Перловая Кашка• 16 февраля 2024
Мене тіпає! А є десь нормальні діти?
Донька взагалі вчитися не хоче.
Від слова взагалі
Я не знаю що робити
В сраку цілувала - погано
Розмовляла - не доходить
Заборони - не допомагає
Говорит тато - не допомагає
ОБІЦЯЮ ЩО ПОСТАРАЮСЯ, АЛЕ НЕ ОБІЦЯЮ ЩО ВИЙДЕ
Та мать цого йо, вже ті оцінки, але ж вчителі вже жаліються на неї
Я не витримую
Вже думала переводити у іншу школу, але що це вирішить?
Не знаю що робити …
Від слова взагалі
Я не знаю що робити
В сраку цілувала - погано
Розмовляла - не доходить
Заборони - не допомагає
Говорит тато - не допомагає
Я не витримую
Не знаю що робити …
ПлакалаВАвто• 16 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
А ви як хотіли від вчителя англійської?) він має українську викладати?) все правильно і вам повезло, що дитину окунають в англомовне середовище
Навіть єгипетські ієрогліфи не могли розшифрувати, поки не знайшли камінь з перекладом.
Латвийские_Номера• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Домашку робили разом
А диктант як виявилося у іншому зошиті
Сфоткайте й вишліть зараз. На пн донесе зошит.
По праці візьміть список робіт і сама зробіть чи замовте у когось. Закрийте це питання. А потім з палкою слідкуйте, щоб ходила й виконувала.
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дякую
Мейк-ап форева• 16 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Заблочте вже її, вона вам всю тему своїм ржанням перегидить.
Тоді автор має вийти з аноніма, а вона цього не зробить, бо всі побачать, що вона Каріна 😅
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляEwuschka
Моєї також скоро 14. Теж саме.
Терпіння вам.
Дякую
Латвийские_Номера• 16 февраля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Підтримую, піздюльок це найкращий психолог, мотиватор
Чоловік сьогодні вперше сину шию намилити зібрався, так той так орав, що не можна, це насилля... Ппц. Ще пожаліється комусь. 🤦♀️
Зараз на дитину й гаркнути неможна.
Мені постійно докоряє, що я ору на нього. Я йому пояснюю, що ору коли вже немає сил просити (раз, два, три... Просила), коли він просто не поважає, що я йому допомогаю з уроками, коли нагліє. Не знаю чи в школі жалівся на мене (друзям по інтернету точно жалівся). Але в школі у вчительок нерви теж незалізні і вони деколи оруть на дітей, коли ті сідають на голову.
Зараз на дитину й гаркнути неможна.
Мейк-ап форева• 16 февраля 2024
Ответ дляиз желе я
как я поняла, дочь Тамара, а Карина это автор
Каріні 1 поставили бо вона диктант не здала)) автор писала, що за неї переживає бо Каріна подруга Тамари
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Зараз на дитину й гаркнути неможна.
Я свою Теліпала за плечі..ввечері вона подзвонила до бабусі і сказала що її ізбила
Не прохожу мимо• 16 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
У меня в 1 классе были транскрипции, да. Только это было в 90 году
С того времени подход к изучению английского изменился, знаете ли.
Ну и в 7 классе ребенок сам может проанализировать свою контрольную - вот это задание я смог сделать, а вот это - нет и почему.
ПлакалаВАвто• 16 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Для цього треба побачити зошит з тією контрольною і виправленнями. А так просто оголошується оцінка, наче це і була мета вивчення теми.
Мейк-ап форева• 16 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Дивіться, я покажу вам яблуко і скажу англійською «this is an apple», ви не зрозумієте? Англійська це не ієрогліфи. Навіть з першого класу дитину навчають в ідеалі англійською. А перекладати.. то це ви навчитесь перекладати мову з англійської на українську, але не розмовляти нею.
Латвийские_Номера• 16 февраля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ищите ответ в лобных долях. Это недостаток волевой активности. Может быть оппозиционное расстройство.
Расскажите подробнее,, пожалуйста
ПлакалаВАвто• 16 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Як ви це уявляєте взагалі? Покажіть мені надію чи перемогу? А службові слова? А граматика? У племінниці в школі англійська нормальна, як і в нас була. У мене у вузі навіть такого не було, щоб викладач тільки англійською говорив.
