Перловая Кашка• 16 февраля 2024

Мене тіпає! А є десь нормальні діти?

Донька взагалі вчитися не хоче.
Від слова взагалі
Я не знаю що робити
В сраку цілувала - погано
Розмовляла - не доходить
Заборони - не допомагає
Говорит тато - не допомагає
ОБІЦЯЮ ЩО ПОСТАРАЮСЯ, АЛЕ НЕ ОБІЦЯЮ ЩО ВИЙДЕ
Та мать цого йо, вже ті оцінки, але ж вчителі вже жаліються на неї
Я не витримую
Вже думала переводити у іншу школу, але що це вирішить?
Не знаю що робити …
Мона Лиза• 16 февраля 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну працю допомагати - це вже занадто
згодна! у нас ВСЮ працю бабуся сама замicть онука виконуе))

Цідило правди• 16 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Підтримую. У мене син в сьомому класі. До школи і педагогів у мене просто купа претензій. Мало того, що підручники написані науковцями для науковців, перетравити ту ж фізику чи хімію нереально. Так ще й вчителі практично все залишають на самостійне опрацювання, через урок дають дітям нагуглені тести, щоб були оцінки. Тести часто не відповідають пройденому матеріалу, не валідні, з помилками. Діти не працюють біля дошки, усно не відповідають. Тільки оці нагуглені тести. Ніколи ще не давали дитині тест, який склав сам вчитель, все шукається в мережі. Вчитель історії цілий урок крутить ролики з ютюбу і вимагає один в один перемальовувати карти. Вчитель географії говорить суржиком, від якого вуха в´януть. Вчитель математики обзиває дітей, пояснити нічого не може, тільки дратується і кричить. Вчитель англійської на уроці говорить виключно і принципово англійською. Що мені говорити дитині, про двірників і мітли?
Враховуючи те,хто останніми роками йде навчатись у педагогічні внз,а це в основному ті,хто не прйшов куди хотів,то маєамо ,що маємо.Тому є ще вваріант,окрім двірників і мітли,піти в педагоги
Белоснежко• 16 февраля 2024
Ответ для220В
Не решит,тоже проходила
Школа должна быть хорошей
Сланочка• 16 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
+
Мене так в дитинстві лякали, вчилася добре)
І мене так лякали щодня. Була відмінницею, але це дало шалений перфекціонізм. З яким тепер все життя в боротьбі( Так що теж таке собі
Не люблю натовп• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
По ходу я не справляюся взагалі
сколько лет девочке?
220В• 16 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Школа должна быть хорошей
Школа была хорошая и та и другая, ученик плохой
Ворую вкусняшки• 16 февраля 2024
Ответ дляБоневтікла
Когда я училась у нас мама одного мальчика взяла отпуск на месяц и ходила с ним в школу на все уроки. Школа разрешила т к тоже не справлялась.
я теж ходила 2 тижні в 3му класі. але з причини поведінки, а не навчання. Бо вчився на той час на відмінно.
Спочатку весь клас сидів тихо. А потім звикли і перестали звертати на мене увагу

Млинці зі смайликом• 16 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Останній скрін від педагога? Дратують помилки у вчителів.
А перших два? І ці люди вчать наших дітей.
Не люблю натовп• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Не повірите! Вчора робили разом. Сьогодні одиниця
а чому одиниця? сптайте у вчителя!!! може,її вчителі гноблять? заступайтеся за дитину!!! обіжати не треба!!!
Не прохожу мимо• 16 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Из всего вашего потока неприемлемо только то, что учитель орет, обзывает и на суржике говорит.
Английский - так и должно быть, в 7-то классе. Учебники - вам никто не запрещает использовать доп. источники информации, те же ролики на Ютубе. По поводу ’Тести часто не відповідають пройденому матеріалу’ - вы как мой сын ’а такого в книге нет’, но ему в 14 простительно. Если ребенок знает предмет, ему без разницы как проверять знания - возле доски отвечать или в формате теста. А научить ответственности и не учиться ’на отцепись’ - как раз дело родителей, а никак не школы.
Моя улюблена страшко• 16 февраля 2024
Ответ дляМона Лиза
А дід чим зайнятий? :)
7_кг_рыбы• 16 февраля 2024
Ответ для220В
Но почему у вас с сыном тогда такие проблемы?
Какие проблемы?
Мона Лиза• 16 февраля 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
А дід чим зайнятий? :)
дiд вже виконав борг рокiв 8 потому - навчив пiсяти!
Дама с заначкой• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Зараз вона прийде зі школи і я йду з дому.
Нехай чоловік що хоче і те робить. Бо я не витримаю в буду заступатися за неї
вы же понимаете, что это не выход? бегство от собственной дочери? в вас говорит страх...бояться собственных детей? ЭТО КОНЕЦ. вам нужна консультация психолога. и разговоры. вам вместе нужно проходить терапию. иначе потеряете ее навсегда. и да - бросать на мужа на амбразуру - тоже не выход.
ШанельКуКу• 16 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
Старий добрий піздюль ще ніколи не підводив і вилікував не одне покоління. Саме час всипати рємня.
Адепти псіхолугов, вам мимо.
Я памятаю коли моїй молодшій сестрі було 13 років вона перестала слухатись батьків і почала погано вчитись, мати на неї вплинути не змогла, тоді батько влаштував їй повний разгром з *3,14здорєзом, і з´явилась тяга до навчання, я їй трохи допомагав з хімії та математики, вивчила кілька їноземних мов, навчання продовжила в США, зараз людиною стала, працює на уряд США, батьків забрала до себе в Каліфорнію, оформила їм окреме житло і громадянство
Летюча помилка• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Дякую, я не знала
😆😆😆😆
Lizavel• 16 февраля 2024
Ответ дляМона Лиза
мабудь з мови) пропустити аж 4 коми та одне тире!
МабуДь
Хочу наколоти губи• 16 февраля 2024
Запитайте, може їй інша форма навчання подобається? Мій в школі вчився нормально, але перевели в дистанційну- всі задоволені
Anna_76• 16 февраля 2024
Мій керівник має образно «шість класів освіти», майже зі школи не вигнали. Але наразі він успішний підприємець і депутат. Він з бідної сім’ї вийшов «у люди».

