Звездолётчица• 15 февраля 2024
Перший раз так закохалась(( Не розумію що потрібно чоловіку?
Наважилась тут написать. Але не судіть так строго, бо начиталась коментарів. Перший раз такі почуття до мужчини, думаю це кохання. Тягне до людини, нічого не дратує, бо в інших всіх відносинах завжди щось не подобалось. А тут знаючи все, все влаштовує, хоч і тараканів у нього багато, трохи складний характер. Але мені все ок. Нам 40 і 41. Зустрічаємось 3 міс, так це мало, але знаємо один про одного все, і повністю все можемо обговорить. Відношення до мене як я мріяла. Перший місяць букетно шоколадний, все чудово, він мав бажання і ініціативу, познайомився з моїми дітьми, батьками, допомагає, все купує, в магазині за мене платить, гроші на подарунки скидає. Один до одного часто їздимо то він до мене то я до нього. Він дітей не має, розлучився рік тому(дуже важко переносить), просив народити, але я відмовила, бо маю двох. Думала над цим, і потім все таки сказала що хотіла би спільну дитину. Але останні 2 неділі як підмінили, зустрічаємось, але запалу немає. Не має теплих слів які були. Ніяких руганів немає, все наче добре. На запитання що відбувається? каже нічого все добре, шукає спокій своїй душі, і хороводи над тобою не повинен водити. Та мені не треба уваги 24/7, але різниця у відношенні відчутна. Слово за слово і по смс посварились чи що, сказав щоб я його послала на х.. видалив переписку. Більше не спілкуємось
Пульт от линолеума• 16 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Та нічого я не знаю як воно буде далі, я ж не ясновидиця. Але точно писати дзвонити не буду. Злився так злився. Обідно до глибини. Але землю буду гризти, бігати не збираюсь
Вы молодец, не переживайте! Слился, значит, не ваше! Вероятнее всего, он женат, жена выехала заграницу, вот и искал приключений. Появился намек на её возвращение и вот. То, что с родителями познакомил - не показатель абсолютно. Другой вариант - ему нужна была жилетка. Вот он ’выплакался’ и пошел дальше.
На самом деле, чем бы это ни было, и какое отношение не было бы к вам изначально, но это - за гранью. Потому если приползет назад через неделю-две очень будет плохо для вас, если обратно примете
Звездолётчица
• 16 февраля 2024
Написал сегодня прости за вчерашнее. Но я уже так разозлилась, послала его. А в душе😭😭😭
Кицюююня• 16 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Якщо ще напише чи позвонить, нехай пояснить свої дивні вчинки.
Тому що каже, що він кохання не вартує і пошли мене..., якось це насторожує, він або з нестабільною психикою або там є скелет в шафі.
Звездолётчица
• 16 февраля 2024
Ответ дляКицюююня
Він написав, не знає що на нього найшло
Кицюююня• 16 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Він написав, не знає що на нього найшло
Ну тоді не факт, що знов не найде щось і він збіжить