Викупана• 16 февраля 2024
Ще на початку війни поставила їм обом рамки. Що в кожного є своя робота і вона повинна бути виконана. Бо в мене зараз дві мої робити і двоє дітей+пенсіонерка мама, всі впо, зйом і туманні перспективи. І якщо я буду занадто багато відволікатись на їхню школу,то підем ми бомжувати або повернемся назад на окуповані. Вони там побули досить, щоб не хотіти назад. Трохи довелось швидше подорослішати.
Звісно, старша періодично скочується в якісь трійки, але щось виправляє, щось ні. Обох досить сильно мотивують позашкільні заняття: художня школа і джиу-джитсу. В нас чудовий тренер, який тримає залізну дисципліну, проте його діти люблять) І він їм весь час каже,що хто не вчиться - не бере участь у змаганнях.
Може вам сфокусуватись на сильних сторонах? Не всі можуть тягнути по всім предметам. Є ж щось, що їй подобається?
Мейк-ап форева• 16 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Ось так)) повірте, так дитина легше і швидше заговорить англійською. Якщо не знає слова desire значить починати з простіших слів. Або взагалі з початкового рівня, щоб вийти на елементарні слова. Дитина має навчитись думати англійською замість перекладу
Латвийские_Номера• 16 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Из всего вашего потока неприемлемо только то, что учитель орет, обзывает и на суржике говорит.
Английский - так и должно быть, в 7-то классе. Учебники - вам никто не запрещает использовать доп. источники информации, те же ролики на Ютубе. По поводу ’Тести часто не відповідають пройденому матеріалу’ - вы как мой сын ’а такого в книге нет’, но ему в 14 простительно. Если ребенок знает предмет, ему без разницы как проверять знания - возле доски отвечать или в формате теста. А научить ответственности и не учиться ’на отцепись’ - как раз дело родителей, а никак не школы.
Я понимаю о чём там писалось.
Наш пример. Срочно пройдите тест на 55 вопросов, а то у нас там что м как-то... Ок.
Ребёнок усердно проходит где-то больше половины, потом приходит и говорит а это что??? Смотрю лексика не знакомая для них и предложение с будущем временем. А они в 5м классе и учили нормально только 3 времени.
Позвонила классной (англичанке) спросила нет ли ошибки, может ссылка была не нашим малым, а старшеклассникам? Она огрызнулась, что всё правильно и они это учили. Нл это же не правда. Малой все уроки учит со мной. Я знаю, что они проходили ха 4й клас и начало 5го, а что нет. И репетитор с английского подтвердила, чтр вопросы не для 5го класса.
Тут явно бездумно содраный у кого-то тест. Глянула, что первые 30 вопросов +- по возрасту им и вперёд. А дальше пролистать поленилась.
Про проверку печатных тетрадей по гдз я уже молчу. Было дело, что в гдз были ошибки и она вот твк именно с ошибками и исправила домашку. Я раньше всегда сделанное нами перепроверяла по гдз и заранее замечала эти ошибки (чаще всего это были ошибки в стиле Папугай заказал в столовке жареную курицу, а не пиццу, как пелось в аудио файле, поэтому их было легко заметить).
Шалена красуня• 16 февраля 2024
Моя вчиться сама без примусу. Але це хіба щось означає? Краще б вона прогулятися на дворі. Уураїнська школа узагалі ніяких знань не дає, а атест не котірується. Я про нуш
100pudov• 16 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
Херолога)) як ми виросли і розуміли, що треба ходити до школи і без псіхолугів? З катушок вже вас позривало 😳😁
Ви вчились в дуже хорошій школі? Бо з моїх однокласників вчились відсотків 20. Всі інші - саме ходили. В ліцеях звісно ситуація була краща. Але туди не всіх підряд і брали. Так що нічим не відрізнялись діти в моєму дитинстві від сучасних, від слова ’зовсім’.
Донька подруги• 16 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Пусть изучает и занимается тем, что ей интересно. В школе ненужную муть учат. Жизненный опыт и полезные навыки важнее. Так моя дочка стала успешной, ей 18
и чим ваша донька займається у 18 років?
