Галя-краля• 14 февраля 2024

Бачили вкид від Холоденко?

Хто не бачив - можете не дивитись, нічого цікавого. Сюди нести не буду, бо тему заблочать.

А хто бачив, скажіть, це в неї часто такий контент? Бо справляє враження людини, якій вірити не можна
Murrr4a• 14 февраля 2024
Ответ дляЧитака
Вона по карті дивилася де ті Черкаси, щоб писати що до них дійдуть
Яка різниця, якщо краще не в середині України сидіти, а бути біля кордону. Ніхто не знає, як буде по всій країні і коли

Chamomile5• 14 февраля 2024
Якось була дивилася її контент, чисто поржати, але потім відписалася
spain2406• 14 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
Напоминает мне , как здесь высмеивали советчиц, которые говорили, что будет война, банили, нападали, что они панику разводят, матрешки, провокаторами обзывали , а тема о Гарри , где девушка предупреждала о нападении , высмеяли - а по факту они были все правы. Теперь дубль два, с холоденко повторяется. Ну такие наивные , верят только в добро во всем мире 🤦‍♀️
Я думаю, процент глупых недальновидных людей есть, но также есть определенная группа, которая пишет на публичных ресурсах то, что надо власти. А те, кто пытается воззвать к здравому смыслу людей, тщательно заплевываются
Sunbeam1• 14 февраля 2024
Ответ дляMurrr4a
В мене чоловік кращої подруги десь у командуванні, так з 12 го терміново відправив її з дітьми до Швеції, там сестра в неї. Вона мені подзвонила, каже, що треба їхати й нам. Але не каже чого.
Думали в Черкаси про всяк випадок до матері чоловіка мого, а вона - ні, їдьте на західну на місяць, а там видно буде. Тобто, може й не все так просто... Хоча як завжди чи буде, чи ні, чи зараз, чи ні - все 50/50
з 12 лютого?
феечка.• 14 февраля 2024
Ответ дляannetta888
Розкажіть. Бо навіть не знаю, хто це, але і гуглити не буду
Вам треба масяню перевдягнути в сучасний жовто-блакитний
Sunbeam1• 14 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Капец...я тільки тиждень тому розповідала, що знайомий військовий зайшов привітать мене, кажу йому найгірше для Київської обл позаду. А він мені даремно ти так вважаєш. Є велика вірогідність, що все ще повториться. При чому це недалека перспектива
наскільки недалека?
Sunbeam1• 14 февраля 2024
Ответ дляMurrr4a
так це Ви про 2022 рік?
Sunbeam1• 14 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Я слідкую за сім´ями не простих людей, чиновники, мери. Якщо вони на місці, то все гаразд. Поки бачу кілька виїхали типу відпочити на недільку в Карпати. Цікаво, чи просто чи спеціально. Вче буде згодом зрозуміло
ось Єфросиніна сина свого навпаки привезла в Київ
Sunbeam1• 14 февраля 2024
Ответ дляMurrr4a
Та я теж думала дивитися, але хто знає як це все побачити. Де вони, де ми. Побачила новину, що європейські лідери відклали поїздки в Україну з метою безпеки...
а про які терміни Ви кажете?

annetta888• 14 февраля 2024
Ответ дляфеечка.
🌷🌷🌷
Murrr4a• 14 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
а про які терміни Ви кажете?
Та хто ж знає... Їй чоловік сказав не менше місяця бути в Швеції. Будемо бачити...
Murrr4a• 14 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
так це Ви про 2022 рік?
Я про зараз.
І про те, що у 22му на початку лютого він теж сім´ю відправив до Європи, і ми поїхали після поради подруги
Murrr4a• 14 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
з 12 лютого?
Так, вони полетіли позавчора
Sunbeam1• 14 февраля 2024
Ответ дляMurrr4a
Я про зараз.
дякую. але в 22 дійсно писали про значні угрупування військ рашистів біля кордонів. а зараз ж немає - вже б давно кричали всі
Murrr4a• 14 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
Мені здається, що зараз якось цензури більше може бути. Теж не хочеться знов з дому їхати, але краще перебдіти
Sunbeam1• 14 февраля 2024
Ответ дляMurrr4a
хтось би з Європи чи США написав про угрупування військ....
і там ж все заміновано...
Murrr4a• 14 февраля 2024
Ответ дляSunbeam1
і там ж все заміновано...
Я теж весь час моніторю. Побачимо, що тут казати
Bright_Cat• 16 февраля 2024
А я Холоденко регулярно дивлюсь Прекрасна жінка, розумна і в політиці гарно шарить. От побільше б таких в Украіні! Можливо і не було б законів, обмежуючих права і свободи, та і коррупцію в самих високих кабінетах подолали б накінець-то! І проросійських агентів у владі,що будують в країні цифровий концлагер
Вона, до речі, військовим дуже домогає і якщо щось говорить, треба прислухатись, значить інформація від провірених людей