Хто вірить - помоліться за хлопців. Там пекло.
Татьяна123• 16 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
а где 2 года был Залужный?
Денег ждал. За выделение которых только проголосовали.
Залужный и его окружение не позаботились об укреплениях хотя деньги были выделены - это ещё пол беды.
Другая беда то что Залужный не запрашивал у Минобороны необходимое оружие для ЗСУ. Это ещё отдельная тема.
Много было в информационном пространстве информации про то что необходимых заказов для ЗСУ со стороны Генштаба просто НЕ БЫЛО.
Natal_ka91• 16 февраля 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Зразу скидайте посилання, за скільки і через кого виїзжати.
А хто по вашому правильно робить ті,що захищають і не втекли,чи ті,що відкупилися і потікали
Звідки я знаю ким і за скільки
Неправильно. Але це їхній вибір, боязнь смерті. Скажіть що ще правильно роблять багатодітні, які законно катаються туди-сюди і для яких війни взагалі немає. Чи ті ж блогери, телеведучі
Ответ дляInna_ya_krasivaya
он должен был 2 года назад процесс чтобы дали денег, писать про это статьи и так далее. Это его ответственность. Если вам на работе нужно что-то, об этом надо сообщать начальству и ваша задача получить денег под нужные вам задачи, сорри за тавтологию
Тук-тук кто в домике
Vlada-Maria• 16 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
Немає! Не має побудованих жодних захисних рубежів за Авдіївкою. За стільки часу, а про це ще говорили в кінці осені, не було побудовано і викопано нічого, абсолютно. Тут обзивають тих, хто каже що за Авдіївкою нічого немає, але це правда. Так само і на інших напрямках. В той час коли москалі роблять підземні міста, роблять перешкоди з поїздів, наші просто бездіють злочинно.
Вони не бездіють, вони зливаються країну... Оманські договірняки...
Татьяна123• 16 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Вы реально смешная.А главнокомандующий что должен? Только селфики красивые делать,пока люди умирают?
Inna_ya_krasivaya• 16 февраля 2024
Ответ дляiryna _b
Вы бот московский? Залужный из своего кармана должен был выделить деньги? К министру минобороны у вас претензий нет?
еще например
.Будівництво укріплень
’Перше – фортифікація. Значно посилюємо. Були детальні доповіді на всіх рівнях: Генштаб, Міністерство оборони, Премʼєр-міністр, обласна влада, командувачі ОСУВ. Усі фінанси є. Всі рішення є. Має бути повна відповідна робота в громадах. Усе абсолютно деталізовано – мін і бетону нашій державі точно вистачить. Потрібно більше швидкості та ефективності, і кожен, хто за це відповідає, має чіткі завдання’, – сказав глава держави.
Зеленський на Ставці доручив посилити укріплення
Дата публікації
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Кабінет міністрів на засіданні 19 січня виділив на будівництво фортифікацій 17,5 млрд гривень.
Про це повідомив прем´єр-міністр Денис Шмигаль.
Будівництво фортифікаційних споруд в Україні під час повномасштабної війни
Будівництво фортифікаційних споруд в Україні під час повномасштабної війни – на інфографіці.
20 грудня 2023, 16:44
Він підкреслив, що це рекордна сума грошей, яка коли-небудь виділялася державою на облаштування оборонних рубежів
вот и деньги кстати. Где Залужный, чего не построил?
20 грудня 2023, 16:44
а кому саме ці гроші виділились не написано там? хто ними розпоряжався?
Inna_ya_krasivaya• 16 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
именно. О чем я и пишу
Veronika83• 16 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ссыль сами ищите
Понятно. Вы просто поговорить, да? Подтверждений своих слов от вас не дождёшься.
Ответ дляБаба жаба
Чесно, таке відчуття, що всім пофіг на звичайних військових. І військовому командуванні і державі, вони гроші заробляють, а хлопці гинуть. Домовлятися росія не хоче, зброї не дають, люди гинуть. Глухий кут. Більший відчай, ніж на початку війни повномасштабної
раша не хочет?
