Швидка Настя• 14 февраля 2024

Що цікавого купили на Аліекспрес останнім часом?

Зареєструвалася вперше на Алі.Замовила чохол на телефон, захисне скло. Порадьте,що ще можна подивитися цікавого та корисного,що в нас дорожче продають. Дякую велике.
Кишмишная Мая• 14 февраля 2024
Я лосіни для спорту купую там, виходить дешевше.

Щітки для волосся. Коту іграшки

всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Нічого б не радила. Скільки не купувала по хороших відгуках все треш. Таке враження що люди якісних речей в очі не бачили.
Хоча чохли норм. Але і в нас така сама цвна
Непереможна• 14 февраля 2024
Запасные аксы к роботу пылесосу и сменные головки для зубной щётки)
Кишмишная Мая• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Яких речей? У нас купа товарів з Китаю. І на аліку вони теж є, тільки дешевше

Дивлячись що ви там купували. Одяг по низькій ціні то треш, звісно.
Кишмишная Мая• 14 февраля 2024
Подивилась замовлення. Брала там минулого року дзеркало з підсвіткою. При блекаутах хороша тема була)
Кишмишная Мая• 14 февраля 2024
Косметичка
А я с Рио-де-Житомира!• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
То есть, вы купили хлам 150 раз, а качественных вещей не видели люди? 😂

всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая

Не має нічого дешевшого. Дивилась павербанки, розетк . Ну різниця 30-50грн. На фіг треба.
Купувала гірлянду на вулицю, дтбре що на вулицю бо смардить страшне, рюкзак, легенси теплі. З мене досить
ТрамвайGirl• 14 февраля 2024
Ось піжаму, у ній і шаро*облюсь по дому зараз.
Аnnеt• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
цена не такая. у нас я купила чехол за 400грн, а на Али такой 200грн.
Аноним с кешбеком• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Не согласна. Из последнего купила фитолампы в 2 раза дешевле чем в Украине, цветы растут как на дрожжах) к НГ гирлянды и светодиодные ленты тоже почти за пол цены от наших. Гусь-обнимусь чудесного качества. Ну и чехлы, то святое
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я купувала не хлам. А по відгуках якісний і не за 3 коп.
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Вона током б´є?)
А я с Рио-де-Житомира!• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
По факту, вы купили хлам.
Кишмишная Мая• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Бо важкі предмети мають і доставку дорожчу. А якісь дрібнички правда дешевші. Ті ж чохли на телефон. У нас в 3-5 разів дорожчі
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
По факту, вы купили хлам.
А як ви оприділяєте якщо 5000 позитивних відгуків і всім супер, одній мені хлам виходить))
Аnnеt• 14 февраля 2024
Сегодня значки ребёнку заказала. У нас такие дороже.
https://misszoe.aliexpress.com/store/718114?spm=a2...
А я с Рио-де-Житомира!• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Пока то, что я покупала, всё отлично. Из последних покупок: гирлянды, мышку, игрухи для кота😊
Всё то же самое, что и у нас есть в продаже, но цена другая.
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А мені не отлічно зовсім.

Ксерокопия ночи• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
така сама?? от 200 чехлвы и 30-60 на али?
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Я не купую чохлів по 200 грн((
Аnnеt• 14 февраля 2024
Сравниваем:
https://nl.aliexpress.com/item/1005005196198905.ht...
и
https://bt.rozetka.com.ua/367554723/p367554723/
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляАnnеt
Сравниваем:
и
Годинник з пінами?

Я бачу по 20 грн
Аnnеt• 14 февраля 2024
или тут:
https://nl.aliexpress.com/item/1005006013195509.ht...
и
https://bt.rozetka.com.ua/415778352/p415778352/
успокойте_Меня• 14 февраля 2024
Я там купую біжутерію
Сумки (всі сумки з інсти не дорогі зі шкірозамінника - звідти)
Купальники
Жилетку копію зари (в зарі коштувала щось біля 2000, там до 500)
Зараз чекаю замовила дочці мягки іграшки групи стрейкідс, у нас одна коштує 500, там набір 8 штук 760 грн
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляАnnеt
или тут:
и
Він дивитесь, що порівнюєте?)
Аnnеt• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Годинник з пінами?

Я бачу по 20 грн
У нас магазин Монпасье и ребёнок там пасётся постоянно, покупает значки за 70-80 грн. Я заказала за 20-40
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляАnnеt
І в нас на розетці і промі по 20
Аnnеt• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Він дивитесь, що порівнюєте?)
не открывает ссылку? или что?
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Ответ дляАnnеt
не открывает ссылку? или что?
Алік піни, розетка годинник за 2000