Звездолётчица• 15 февраля 2024
Перший раз так закохалась(( Не розумію що потрібно чоловіку?
Наважилась тут написать. Але не судіть так строго, бо начиталась коментарів. Перший раз такі почуття до мужчини, думаю це кохання. Тягне до людини, нічого не дратує, бо в інших всіх відносинах завжди щось не подобалось. А тут знаючи все, все влаштовує, хоч і тараканів у нього багато, трохи складний характер. Але мені все ок. Нам 40 і 41. Зустрічаємось 3 міс, так це мало, але знаємо один про одного все, і повністю все можемо обговорить. Відношення до мене як я мріяла. Перший місяць букетно шоколадний, все чудово, він мав бажання і ініціативу, познайомився з моїми дітьми, батьками, допомагає, все купує, в магазині за мене платить, гроші на подарунки скидає. Один до одного часто їздимо то він до мене то я до нього. Він дітей не має, розлучився рік тому(дуже важко переносить), просив народити, але я відмовила, бо маю двох. Думала над цим, і потім все таки сказала що хотіла би спільну дитину. Але останні 2 неділі як підмінили, зустрічаємось, але запалу немає. Не має теплих слів які були. Ніяких руганів немає, все наче добре. На запитання що відбувається? каже нічого все добре, шукає спокій своїй душі, і хороводи над тобою не повинен водити. Та мені не треба уваги 24/7, але різниця у відношенні відчутна. Слово за слово і по смс посварились чи що, сказав щоб я його послала на х.. видалив переписку. Більше не спілкуємось
Коварная Зая• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я не просила мене кружити
Так на початку відносин всі зі шкіри пнуться щоб здаватись краще ніж є насправді, і їх ніхто про це не просить . Але потім це проходить і показують справжні обличчя.
Парова машина• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я все розумію що ідеальних людей немає, і конфлікти бувають, але так різко не очікувала. Я просто запитала що відбувається, бачу відношення помінялось. І отримала таку відповідь
Я теж так реагую, коли до мене з такими питаннями, я холерик і взагалі оце ‚має просто бути добре разом і завжди гарний настрій‘ - це про нездорову психіку. Немає людей щоб 3 місяці однаковий настрій, немає!
Парова машина• 15 февраля 2024
Автор, в мене свекруха така як ви) а чого не всміхаєшся, я люблю коли ти весела, щось тобі мабуть в нас не подобається…
Проработник• 15 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
Вам сорокет , я так понимаю в этом году вам будет 41, собрались рожать в 43 😆? Спуститесь с неба на землю , если у него нет детей, ему нужна женщина 25-33 максимум и без детей , ему 41 ведь и найдет аж бегом а не с пенсионерками будет кружиться . Он хочет своих детей . Проснитесь автор.
То что все мужчины 40+ хотят девушку 25-33 или младше - это я знаю. А много ли вы знаете девушек такого возраста, которые хотят мужчину 40+? Я лично одну знаю, ошибка молодости ее, лет в 16 пожила немного со старым мужчиной, чтоб сбежать от родителей, больше не знаю, ну или за деньги знаю живут с такими
Ответ дляПроработник
Ок, ему 41, ей -33 , 8 лет по вашему это много?! 😆
Наизнанку• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я теж добре до нього відношусь, підтримувала у складних ситуаціях. Іноді казав, що не заслуговує щоб його любили
Маніпулятор в кризі середнього віку
СпайдерВумен• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Дійсно, така поведінка його насторожує.
Таке враження, що в гарній масці ідеального принця був, а потім масочка та злетіла.
Нажаль, знаю такі історії. Ознаки нездорової психіки. Добре, що зараз показав хто він є, а не пізніше.
Бибер-анонимер• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я нікуди не поспішаю, так і планую подивитись що буде далі. Поспішав він, ініціатором всього був він. Але почуття є, не перший раз зустрічаюсь
І це дивно, за 3міс конфетно-букетного періоду говорити про спільну дитину, з ним явно щось не то . Лише зараз дочитала що він вас бортанув , забудьте про ці стосунки, йому явно не ви була потрібна як партнер по життю. Або нашвидкоруч хотів зробити нову сім´ю щоб закрити попередню рану , або він нарцис , який хотів одразу вас прив´язати дитиною, і особо довго не тягнув, щоб не тратити свій час на кружіння вас . Тим більше дітей від попереднього шлюбу він має. Швидше за все якби ви повелись на його слова , зійшлись би і планували спільну дитину , він би дуже швидко помінявся на 180град, і ви б побачили його справжнього. По факту ви закохалась у його відношення до вас , бо за такий короткий термін пізнати глибоко людину важко.
Тут надолго• 15 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
Шановна, та вгомоніться вже
Проработник• 15 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
Мне много, в психологии рекомендуют разницу между мужчиной и женщиной +-5 лет. Мне 30, недавно общалась с мужчиной 38 лет и был барьер даже в общении, у него какие-то шутки старческие, лысина появляется, он мне напомнил мужчин из фильмов советского союза.
