АБВГДэшница• 15 февраля 2024

Почала сидіти на правильному харчуванні...

Почуваю себе жахливо, крутиться голова, нудить, втомленість, сил немає, поганий сон, апетиту немає, вивертає від тієї їжі, живіт дуже сильно бурчить, ломає як наркомана... Я не знаю, що робити... Я не можу нормально жити і працювати, це просто якийсь жах
В танке• 15 февраля 2024
вы уверенны, что у вас именно правильне харчування?

автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
Ответ дляВ танке
так
Раз одела не бу• 15 февраля 2024
у меня было такое два - три дня
а все потому что я не ела сладкое - а я ужасная сладкоежка
было пипец тяжело ........
уже почти две недели на ПП
все отлично))
1200 калорий - нужен дефицит мне
Підмітайло• 15 февраля 2024
Потрібне збалансоване харчування, тоді буде і апетит і усе. А ви можливо їсте тільки куряче філе та листя салату і тому вас уже нудить від нього.
автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
Ось наприклад
Підмітайло• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ось наприклад
Якщо хочете схудути, то овочі повинні займати пів тарілки, а не третину.
Чавонадо• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ось наприклад
вам может не подходить такой вариант тарелки
добавьте правильных жиров в рацион
автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
так і є, то я вже з´їла
автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
добавьте правильных жиров в рацион
які саме жири?

Підмітайло• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
так і є, то я вже з´їла
І смаколик можна, як десерт. Міняйте наповнення тарілок, замість м´яса можна морепродукти, рибу.
Курочка• 15 февраля 2024
Ваш організм за всі ці роки звик до цукру та різних хімічних домішок. Цукор викликає таку ж саму залежність, як і наркотики. А цукор зараз всюди (соуси, соки і т.д.). Ви дійсно думаєте, що організм за декілька днів зможе просто та безболісно відмовитися від цього сміття ?
Підмітайло• 15 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
добавьте правильных жиров в рацион
Так там наче авокадо в салаті є і олія.
автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
Ответ дляКурочка
я все розумію, але я не очікувала, що мені буде настільки погано
автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
Так там наче авокадо в салаті є і олія.
саме так і горішки
Love_Love_Love_• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ось наприклад
Яйця з майонезом?
Love_Love_Love_• 15 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
І не буряк
автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Яйця з майонезом?
ні звичайно, білий йогурт
Підмітайло• 15 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І не буряк
Буряк також можна, навіть потрібно, він дуже корисний.
автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
люди, я не знаю, що мені робити настільки мені погано, все тіло ламає

Love_Love_Love_• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
ні звичайно, білий йогурт
Йогурт це не правильне харчування
Курочка• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Уявіть, як сильно у вас зашлакований організм, якщо так ковбасить
автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Йогурт це не правильне харчування
правильне
Мальдивирую• 15 февраля 2024
:)) як каже мій син: ’ Я не хочу бути худим, я хочу бути щасливим!’
Love_Love_Love_• 15 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
Цукром?
Love_Love_Love_• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
правильне
Ні
автор АБВГДэшница • 15 февраля 2024
Ответ дляКурочка
і як довго це буде продовжуватися?
Підмітайло• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Не виключайте одразу все, що ви їли до цього, їжте, але в менших порціях. Вашому організму важко одразу різко від усього відмовитися.
Парова машина• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
так
Правильное питание у каждого свое,что считать правильным для всех?
Чавонадо• 15 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
які саме жири?
Оливковое масло, но не много, остальные растительные исключите.
И винегрет я бы не брала в питание сейчас, там морковь, Буряк с высоким гликимическим индексом, лучше начинать с бело-зеленых овощей термически обработанных.

Можно даже соленого сала кусочек ежедневно
К крупам топленое масло

Сладкое - это глюкоза (основной источник энергии) и если вы сидели на сладком плотно, вам нужно заново учить организм получать энергию из других видов обмена. Проще всего это сделать сейчас через жировой.
Иначе вы заработаете проблем со здоровьем и можете быстро сорваться. Более того, жиры именно для женщин необходимы. Вопрос в их качестве и количестве)
Підмітайло• 15 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Цукром?
Якщо для вас буряк це тільки цукор, то мені немає про що з вами говорити. Почитайте в гуглі хоча б чим корисний буряк.