Однозначно• 16 февраля 2024

Двосторонній наноскотч.

Дівчатка, підкажіть, хто користувався. Треба тимчасово прикріпити листи картонні на стіну. На обох. Але так, щоб не пошкодити. Квартира арендована.
Купила цей скотч, а тепер боюсь ліпити на обох. Бо від картона ледве віддерла.
Можливо, порадите інший спосіб.
автор Однозначно • 16 февраля 2024
175см55кг19лет (она)• 16 февраля 2024
на обои? сдерете вместе с ними или держаться не будет
автор Однозначно • 16 февраля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Думала, що легко прикріплю і відліплю. Але тепер боюсь клеїти.
Пустощі-веселощі• 16 февраля 2024
Иголками прикрепите
Copy-Paste• 16 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
Ну спробуйте поклеїти маленький шматок скотчу десь внизу за диваном. І проведіть перевірку.
Він прозорий?
Але, мені здається, на обої клеїти - не найкраща ідея.
Пацелуйнитуда• 16 февраля 2024
После него может остаться жирное пятно. Либо снимите со штукатуркой.
Посмотрите условия договора аренды. Скорее всего хозяин все равно после вас будет минимум стены перекрашивать, если вы на долгий срок. Так смысл вам над каждым пятном мучаться, и так из залога вычтут на краску.