Не люблю натовп• 14 февраля 2024

Вам тоже страшно ?

В последнее время после нового года
Очень боюсь тревог и того что в Украине
Как -то раньше было спокойно
А это прям паника
Стресс 24/7
ol_kin• 14 февраля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
це достовірно чи просто імовірність
як завжди тут, Таро, сама правдива інформація із перших рук

Залізна тьотя• 14 февраля 2024
Я очень боюсь мобилизации близких. Ничего не может быть страшнее этого, потому что исход там печальный… а тревог и тому подобного нет.
Бутерброд з ікрою• 14 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Антидепресанти не скажу.
Я приймаю магне В6 антистрес,ну наче трохи заспокоює
Можна магній активний. Наш український
Добре сплю
Ще беру на айхерб- хелатний. Дешевше наших аптек
Комиссия50%• 14 февраля 2024
Ответ дляДуболом
Съездила в отпуск , до слез : у нас нет людей почти (
Боюсь что таки не нужны мы никому
Куди ви їздили?
Напевне всі ваші люди у нас, машину поблизу дому припаркувати нереально
На привозе• 14 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
Папа умер давно, свекр тоже
Мамы с нами
Дядя, тёти- нет у меня.
Дети с нами.
Друзья, кто хотел все выехали. В нашей ситуации могли выехать всей семьёй через Крым, с мужчинами. Кто остался, их выбор.
З щурами
Отчебучкина• 14 февраля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Мені дуже подобається фраза ’ Не опускайтесь до уровня дураков, люди не увидят разницы’. Просто ігноруйте їх та й усе, вони як вампіри, тільки більше по нервах та емоціях. Причому я дивлюсь майже в усіх провокаційних темах є такі ’3.14 феї’ (це замість мата). Ну нормальна людина, де спокійно й добре, буде страдати хернею, хіба що може в дурці випускний був...Я зазвичай по життю згадую фразу й кажу людям ’ Й Вам всього найкращого ’ , ух, як деяким соромно стає або ніяково. Ну, звісно ж, виключення також є, але я розумніша)
Ну так нормальна людина не буде так реагувати і на якісь там смайли
Губки-уточкой• 14 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
Нет. Мы не в Украине
На параше?

Скользкая• 14 февраля 2024
Мені страшно. Страшно, що США не проголосує в палаті за допомогу і тоді навряд ми утримаємо фронт. Страшно, що дофіга у рашки різних ракет і вони їх випробовують на українцях. Страшно,що майбутнього може не бути.
Зараз страшніше, ніж 2022. Тоді, в 2023 ще вірив в перемогу. А ткт раз і наші партнери нас кинули
Туся муся• 14 февраля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Как быстро снимут анонимов?
Будто страх уйдет после снятия анонимов ..
Вилосипедниця• 14 февраля 2024
Ніщо не лякає так, як примусова мобілізація
Раздражевская• 14 февраля 2024
Нет,мне не страшно. Страшно, когда муж на позиции и нет связи .Вот тогда не сплю,а если сплю,то снятся кошмары. Взрыви,тревоги....ерунда(Харьков).Но Вас понимаю и сочучствую
Бжоли-бандерівці• 14 февраля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
і це мій найбільший страх, до одурі б.....ь, краще б сама пішла
ПешитеБесАшипок• 14 февраля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Аналогічно. І переконую себе, що ніхто не знає, що його чекає, трагедія може статись і в цивільному житті, але не можу. Я вже всі нерви свої витратила, враження, що мене зв´язали і не дають дихати, так на мене давить ці всі обмеження і полювання на людей.
Бжоли-бандерівці• 14 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
А інші мене зовсім не розуміють, дивляться як на не сповна розуму, в них життя кипить, а я просто вже не витримую
Самоучка• 14 февраля 2024
Не страшно, коли мені стало страшно - ми виїхали з України
Amalpi• 14 февраля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
А я тревог вообще не боюсь. Боюсь только мобилизации
Бджолина королева• 14 февраля 2024
Так, страшно. Що зелені злиаають країну. Притомних генералів зняли, зараз кілька пропущених ракет/наступів, і почнуть розкачувати про волю народу, який хочєт_миру
ПешитеБесАшипок• 14 февраля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я мало спілкуюсь з людьми останнім часом. Але не бачу такого серед своїх, щоб життя кипіло. У всіх на паузі. Багато виїхало останнім часом. Законно, просто зрозуміли, що влада скоро прикриє будь-які відстрочки від мобілізації, тому вирішили не ризикувати і поки є підстави виїхати. Сумніваюсь, що будуть повертатись. Близька родичка також виїхала літом. Відтягувала, як могла дуже не хотіла. Але каже не такий страшний вовк, як його малюють, все нормально, подобається, працюють. Всі кого знаю, всі працюють, орендують житло, живуть собі мирно.
Джонсонюк• 14 февраля 2024
Ответ дляTaro_adri
Дивлюсь на картах коли чекати чогось і бути обережною
Подивіться краще прогноз погоди, за таких умов дрони і ракети не пускають.

Марафетчица• 14 февраля 2024
Убедилась в планах мирового заговора оставить в Украине 25 млн.населения. Рабсия в сговоре с мировым сообществом и масонами.Нас истребляют.
Упругая попка• 14 февраля 2024
Ответ дляМарафетчица
Какие 25? Сейчас и того меньше. Оставят 5 в лучшем случае. И об этом говорили ещё году в 2011
Глаголиця• 14 февраля 2024
Мне страшно за свою семью, которая в Украине. Мне страшно что мне не будет куда вернуться. Мне страшно за свою дочь, за ее будущее, которого нет и за границей и в Украине. Мне страшно за себя и своих родных.
Кофр для ноги• 14 февраля 2024
Адаптол вам в допомогу. Пила в червні 22 року, як повернулася додому
Янгол в камуфляжі• 14 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
Всей семьей
Ми за вас раді! А до чого ваш месседж?
ПешитеБесАшипок• 14 февраля 2024
Ответ дляМарафетчица
25 це оптимістично. Нас все ще чекає попереду, буде значно гірше і страшніше ніж зараз.
Послушная• 14 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
Реально страшніше ніж в 2023.
Нічого не вказує на позитивне закінчення цієї історії
Послушная• 14 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так а куди їхати то? Я от не уявляю навіть як це? Ну беру я квиток в Польщу, виходжу на пероні і куди мені йти чи їхати далі?
Kidstaff Bot• 14 февраля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff