, як у Чернігові ВПО може заселитися у модульний будинок? І що для цього треба?
АнтиТанкист• 13 февраля 2024
А їх зробили? Комунікації підвели?

Доль Чекомбана• 13 февраля 2024
Про них лише в новинах відзвітували. Нажаль. Просто відмиті гроші.
Метровий сантиметр• 13 февраля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Люди живуть, на тій же Бобровиця і Зазі.
ФрекенБок• 13 февраля 2024
Едьте в Европу, дадут нормальное жильё
автор Виниловая пластинка • 13 февраля 2024
В Европе уже была, полгода пожила и вернулась в Украину. Но так как дом в оккупации возвращаться особо некуда, съем - дорого. Поэтому и спрашиваю.
Доль Чекомбана• 13 февраля 2024
Скільки там тих людей? Інвестори навіть приїжджали питати, що за фігня, чому пустують, чому людей нема. Подали це як ’наші люди незвичні, поїхали по селам, бо багато зараз пустого’ і т.д.
Немає там умов.
АнтиТанкист• 13 февраля 2024
В Полтаві облаштоване модульне містечко, навіть не все зайнято, але бажаючих не всіх туди й селять, бо треба щоб саме в місті були на обліку ВПО і ще нюанси. Більшість в гуртожитках. Вибачте, що не про Чернігів, але там трешова ситуація з цього питання

Метелик• 13 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Я ВПО з Полтави. Розказати Вам чому ми не хочемо в ті ’’будиночки’’ заселятися? Чи самі розумієте?
АнтиТанкист• 13 февраля 2024
Ответ дляМетелик
Знайома хотіла, але їй відмовили. І не лише їй. Тобто бажаючі є. В школі чи садочку зручніше? Влада могла дати гуртожитки, мцсця є, а не гратись в цяцянки. Особисто ж ви туди заяву не писали? Але це неправильно,коли бажаючим відмовляють. І справа не в місцерозташуванні. Я живу далі, транспорт коли як.
І я пишу про бажаючих.
Холодная каша• 13 февраля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я знаю людей, які живуть в таких будинках
Метелик• 14 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
І я пишу про бажаючих.
Чому відмовили?Там навіть на 50% не було заповнено у жовтні- листопаді.
Я дійсно не писала заяву, і справа не у місці розташування ( хоча це теж важливо).
АнтиТанкист• 14 февраля 2024
Ответ дляМетелик
Бо кілька причин: хтось написав заяву і місце ’застовбив’, хтось переїхав, а комусь ’не положено, бо впо з іншого отг’. Бажаючі були
Вам гарної роботи, Перемоги і тільки всього найкращого. Обнімаю.
Метелик• 14 февраля 2024
Дякую. Навзаєм