Котомафия• 14 февраля 2024
Нужен совет по украшению торта Наполеон
Дочка заказала торт на Др. Пеку часто, но по классике, просто крошкой посыпаю.
Хочется попробовать украсить.
Дочке 23, но все же)…
За идею хочу взять как на фото, но без снежинок, Рафаэлло, белые и слегка подкрашенные маршмелоу и безе, еще думаю кусочки белого шоколада.
Вопрос собственно в том, обсыпать крошкой весь торт, или только бока. И если только бока, как будут себя вести конфеты на заварном креме.
Украсить надо в субботу, торт на воскресенье.
Хочется попробовать украсить.
Дочке 23, но все же)…
Котомафия
• 19 февраля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Прекрасно
Чим заливали?
Кондитерською глазурʼю. Купувала в Ашані на вагу. Моя помилка була, що не додала вершкове масло як завжди у шоколад. Крихке було, коли різали.
Думала що вона вже готова і так не застигає.
Нє, застигає) як з шоколадом потрібно, тільки плавиться краще)
На майбутнє проведу роботу над помилками)
На ранок ось фото, все добре)
А ніхто не вірив😎
На ранок ось фото, все добре)
А ніхто не вірив😎
Десь так, але...• 20 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
На ранок ось фото, все добре)
А ніхто не вірив😎
На ранок ось фото, все добре)
А ніхто не вірив😎
Дивно. Глазур застигає моментально. Може ми про різні говоримо? Але все одно гарно вийшло.