Пока только наша зелёная сопля подписала закон о невозможности переговоров с рашистами.
А так то да, раше зачем переговоры. Они могут воевать ещё очень долго. Они ведь ни от кого не зависят, в отличие от нас
Рано или поздно нас вынудят к переговорам, просто не дав денег и оружия. Может тогда люди наконец-то снимут кастрюли и очки свои
Ответ дляmusilda
Залужный докладывал Зеленскому,что надо выводить бойцов ,ну я читала об этом не вчера,более месяца назад ....президент добро дал? Сказал стоять ....Кто должен принимать решения - шоумен или военный ,понимающий в этом толк ? Что это,если не комплекс Наполеона,не его ж дети там лягут ?
Зе это дипломатическая миссия ездить вещать по миру . Залужному воевать . Не понимаю роль Зе в руководстве армией . Кто прав кто виноват в этом даже вникать не хочу . Считаю вина двоих , не компетентность . Самое ценное что у страны есть это военные , которых в данный момент убивают и берут в плен ((( У меня за них душа болит , а не за тех двух (
Ответ дляdeep soul
Бачу так:
Зараз нищать самих сміливих і патріотичних, при чому без жалю
А потім по тихому домовляться на умовах які будуть висунуті
якщо 3 світова не почнеться
Договариваться ?
С кем?
Кто и о чем?
Переговоры с нацистами вести не будут.
На колени никто не встанет.
Забудьте.
С кем?
Кто и о чем?
Переговоры с нацистами вести не будут.
На колени никто не встанет.
Забудьте.
Veronika83• 16 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Покажите, где деньги выделены
Ответ дляVeselka8
Это в телеграмм канале написано? Вы имеете доступ к служебным запискам Минобороны?
Ответ дляiryna _b
Я в шоці. В чому сенс було, щоб ту Авдіївку взяли в кільце і загинуло стільки хлопців. Заради чого, щоб на 1 день ще 1/100 Авдіївки типу була під контролем українців? Зеленский і Сирський амбітні зарахунок інших життів. Таким чином , ми скоро теж перетворимость в країну з диктатурою. Він поїхав селфі зробив і поїхав в Париж, а хлопці гинуть за те селфі тепер, бо їх типу підтримав президент.
Інколи, починаю вірити в те, що нами керує наркоман
Страну сдали еще в Омане , просто люди помешали за 3 дня , но они не растерялись и сдали за 2 года .
Ответ дляMozarella
Помощь им это выход оттуда, но уже это проблематично так как там авиа бомбы сутками сбрасываются. 300х не забирают, не приезжают эвак машины, нечем отбиваться… как им там держать позиции?
И кроме лачена никто больше не репостит это, все притихли чтоб власть не злить
Я в ах..ує - замість вивести, ще нових ввели в цей капкан!
Навіщо!?
Ответ дляInna_ya_krasivaya
еще например
.Будівництво укріплень
Дата публікації
Вы даете новости, где тендера и публичные закупки?
Корабельная Сосна• 16 февраля 2024
Ответ дляТатьяна123
Говорят,что залужный большую сумму пожертвовал на армию,хотя мог взять ее себе.
Как вам такой поступок?
Чем вы поддержали армию?
Как вам такой поступок?
Чем вы поддержали армию?
Kolibri_18• 16 февраля 2024
Ответ дляunser
Если нам дадут еще зброю, это как то изменит ситуацию ?
в Авдіївці - вже ніяк. пізно.
ну що за питання таке, слухайте? як воювати без зброї? вже давно пишуть елементарно про ’снарядний голод’. в мене в знайомої чоловік на фронті, в гарячих точках. то, казав, просто сидимо, і не відстрілюємося, бо нічим! як перемогти з таким підходом?
без зброї посипеться фронт далі. а тоді кацапня в ейфорії здійснить повторний наступ з Білорусі на Київ, Суми, Харків, Чернігів.
Ви якась дивна такі очевидні питання задавати
Vlada-Maria• 16 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А почему Залужный не готовил эти укрепления?
Удалено администрацией...