Майор Медуза• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
13,5
Хай йде після 9 класу в ПТУ, а потім на роботу по робочій спеціальності
Тишком нишком• 16 февраля 2024
Якщо це такі безграмотні повідомлення від вчителів, то дитина права.
Для чого таких школа потрібна ? Чого вона може навчити ?
Isa Dora• 16 февраля 2024
Автор таких деток много.
Вспомните как вы учились?
Были отличники , отстающие и серединка.
Не всем быть умными
Латвийские_Номера• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ну як так? Всі діти розуміють а вона ні?
Боже дай сил
Ні, не всі. Мій мені вже всі нерви вимотав. 5 клас. Не хочу вчитися, не виходить, то й не буду старатися... Всі йому винні, всі не такі, всі його ображають. Сьогодні довів тата, повного флегматика (в сім´ї ору я), що той йому шию намилив. Ображається.
Ну, реально це жопа. Всі йому погані. Вчителі, батьки, однокласники, навіть лікарі.
Мейк-ап форева• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Бо Каріна це її подруга, писала з її телефону.
А вчитель реально писала про мою дитину. У мене є продовження , але то вже не суть
Нащо ви берете телефон дитини? Чи ви і є та Каріна?
автор Перловая Кашка • 16 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Це мені вчитель переслав переписку
Ms. Искренность• 16 февраля 2024
Не партесь, я теж школу прогулювала регулярно,в мене навіть був титул місс прогул) потім поступила в універ на юридичний, закінчила, гарно заміж вийшла) школа це нічого не значить, прсото дитина хоче ковтка свободи
Мейк-ап форева• 16 февраля 2024
Ответ дляДуся Юрьевна
Я одна обратила внимание,что учителя, которые учат детей,тоже особой грамотностью не отличаются? Ошибки в сообщении.
А дочке попробуйте объяснить,что если не будет учиться,то будет никем. А у вас возможности помогать ей в будущем не будет.
Со мной это понимание работало,хотя я и никогда не отказывалась учится, знала,что нужно и все. Дети сейчас не такие...
То не вчителя. Почитайте коментарі, то діти розважаються. Щось новеньке на порадниці
ПлакалаВАвто• 16 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Вчитель англійської говорить англійською з самого першого уроку в початковій школі, нагадати вам про розетський камінь? Підручники з біології для 7 класу є мінімум двох авторів. Тести даються не за тим підручником, який роздали учням. Це вже перевірено не раз. Крутити відео з ютубу кожен урок - це норма? А коли технічної можливості немає, то діти цілий урок по черзі читають параграф. Щоб діти щось знали, то їх треба навчити. І опитувати усно, щоб визначити рівень знань і щоб учні розвивали мовлення в принципі. Тести - це досить специфічний і неточний інструмент. Привчає швидше хитрувати і списувати. Так само треба працювати з учнями біля дошки, це ж найдавніший метод евристичної бесіди. Так вчитель бачить, де прогалини в знаннях, і відразу ж заповнює їх, даючи додаткові роз´яснення. Ніколи немає навіть аналізу контрольних робіт. Двійки виставили - і далі галопом по темах. Школа не для того, щоб оцінювати, а щоб вчити. І яке може бути бажання вчитися чи відповідальність, якщо в школі анархія і пофігізм, і старайся чи не старайся - результат один і той й де. Вчиш одне, запитують інше, вимоги незрозумілі, допомоги можна чекати тільки від батьків чи репетиторів.
Cаванна• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Боже дай сил
Так буває, в нас тоже в класі був такий який навчання не розумів, по складах в 10 класі читав, а зараз мільйонер. Всі діти різні.
Мейк-ап форева• 16 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
А ви як хотіли від вчителя англійської?) він має українську викладати?) все правильно і вам повезло, що дитину окунають в англомовне середовище