Слобожаночка• 16 февраля 2024
Хочу запамʼятати цю дату
Вирішила подавати на розлучення. Планую до кінця року все зробити.
В планах консультація з адвокатом.
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Вам календарик подарить?
Дякую, просто відчуваю себе краще. 10 дуже важких років в шлюбі, нарешті це вирішила остаточно.
Госпожа Белладонна• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Ого. А чего так долго терпели?
Пригощаю кашею• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
А нашо чекали 10 років?
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ого. А чего так долго терпели?
Спочатку дуже любила, потім була маленька дитина. Зараз вже не відчуваю нічого, окрім болі та бажання жити окремо.
Пригощаю кашею• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Никогда таких жертвоприношений не понимала. Что-то не так - сразу в сад.
Вельми шановна• 16 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Вы такая легкомысленная? Не попытавшись наладить отношений, сразу всё разрушаете?
Вельми шановна• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Он Вас бил? О какой боли говорите?
СкокоМнеДадите• 16 февраля 2024
До конца года? Сейчас февраль. Неужели развестись это так долго?
Пригощаю кашею• 16 февраля 2024
Ответ дляВельми шановна
Я реалістка. Чашки не склеиваю. Умерла - так умерла 😉
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляВельми шановна
Он Вас бил? О какой боли говорите?
Фізично - ні, штовхав тільки. Морально - так. Постійно. Він дуже замозакоханий і йому все одно на родину. Я чомусь довго думала, що якщо він каже, що кохає, то це може бути правдою.
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я хочу підготуватись, бо буде бій за дитину. Він періодично це каже - щось типу - заберу дитину.
Вельми шановна• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Неприятно конечно. Разводитесь, если обидел сильно.
Только это не боль, не преувеличивайте, не надо себя жалеть. Это вредно, можно ’накаркать’ настоящую боль.
Непозбувна Бентега• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Каже, тому що знає - це ваше слабке місце. Йому дитина не потрібна. Це найболючиший спосіб вдарити вас, або утримувати
Пригощаю кашею• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Сбушник, чтоли? У меня второй бм -сбушник. С вертолетами за мной и дитем гонялся.
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляВельми шановна
Ви праві, тут я не права. Просто дуже втомлена.
Вельми шановна• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Вам деньги нужны, для уверенности в себе.
Работа есть? Сколько ребенку лет?
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я хочу впевнитись у всьому, поговорити з адвокатом, підготуватись, щоб розуміти, що насправді він може, а що не може. Бо він це повторює і це мене вбиває.
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляВельми шановна
Работа есть? Сколько ребенку лет?
Робота є, дитині 6,5 років. Треба підготуватись, відкласти грошей, розібратись у всіх нюансах і зробити.
Вельми шановна• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Опять. Вбивае. Зачем Вы так всё драмотезируете?
Непозбувна Бентега• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Звичайно проконсультуйтеся. Та в нашій країні не так просто забрати дитину у мами. Хіба що він дуже заможна людина.
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Ні. Але брат його працює в суді. І дуже корумпований. Я чула від нього розповіді, які «справи» вони там робили. Наприклад за гроші робили розлучення якогось футболіста з дружиною так, щоб все було на його користь. Він багато йому платив.
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляВельми шановна
Може через втому, але коли він таке каже - мені стає страшно. Я розумію, що це маніпуляція, щоб зробити мені боляче, але ніхто не може гарантувати, що він цього не зробить.
В його родини є звʼязки, в нього є гроші. В мене є тільки я. Родина далеко, допомогти мені з цим ніхто не може. Через це треба просто пройти.
Пригощаю кашею• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Тоді співчуваю, якщо у авс нема більш впливового родича. Бо в мене батько вищій за посадою та званням, тому колишній даремно ганявся
Слобожаночка
• 16 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Ви молодець, рада за Вас ❤️ Сподіваюсь, що теж зможу через це пройти і впоратись з усім.
Сонечко• 16 февраля 2024
Хочу запомнить дату, в которую я начала хотеть подать на развод? Планирую хотеть до конца какого-нить года? Ну такое себе. Как напишите заявление, сделайте с ним селфи и на холодильник повесьте. А если просто начать хотеть, то можно и выхотеть.
Поміркована думка• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Какая это Ваша тема по счёту?
Поміркована думка• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
А Вы бомж или человек с тяжёлыми зависимостями?
Поміркована думка• 16 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Пока Вы будете ’готовиться’ успеете и вторую дитачку родить.