Кукарикуууууу• 14 февраля 2024
Ремонт. Мнение американцев.
Первые 2 фото до, третье и 4 после. Кто не знает английского комментарии- утратило свою персональность, вот что значит выйти замуж не за того мужчину, как в Норвежской тюрьме.. Не любители они серенького как у нас.
Luxurygirl• 14 февраля 2024
Ну как бы они вообще правы
Я к примеру тоже не люблю стиль на фото 2
Особенно если сделано дешево то смотрится правда печально
Ладно когда там дом как у Ким к, то конечно шикарно
Кстати в инсте в комментах сидят отбитые завистливые люди, особенно в на западе
Как раз вчера читала комментов к посту девушке где она писала что делает ботокс с 25 лет, боже ну такого ей понаписывали
ША! я прийшла!• 14 февраля 2024
Ну сорри. Я, например, за время совка получила стойкое отвращение к пестренькому разнобою. На фото не самый плохой вариант, но мне все равно от него физически подташнивало бы.
Кофе в лобби• 14 февраля 2024
Я б на фото до тільки кольор стін би змінила. А так стіна з картинками і диван мені подобаються. Тільки жовту стіну треба зм´ягчити. Так само і в столовій зоні - перебір саме через колір стіни.
Фото після - не сподобались.
Зоряний Шлях• 14 февраля 2024
Перші фото як з дурдому, обої, коврик, постери в рамках з дивними малюнками. Жити в такому брр. Після подобається набагато більше, спокійний тон нічого не ріже очі
Личко Невеличке• 14 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
я ,як раз люблю спокійні відтінки в інтер´єрі люблю і скандинавський стиль...але на фото після:щось незрозуміле, сумне, невиразне та навіть депресивне
Согласна с вами. Не хватает деталей, которые создают уют, ощущение офиса в пасмурный день.
Да Щас же• 14 февраля 2024
Автор ,там под сообщениями есть такая функция , показать перевод , называется .
В следующий раз нажмите её ,не все свободно владеют инглишем ! Ок?
Вельшановна• 14 февраля 2024
3 роки жила у США, 1,5 роки живу у Канаді. Накидати Вам фото квартир (а міняла я їх кожен півроку-рік), у яких я жила? То суто сірі/білі стіни і вбудована кухня сіра/біла (іноді бежева, якщо +- стара мода).
Отаке як у старих фільмах по типу ’один вдома’ є лише у старих будинках, де живуть також не дуже молоді люди.
Так шо не треба тут про американців байки складати.
Ух яка ж Я• 14 февраля 2024
Можливо, і без смаку ПІСЛЯ, але той візуальний шум , що був ДО, мене негативно вразив більше
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2024
Ответ дляВельшановна
Так вы на съёме живете и жили. Там таких ремонтов не бывает. Это индивидуально. Серо белые под аренду, чтобы потом легче красить было перед новыми квартирантами. Так и в Германии
Вельшановна• 14 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я ніколи не знімала у рентових будинках, тільки лівінг, де живуть реальні власники ну і, звичайно, орендарі. Ремонт йде вже від забудовника. Стандартний у кожній квартирі. Завжди спілкувалася з сусідами (власниками, які могли вже в тій квартирі жити 10-15 років) і ні у кого не бачила жовтих стін і зелених стель, чесно кажу.
Звичайно, меблі і декор різний, але буйства фарб ’вирви око’ не бачила.
Приватні старі будинки - то таке, я про них вище вказала, так. Але це ж не 100 % від усіх, навіть не 50.
Наразі живу у своїй квартирі. Новобудова, рік як здана.
Усі квартир викуплені, це НЕ рентовий будинок.
Ремонт також від забудовника. ОДНАКОВИЙ у кожній квартирі.
Знаю, оскільки працюю у фірмі цього забудовника і особисто була у кожній з 545 квартир. Повірте, вони всі як сестри-близнючки, з сіруватими стінами, білою кухнею і білими жалюзі. Якось так.
