Галя-краля• 14 февраля 2024
Бачили вкид від Холоденко?
Хто не бачив - можете не дивитись, нічого цікавого. Сюди нести не буду, бо тему заблочать.
А хто бачив, скажіть, це в неї часто такий контент? Бо справляє враження людини, якій вірити не можна
PANTERA_KET• 14 февраля 2024
Ответ дляJ3sws
скорее всу брянск захватят ненадолго...им бы табаевку на купянком направлении или терны захватить,насчет крыпных городов это угар)))или адепты великая 2 армия еще не начинала а половины танков уже нет?бедный пыня все никак начать не может)
Не стоит их недооцениватть!! После отставки Залужногго многие потерять оптимизм
Ответ дляГаля-краля
Ну в неї під лям підписників. Я думала що серед порадниць такі знайдуться, щоб обсудити
Автор, а Ви і справді вважаєте, що більше не буде наступів? Ну, от серйозно! Якби наша влада попередила про те, що буде війна, то ми би могли уникнути смерті тисяч наших громадян, сотень дітей. Так, на сумському напрямку щось відбувається, але нам, як і тоді, не кажуть, що саме. Тому люди вже навчені попереднім досвідом і намагаються хоча б якось попередити людей. Краще перебдіти, ніж потім хоронити людей на дитячих майданчиках. А що каже влада? Все по плану? Шашлики?
Ответ дляЛеска
Нічого не треба відкидати та недооцінювати ворога.
Саме зараз ворого потехеньку, але має хоч незначні, але успіхи. Саме зараз підтримка нас заходом та Америкою слабшає, в Америці назрівають трампістські погляди, якщо трамп переможе то про допомогу америки можна забути. Європа вже сама готується до війни з рашкою, думаю про свою дупу, а не нашу.
За спиною рашки мовчазно підтримує Китай боротьбу росії проти Америки, Пнкорея, Іран. Сама рося нарошує військовий потенціал, переводиться на військові рейки, розвивається, вчиться на помилках. Мовчу вже за мобілізаційний потенціал.
Я до чого. Всім нам треба мати плат А,Б,В, Г і не планувати ’ шашлики’.
Десятьпишем, два в умі. Живемо, але маємо бути готовими до будь якого , в т.ч. стрімкого розвитку подій.
Да Ви шо! Тут же більшість дивиться марафон і впевнена, що ми перемагаємо на усіх фронтах! Тільки у нашому невеликому містечку по 20 похорон щодня чомусь.
Ответ дляsale.lena
не более чем дрг,там и наши кацапстан дргшками засылают,тет-а-тет,ну и стандартные арт обстрелы,ну то таке,так еще лет 5 войны будет на приграничье.
Ответ дляFilomena
Вчора телеграм канали тягали яскравий заголовок про напад на Суми.
Комусь вистачило розуму прочитати статтю в якій сказано про те, що зараз там загрози не спостерігається.
Може холоденко не додумалася перейти за посиланням. Вона ж дама зайнята, куди їй заглиблюватися в інформацію)
Та, ні. Вона писала, що в неї інфа від військових
Ответ дляБаба на горошині
Да сегодня какой-то эксперт по телику вещал, что будет наступление на Сумы
Потом в телеге военные отписались, что всё это трёп
хм. перед 24 теж нас запевняли, що все ок. я не кажу, що це правда, але так категорично заперечувати, посилаючись на те, що в тг відписались, бездумно теж
PANTERA_KET• 14 февраля 2024
Ответ дляnata tima
Звідки знаєте?
Муж знакомой на том направлении
Ответ дляPANTERA_KET
Муж знакомой на том направлении
В мене чоловік кращої подруги десь у командуванні, так з 12 го терміново відправив її з дітьми до Швеції, там сестра в неї. Вона мені подзвонила, каже, що треба їхати й нам. Але не каже чого.
Думали в Черкаси про всяк випадок до матері чоловіка мого, а вона - ні, їдьте на західну на місяць, а там видно буде. Тобто, може й не все так просто... Хоча як завжди чи буде, чи ні, чи зараз, чи ні - все 50/50
Ответ дляMurrr4a
А ви з якого міста?
Ответ дляMurrr4a
Буча, подруга з Києва
Капец...я тільки тиждень тому розповідала, що знайомий військовий зайшов привітать мене, кажу йому найгірше для Київської обл позаду. А він мені даремно ти так вважаєш. Є велика вірогідність, що все ще повториться. При чому це недалека перспектива
Ответ дляMurrr4a
Так. Ми виїхали з його попередженням вже на початку лютого 2022 року.
За що йому вдячні. Другий раз, думаю, також можна довіряти.
Я слідкую за сім´ями не простих людей, чиновники, мери. Якщо вони на місці, то все гаразд. Поки бачу кілька виїхали типу відпочити на недільку в Карпати. Цікаво, чи просто чи спеціально. Вче буде згодом зрозуміло
Ответ дляРойЛеля
Та я теж думала дивитися, але хто знає як це все побачити. Де вони, де ми. Побачила новину, що європейські лідери відклали поїздки в Україну з метою безпеки...
БеллаДонна2014• 14 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Таких много, кто сейчас повіезжал ’ на отдіх’
БеллаДонна2014• 14 февраля 2024
Ответ дляladad19
Пишіть нам тут. Щоб ми знали що нам робити. Якщо щось будете знати🙏🙏🙏
Тут же, когда пишешь правду и как оно есть, зафукают, замукают ит.д, забрызжут своим ядом
Напоминает мне , как здесь высмеивали советчиц, которые говорили, что будет война, банили, нападали, что они панику разводят, матрешки, провокаторами обзывали , а тема о Гарри , где девушка предупреждала о нападении , высмеяли - а по факту они были все правы. Теперь дубль два, с холоденко повторяется. Ну такие наивные , верят только в добро во всем мире 🤦♀️
БеллаДонна2014• 14 февраля 2024
Вот, например, тоже пишут. Поэтому, сразу обзывать кого-то, наговаривать, ржать не от большого ума, что-то, возможно, да будет. Т к последние дни сирен больше, обстрелов больше.
БеллаДонна2014• 14 февраля 2024
Копирую текст:
🚧🪖Російські війська, ймовірно, готуються до нового наступу на Оріхівському напрямку в Запорізькій області.
За даними представника командування, під Оріхів рашисти стягнули угруповання, що дорівнює їх силам у районі Авдіївки, яка є однією з найгарячіших точок на фронті.
Докладніше:
© ЗаБор
Докладніше:
© ЗаБор
Ще додам, що сьогодні дивилась свіже відео з Петром Черником, якого тут неодноразово цитували. Він просив більше ніколи не перекручувати його слова, адже він сказав перед цим, що росіяни хворі і здатні на будь-які суїцидні наступи, а не що вони такий готують. І що наразі ні концентрації, ні достатнього руху на Суми чи інші нові напрямки не спостерігаються.
Ответ дляMurrr4a
Вона по карті дивилася де ті Черкаси, щоб писати що до них дійдуть