Швидка Настя• 14 февраля 2024

Що цікавого купили на Аліекспрес останнім часом?

Зареєструвалася вперше на Алі.Замовила чохол на телефон, захисне скло. Порадьте,що ще можна подивитися цікавого та корисного,що в нас дорожче продають. Дякую велике.
АдеКВАтная• 14 февраля 2024
Я зараз на Тему пасуся більше, приходить швидше.
Котонові футболки для дому, гарна якість

успокойте_Меня• 14 февраля 2024
Ще класні неонові світільники, у дитячі кімнати
успокойте_Меня• 14 февраля 2024
Шапки шарфи рукавички
ТрамвайGirl• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Вона током б´є?)
Ні, на диво дуже приємна до тіла і м´якесенька. Чесно кажучи, є така від нашого JUL (десь 3+тисячі коштувала) то на дотик навіть приємніше, обидві синтетика. Ну хіба що наша виглядає стильніше, надійніша по міцності й пошив якісніший. Та для різноманіття можна узяти й алішну.
З царем в голові• 14 февраля 2024
Из хорошего
Робот мойщик окон
Отпариватель сяоми
Органайзер для сумок
Лоток для яиц
Дочке кофту и кучу всякой фигни которую она сама выбирала и от которой в восторге.

Пере НГ - обоим детям Адвент календари с мини фигурками.
АдеКВАтная• 14 февраля 2024
Напевне, і на аліку є. Хороша якість. Подушки з різними принтами. Цупкі, виглядають не дешево, розмір хороший, як в ікеївських
З царем в голові• 14 февраля 2024
Ещё фото мелочь для дома.
Ночник для дочки
Игрушки для кролика

Ещё кучу всего жду.

julia-678c• 14 февраля 2024
Малая часть из последнего
З царем в голові• 14 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
Малая часть из последнего
Можно ссылку на рюкзак черный с фото 4?
julia-678c• 14 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Можно ссылку на рюкзак черный с фото 4?
Только что нашли этот потрясающий товар на AliExpress. Взгляните!
US $8.55 66%СКИДКА | 1 14-дюймовый Большой Вместительный рюкзак для отдыха спортивный простой мужской и женский Универсальный компьютерный рюкзак с подвеской
https://a.aliexpress.com/_EzyJnhJ
Прилипало• 14 февраля 2024
Котам іграшки, лежаки на вікно теж котам, чохли (то святе)))), органайзер для таблеток (це вже старість))))
автор Швидка Настя • 14 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Из хорошего
Робот мойщик окон
Отпариватель сяоми
Органайзер для сумок
Лоток для яиц

Будь ласка,поділіться посиланням на робота- мийщика вікон. Дуже актуально.
Сільський ансамбль• 14 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
Малая часть из последнего
Як ви так дешево купляєте? Це з купонами?
Столічна штучка• 14 февраля 2024
Велошлем,педалі,шкарпетки,кросівки. Все набагато дешевше.
З царем в голові• 14 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
https://a.aliexpress.com/_EzyJnhJ
Спасибо. Блин маленький
З царем в голові• 14 февраля 2024
Ответ дляШвидка Настя
368,99zł 9%СКИДКА | CHOVERY робот-пылесос для мытья окон, робот-пылесос для мытья окон, Электрический Очиститель Стекла, пульт дистанционного управления
https://a.aliexpress.com/_Ez9ZERX
Аnnеt• 14 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Годинник з пінами?

Я бачу по 20 грн
по 20 грн там качество не то. я заказала металлические
julia-678c• 14 февраля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Да. Монеты, купоны
Некомильфо• 14 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
Малая часть из последнего
А можна посилання на пакети подарункові?) дякую

julia-678c• 14 февраля 2024
Ответ дляНекомильфо
US $2.36 40%СКИДКА | 6 шт., детские подарочные пакеты в виде единорога
https://a.aliexpress.com/_Eub6iS5
Некомильфо• 14 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
https://a.aliexpress.com/_Eub6iS5
Дякую))
Начальник Анонимов• 14 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Из хорошего
Робот мойщик окон
Отпариватель сяоми
Органайзер для сумок
Лоток для яиц

О, і мені потрібен такий лоток)
Забобонний фрукт• 15 февраля 2024
Рюкзак собі десь до 200 грн, дуже подобається, користуюсь. Наклейки малому, біжутерію собі, килимок з підігрівом киці. Юсб лампи та гірлянди гарні до 30 грн. Труси іноді гарні іноді ні (30-40 грн). Погане - гірлянда з фотоелементом не працює, більше поганого не зустрічала.
Галя із Дарниці• 05 марта 2024
Рюкзак та сумка- мої останні покупки. Якість дуже крута, але не дешеві. Ще купила мамі шкіряну сумку на літо за 500грн, мама більш ніж задоволена