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2024
Ответ дляВельшановна
Так сами пишите ремонт от застройщика. Мне как раз интересны дома в стиле один дома. И в том доме до ремонта было лучше и уютнее
ТониСопрано• 14 февраля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Що там незрозумілого, переробили квартиру з кольорової на пастельну і в коментарях зафукали, сказали що до було гарніше
Так до дійсно краще було, а зараз доволі примітивно.
Фима Собак• 14 февраля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Схоже тема про це. А так нічо. Стадність у нас в крові.
Цікаво, ви себе до ’стада’ відносите, чи то інші такі а ви унікальна?))))
Фима Собак• 14 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Ну как бы они вообще правы
Ні разу не праві, смак людини то її діло, яка різниця що Вам подобається? Вам там жити ? Ні, напевно людина все таки для себе робила, а не коментаторів, я би в першому інтер´єрі не змогла жити, голова б боліла від зорового шуму, печально чи ні це сама людина вирішить, ну і ви в своєму пості так само образили чужий смак, але інші то погані що хейтять, так, вам можна)))
Вся така шо куди там• 14 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Так на ваших фото тоже сьем
ПотеряласЯ Я...• 14 февраля 2024
Сірим робити інтер´єр легше, а от так класно підібрати кольори для квартири- це треба вміння.
КокошинЭль• 14 февраля 2024
До було крутіше. Інтерʼєр після не має індивідуальності. Просто сіро-білий, без акцентів і з меблями такої собі якості. Його можна зробити круто і в такий сіро-білій гаммі, але не сильно постарався хтось
Вельшановна• 14 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я НЕ зустрічала такого, щоби тут квартири/таунхауси/будинки здавали як у нас з голими стінами без стяжки, одні газоблоки і пластикові вікна.
Можливо, якщо мати свій клаптик землі і окремо самостійно будувати будинок, то ремонт буде такий, який сам хочеш, але поки у житті з такими історіями особисто не стикалися, бо це дуже дороге задоволення і у моєму колі друзів та близьких знайомих поки немає наслідки багатих людей 😂
А так, звичайно, то справа смаку. У такі інтер´єри, як у старих фільмах, я би ходила як в музей подивитися, але жити - ноу ноу ноу. Кожному своє 🙌🏻
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2024
Ответ дляВельшановна
У нас тоже есть ремонт от застройщика, там базовый набор, хочешь что-то лучше, можно добавить к стоимости чего-то и купить лучше. Самим построить дом и сделать ремонт или купить коробку это не такое уж богатое удовольствие по крайней мере в Украине.
Вельшановна• 14 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Не думаю, що доречно порівнювати.
Банально, у тій же Канаді є відповідні правила проживання у будинку, прописані стратою. Наприклад, у моєму будинку, де я живу заборонено на балконі вішати прапори або вішати вогники у інші дні, окрім різдвяних свят.
Так, ти купуєш квартиру за 500 тисяч $ і маєш дотримуватися правил проживання у СВОЇЙ квартирі.
У інших будинках, які будувала фірма, у якій я працюю, були ще більш чудні правила від страти, там багато нюансів, від чого то залежить, а Ви тут про ’доплатити за інший ремонт’ 😂🤪
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2024
Ответ дляВельшановна
Не думаю, що доречно порівнювати.
Вы пишите на украинском форуме. Мы не живем в Америке или Канаде. Нам те правила не интересны и нас не касаются
Файна цьоця• 14 февраля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
А смысл темы в чем?
У всех разные вкусы.
Питайте автора, це ж не я тему створила)) я не знаю в чому смисл
Пацаааааааан• 15 февраля 2024
Ответ дляФима Собак
Та ні, така, як і усі. Правда моми- оверсайзи- кросівки не ношу і не буду. А ремонт такий як у всіх.
Пацаааааааан• 15 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Надеюсь, Вы не #такаякаквсе. Ремонты и одежду свою покажите?
Та такая. По ремонту так точно. Одяг не такий як тут люблять момооверсайз и зара, але таких як я дуже багато теж.