Перловая Кашка• 16 февраля 2024
Мене тіпає! А є десь нормальні діти?
Донька взагалі вчитися не хоче.
Від слова взагалі
Я не знаю що робити
В сраку цілувала - погано
Розмовляла - не доходить
Заборони - не допомагає
Говорит тато - не допомагає
ОБІЦЯЮ ЩО ПОСТАРАЮСЯ, АЛЕ НЕ ОБІЦЯЮ ЩО ВИЙДЕ
Та мать цого йо, вже ті оцінки, але ж вчителі вже жаліються на неї
Я не витримую
Вже думала переводити у іншу школу, але що це вирішить?
Не знаю що робити …
Від слова взагалі
Я не знаю що робити
В сраку цілувала - погано
Розмовляла - не доходить
Заборони - не допомагає
Говорит тато - не допомагає
Я не витримую
Не знаю що робити …
БлинчикБезСметанки• 16 февраля 2024
Ну, неатестована і що станеться? Атестат отримає, а потім піде на склад посилки комплектувати. А може й заміж вдало вийде. Не хоче вчитися - то й не треба. Не всім в офісі працювати й гарну з/п отримувати. Хтось повинен працювати на простих роботах. І нерви ваші цілі будуть
Репетиторша• 16 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
и чим ваша донька займається у 18 років?
Она начала работу с 13 лет. Мы в Европе. Сейчас работает баристой. Учится на подготовке в универ
Хвильоватиша• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ходили рік назад. Майже пів року ходили. Тоді інші питання були .
Идти еще. Кстати, не обязательно бунт. Депрессия. Что в семье вашей? Что между вами и отцом девочки? Что родственники? Кто-то на войне или погиб? Какие друзья у нее? Кто из самых близких, поговорите с ними.
Хвильоватиша• 16 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Пусть изучает и занимается тем, что ей интересно. В школе ненужную муть учат. Жизненный опыт и полезные навыки важнее. Так моя дочка стала успешной, ей 18
А кто ваша дочь в 18 лет?
Хвильоватиша• 16 февраля 2024
Ответ дляГравіцапа
Автор, у вас дочь то Тамара, то Карина
Вы очень внимательны👍неужели троль развлекается
Хвильоватиша• 16 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Патамушта Тамара - это дочь. А Карина - это альтер эго Тамары.
😂😂😂😂
Эта_Шикарна)• 16 февраля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Може залучити психолога? Це може бути наслідком гіперопіки, коли все до того нав´язували без її згоди. Бунт
Доречі було подібне у знайомих. Там була непрацююча активна мама, яка мало не з народження таскала дитину на усіляких розвивашки, в першому класі кожного дня дитина ходила на 2-3 гуртки, навантаження було шаленим просто. Мамі пофіг, вона стирається для уявної медалі матері року.
А ось з 13-14 років почалася жесть. Дочка задовбалася так жити, взбунтувалася і повністю забила на школу. Спочатку довелося переводити із гімназії в звичайну школу, але і там вчитися не почала. Цигарки, алкоголь, сумнівні компанії...
Думаю усього всього б не було якби свого часу дитину так не перенавантажували і давали хоч трохи свободи.
Прибираю щодня• 16 февраля 2024
Ответ дляДуша компанії
Не работает.моей маме отец говорил учись а то тряпку таскать будешь.она смеялась и думала что папа несёт..какую тряпку..сейчас таскает.и я таскаю.мне тоже говорила учись.ненавидела я школу и бросила.вот таскаем с ней вдвоём тряпку.
Мої діти зараз навчаються, всі троє, бо вони краще розуміють життя, чим ми 30 років тому. І знають, що в сім´ї немає коштів на репетиторів, тому все самі.
Чемодан-Вокзал-Майами• 16 февраля 2024
Не всі діти такі.
Моя добре вчиться.
Намагайтеся чути дитину. Розмовляйте, а не псіхуйте і не загрожуйте їй.
І насамперед, візьміть себе в руки. Ваша любов, обійми і спокій поверне дівчинку до знань.
А будете орати, погрожувати, бойкотувати - буде тільки гірше.
Моя добре вчиться.
Luxurygirl• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Бо Каріна це її подруга, писала з її телефону.
А вчитель реально писала про мою дитину. У мене є продовження , але то вже не суть
Теперь понятно в кого дочь:)
Чтобы троллить тоже надо думать немножко, но не всем дано
Luxurygirl• 16 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
А бариста это успешно?
Простите мы думали что успех это немного другое
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Теперь понятно в кого дочь:)
Ой а ви така кмітлива)
Помилуйте мадам• 16 февраля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ви абсолютно вірно привели приклад. Наразі я можу рекомендувати мінімум один проект, який займається підлітками. В двох словах не описати, але на модулі працюють дуже сильні психологи адаптативної поведінки у цьому віці. Діти квітнуть після тих занять.
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Я працюю з донькою на руках з двох місяців. Щоправда визнаю, забагато їй дозволяю.
