Без комплексів• 15 февраля 2024
Чому в жінок з´являються кісти яєчників?
Вчора виявили, віддає в живіт, сильно болить, сказали чекати наступних місячних,якщо пройде то добре,якщо ні, дообстеження
Приймаю ок,перший раз лікар каже на ок кіста
Є ризик розриву кісти,сказали чуть що,швидку викликають.
В когось було таке?
БезникаяЯ• 15 февраля 2024
Стресс. Формируется функциональная киста, организм блокирует овуляцию на фоне стресса. Нет овуляции - нет жёлтого тела и прогестерона и замкнутый цикл, это опять повышает эстроген.
люблю_тортики• 15 февраля 2024
Кіста на КОК? Це з області фантастики. Скільки циклів ви приймаєте КОК та в якому режимі? Як лікар можу сказати, що в 99% кіста на КОК це пропуски таблеток або невчасно почата наступна упаковка, тобто безгормональний інтервал більше 7 днів
В колеги була пацієнтка з кістами на КОК, довго не могли зрозуміти від чого. А ця дурепа після кожних 3 упаковок робила перерву на місяць 🤦♀️
Без комплексів
• 15 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Так я приймаю ок, на них не повинно бути кіст.
Б´ю байдики• 15 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
Кісти можуть бути на кок, наприклад ендометріоїдні
Без комплексів
• 15 февраля 2024
Ответ длялюблю_тортики
10 років.
Все вчасно,іноді можу хвилин на15 змістити прийом таблетки.
1 раз 2 місяці назад випила на годину пізніше
Без комплексів
• 15 февраля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Сказали функціональна
люблю_тортики• 15 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
10 років.
Година-дві це взагалі не суттєво. А який препарат приймаєте?
Без комплексів
• 15 февраля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Жанін
Звожу з розуму• 15 февраля 2024
Ответ длялюблю_тортики
А можна у вас запитати як у лікаря на рахунок утворення міом? Це також надлишок эстрогенів? І якщо встановлюють Мірену механізм дії ідентичний КОК?
люблю_тортики• 15 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
Жанін
Можливо є сенс перейти на препарат з коротшим без гормональним інтервалом (Джаз, Клайра) або залишити Жанін але в режимі 42+7 чи 63+7, або 42+4, 63+4
Порадьтеся зі своїм лікарем, вона вас знає, розуміє що вам краще підійде
люблю_тортики• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Ні, Мірена принципово відрізняється від КОК, вона не пригнічує овуляцію, просто додає прогестагенної дії додатково к гормонам природнього циклу жінки і дія ця місцева, а не на весь організм. Механізм утворення міом складний, але дійсно є взаємозвʼязок з відносною гіперестрогенією. Тобто по аналізах естроген в нормі, але протягом циклу кількість прогестерону недостатня для врівноваження естрогенного впливу.
МЧСница• 15 февраля 2024
Ответ длялюблю_тортики
от сьогодні саме, читала допис теж гінеколога про кісти і вона писала, що на КОК, інших гормонах бувають кісти. шкода , що не знайду тепер цю інформацію(
Звожу з розуму• 15 февраля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Дуже вам вдячна за пояснення🙏🙏🙏 Вперше мені зрозуміло пояснили
А чи впливає Мірена на збільшення кількості новоутворень у молочних залозах?
люблю_тортики• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Дивлячись яких. Не при всіх можна ставити. Хоча в цілому ніт, не впливає
Звожу з розуму• 15 февраля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Ще раз вам дякую. Ви супер-лікар. Вміння пояснити доступною для пацієнта мовою дорого вартує
люблю_тортики• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Дякую
Кусман Сиру• 23 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Моя ситуация, а что же делать(
Кусман Сиру• 23 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
Какой ОК пьете и как долго?