Заздрість то погано• 15 февраля 2024
Автор, забудьте про этого мужика и живите дальше. А если бы вы родили от него он вот так слился? Он неадекватен выдавая такую реакцию, оно вам надо, в кого вы влюбились? В человека, который слился после вашего согласия на общего ребенка? Подумайте хорошо.
Парова машина• 15 февраля 2024
Та нормальний середньостатистичний чоловік, трохи психічно незрілий і конфліктний, але вміє заробляти, то є плюс, час покаже
Проработник• 15 февраля 2024
Автор, а он предлагал вам переехать к нему? И что самое ценное он вам дарил?
Мужчины, которых бросают, очень тяжело переживают это, потому что чересчур сильно бьёт по их самооценке и всегда готовы вернуться к жене, если она позовет обратно. Я имела опыт с таким, ещё и манипулятором был, рассталась и выдохнула. Он кстати, меня к себе звал переехать начиная с 3-го свидания.
Заздрість то погано• 15 февраля 2024
Ответ дляRiesling
Втомився.
Перші емоції пройшли, настала реальність з двома чужими дітьми. Навіщо йому це тягнути, якщо своїх немає?
Думаете он бы прям впрягся б в своих? Скорее всего свалил бы и тут от ответственности. Он же сам просил совместных и потом раз и слился. Ни о чем мужик.
Ответ дляТут надолго
Шановна, та вгомоніться вже
Та угомонилась вже. Настрій перед місячними не дуже 🤓. Короче, автору потрібно заспокоїтись, і ні в якому разі не писати самій, не задавати питання « що відбувається», « чого такий холодний», і таке інше. Просто самій відморозитись , і він може зʼявиться сам. Але не добре було і з дітьми вже знайомити, і до батьків їздити, потрібно бути впевненими в стосунках, провірені стосунки повинні бути, щоб з родиною знайомити.
Парова машина• 15 февраля 2024
Та виматують оці командарівки один до одного місяцями в такому режимі, ні там ні тут тут немає свого кута і речей. Ще й нічого не плануй на вихідні, бо треба до коханої. Замахались обидвоє так жити, а як далі - не знають
Ответ дляЗаздрість то погано
Ой про своих то вообще как предлог свалить.
Он же прекрасно понимает, что у нее уже двое и в сорокет она рожать не будет.
Автору изначально надо бьіло хорошо подумать, а не жить в мире розовьіх пони.
Звездолётчица
• 15 февраля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Дитина не його, в шлюбі був 15років. Чи чоловіки не люди, і не можуть переживати розлучення.. Про плани на майбутнє говорив, щоб згодом з´їхатись, але то ще рано. Ясне діло що не завтра, я і не хочу так швидко
Не рахую, а вважаю• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Автор, я думаю все гораздо проще) Разведен он на словах, а на деле жена с ребенком за границей. Он чесал вам то, что как он думал вы хотите услышать, и про ребенка тоже зачем-то (для меня всегда вопрос ’зачем???’, но у мужчин это распространенный шаблон поведения), и пока вы держались в рамках, его это устраивало. А как только вы повелись на ’чувства’, он решил, что это ту мач, и отправил вас в игнор. А может жена с ребенком приехали, вот и слился)
Железобетон• 15 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
После 40 месячные идут еще, но угасание по полной идет уже , и самостоятельно беременность наступает крайне -крайне редко 1 из 1000 шанс. Еще через 2 года , шанс 1 из 10тыс , что у вас за фантазии о родах и детях ? Вам внуков уже ждать надо .
Вам самой сколько лет?
Звездолётчица
• 15 февраля 2024
Ответ дляПроработник
Були розмови, щоб жити разом. В основному гроші на карту, а я сама обираю що
Звездолётчица
• 15 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Він познайомив мене з друзями їздили на свята, з батьками своїми, часто спілкувались по відео бо вони на окупованій території. У мене є контакти їх. Думаєте всі брешуть?
Не рахую, а вважаю• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
этот момент я пропустила, или вы не писали. Тогда он просто истеричка. И неадекват. Встречаться 3 месяца и уже познакомить с родителями и друзьями... вам не кажется это странным? Чтобы после этого всего просто удалить переписку... та ну. Перекреститесь и скажите спасибо, что слился.
Звездолётчица
• 15 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нічого дивного не бачу, у мене є знайомі, які одружились через місяць знайомства і живуть 14р, а є які живуть не одружені 7р. Це показник? Буває по різному в житті.
Так звичайно дивно, що після всього так різко видалить
Не рахую, а вважаю• 15 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
угу. вот и у вас вышло... по-другому. И тоже ничего странного, да?
Звездолётчица
• 15 февраля 2024
Та нічого я не знаю як воно буде далі, я ж не ясновидиця. Але точно писати дзвонити не буду. Злився так злився. Обідно до глибини. Але землю буду гризти, бігати не збираюсь