Вона дуже забезпечена всім (
Помилуйте мадам• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Вона дуже забезпечена всім (
Я Вас розумію. Додам кюаркод на спеціалістів. Погортайте проект, можливо щось Вам відгукнеться, там збережені ефіри в рекомендаціях.
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Дякую велике
Organic• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Вона дуже забезпечена всім (
А всё понятно.
Чтоб дети были воспитанными их надо воспитывать. А вы занимались обеспечением. Теперь она обеспеченная и не воспитанная
Самая СоветЧиваЯ• 16 февраля 2024
Було те ж саме, але з сином.
Гарно вчився у молодших класах. Потім ми переїхали, нова мова, але пів року була адаптація без оцінок. Він вчив мову ц був на онлвйні в укр.школі. Наче все добре було, а з цього вересня як подмінили, теж 13 років. І займались разом, і говорили. Наче все розумів, а по ітогу брехав нам, що все робить, але ось не виходить.
Ми ніколи не шпорхались у його зошитах, а тут я взяла усі і почала дивитись що там, а там майже пусто…тобто ніфіга не робив.
І тут в мене кришечку знесло. Він теж усім забезпечен, хоча народився, коли в нас нічого не було. І мене понесло. Ми йому перспективи тих хто не має освіти описали, що допомагати будемо лише бачучи його прагнення. А так, закінчить школу і хай валить офіціантом, чи прибиральником, ми не будемо спонсорувати ледаря і брехуна.
Я не могла з ним нормально спілкуватись, ну як звикли- усюпусю. Спілкувалась лише по ділу. У школу він сам збирався. Сидів на канікулах писав все те що не писав на уроках.
І якось він включився! Не знаю, чи надовго, але щоб ви розуміли, до того всього були -1,2,3. Зараз тільки 4/5 і вчителі пишуть мені, що дуже став гарно працювати на уроках, спілкуватись, тягне руку…так вже два місяці. Подивимось.
Без освіти нікуди…
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляOrganic
А всё понятно.
Ай все понятно з вами)
Як не напиши і що не скажи - все понятно 😀
Все будет, но потом• 16 февраля 2024
Бубон Наталія Петрівна вже тут?))) В понеділок всі вчителі будуть обговорювати маму Тамари.
Автор, ви взагалі любите свою доньку? Можливо проблема в вас, вихованні, а не в ній?
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Було те ж саме, але з сином.
Без освіти нікуди…
Дякую що поділилися
Я погнала• 16 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Може якісь проблеми в школі?
Куди вона пішла з уроку праці і де була весь той час?
В наше время мы тоже почти всегда сбегали с уроков труда, как раз те самые 6 - 7 парные ))
Никто никогда драмы не делал и не шлялся, ну из нашей компании точно, все шли домой смотреть мульты / сериалы, это где-то 2004 - 2006 годы, 7 - 8 класс 😏
Покупали училке торт в конце полугодия, причём сами, никуда родителей не вовлекая, делали какую-то работу как для зачета и оценок, ну и всё 😀
Училка была хорошая, адекватная, не считала свой предмет пупом земли
Никакого ужаса, никто нас не искал, не жаловался никуда, всё как-то решали тихо мирно
Все выросли и имеем образование, классные профессии, никто не курит и не бухает из нашей компании
А сейчас вообще треш для подростков, на 1 урок не пришёл - ищет интерпол, пишут во все чаты, звонят...
Может так и правильно, но... Никакой романтики )
Просто, думаю, надо во всем меру знать, и делать с умом, даже прогуливая
Есть всё же разница - прогуливать неделями, не заходя в школу, не делая вообще ничего, и прогулять в неделю пару уроков, которые ну никакого вообще значения не имеют, они тебе не нужны, ты устал в конце дня и хочешь просто выделить для отдыха эти пару часов, валяясь перед тв или в кроватке
Разницу понимать надо, понимаете ли )
Покращена• 16 февраля 2024
Можливо період такий. Не знаю чи вас заспокоїть. Мій син дуже з´їхав наприкінці 8-го і весь 9-й клас.
Зараз 10-й. Він вирівнюється. Хоча все більше й ставить свої умови, але на цих умовах вчиться. Практично без контролю з нашої сторони.
Не пускайте на самоті у, говоріть, шукайте компроміси. Це потрібно пережити
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляПокращена
Дякую 🙏
Деловитая• 16 февраля 2024
Ответ дляЯ погнала
Разницу понимать надо, понимаете ли )
И сейчас так же само. Моя дочь закончила школу 4 года назад. Прогуливала уроки, которые считала нужным. Ходила в это время к репетиторам или шла домой с подружкой перекусить. Все проблемы решала сама, договаривалась с учителями, мне никто и ничего не писал. Я называю это «умением учиться». Собственно это и долбила дочке с первого класса, что нужно уметь учиться. Уметь находить общий язык с учителями, уметь списывать и дт.