Латвийские_Номера• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ну, та ж ситуація. Чоловік притримаа за шию й ткнув носом де лежить тряпка, щоб малий витер у кімнаті. То малий вопить, що шия болить, покалічили.
Хотіла справити його в гості до діда, але ж почне там жалітися, то мені потім від батька вислуховувати ще нотації.
Кукусики• 16 февраля 2024
Діти в нас нормальні.
Я бачу багато проблем саме в навчальному процесі. Бо вчителі перестали навчати, вони перетворили навчання на суцільний іспит. В нашій школі майже 90 відсотків це самостійне опрацювання нової теми, написання тематичних, контрольних , самостійних робіт тощо.
Вчителі не виправляють помилки, навіть не вказують на них. Ми бачимо тільки оцінки. Іноді навіть дитина не розуміє низьку оцінку.
Ще вчителі знецінюють працю та досягнення учнів.
Багато дітей, хто навчається закордоном, не хочуть повертатися в українськи школи. Бо там, школа для дітей,вчителі наче друзі. А нас вчителі це контролери знань. Вони майже нічого не пояснюють, а вимагають забагато від учнів. У нас онлайн навчання і в мене є можливість послухати, що відбувається на уроках. Я би сама не хотіла так навчатися. Дітям підрізають крила.
Борець за гаманець• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ходили рік назад. Майже пів року ходили. Тоді інші питання були .
А які? Можливо, одне потягнуло інше? (Я педагог)
Душа компанії• 16 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Пояснити, до чого це приведе. Дати мітлу, щоб замела двір, і сказати, що в майбутньому якщо хоче так робити щодня, то нехай
Не работает.моей маме отец говорил учись а то тряпку таскать будешь.она смеялась и думала что папа несёт..какую тряпку..сейчас таскает.и я таскаю.мне тоже говорила учись.ненавидела я школу и бросила.вот таскаем с ней вдвоём тряпку.
Викупана• 16 февраля 2024
Ответ дляКукусики
Діти в нас нормальні.
До речі, згодна. Я думала, що моя дочка не має хисту до математики. Вона приходила зі школи, намагалась робити д.з і не виходило взагалі нічого. Я сідала пояснювати, а там в очах просто пустота, нуль. Взяла репетиторку і вони перепройшли всю програму 6 і половину програми 5 класу. Зараз 7 клас, тверда 10 з алгебри і прям любов до геометрії.
Те саме ось з хімією почалось, раз на тиждень репетитор. В мене звичайна дитина, не супер-розум. Але якось рандомні репетитори досить швидко її підтягують. Не тупа. Але якби тільки шкільні вчителі,то можна сказати, що була б тупа зовсім.
ХвилювАллочка• 16 февраля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Расскажите подробнее,, пожалуйста
Подробнее расскажет невролог. Сейчас проходим обследование. Невролог, психиатр. МРТ головы, ночная ЭЭГ. У нас ещё агрессия есть , ищем причину.
Бджолина королева• 16 февраля 2024
Автор, переведіть її в Оптіму і зубрвтж тільки ті предмети що треба, інші для галочки
жар-птица Нюра• 16 февраля 2024
очень многое решает окружение.
Если ближайшие подруги считают круто неучиться, игнорить родных и ненавидеть учителей, так и будет. Это ее авторитеты сегодня.
Именно поэтому старалась отдавать в сильные школы, в А классы, и стимулом небольшая ложь: успешны только толковые. Что знания по математике не гарант финансовой состоятельности не предполагается в детском мозгу, ведь мы обеспеченная семья и родители хорошо учились. Все, схема проста и очевидна. А когда начнется анализ и сопротивление, ребенок уже привык быть крутым и умным, его ближайшее окружение тоже. И там уже идет по наканатанной.
Опыт 2-их детей. Не медалисты, никогда не третировала за неудачные оценки. Расстраивалась. Спращивала в чем там загвоздка. Предалага репетиторов.
Но загоняла спать, если уроки шли заполночь.
Разрешала тупо прогулять, провалаться дома, по записке, 1-2 дня, если вижу усталость (весной практиковала).
Уже выросли. Результат очень даже устраивает.