Перловая Кашка• 16 февраля 2024
Мене тіпає! А є десь нормальні діти?
Донька взагалі вчитися не хоче.
Від слова взагалі
Я не знаю що робити
В сраку цілувала - погано
Розмовляла - не доходить
Заборони - не допомагає
Говорит тато - не допомагає
ОБІЦЯЮ ЩО ПОСТАРАЮСЯ, АЛЕ НЕ ОБІЦЯЮ ЩО ВИЙДЕ
Та мать цого йо, вже ті оцінки, але ж вчителі вже жаліються на неї
Я не витримую
Вже думала переводити у іншу школу, але що це вирішить?
Не знаю що робити …
Від слова взагалі
Я не знаю що робити
В сраку цілувала - погано
Розмовляла - не доходить
Заборони - не допомагає
Говорит тато - не допомагає
Я не витримую
Не знаю що робити …
Пилосмок працює• 16 февраля 2024
Щоб не було питання нащо вчитися, беру доньку раз на місяць на прибирання до сусідньої фрау. Доньці 12, попилососить квартиру в 130 метрів, витре пил, і біжить читати книжки, бо страшно так на життя заробляти.
П.с. в мене вища освіта, вільна англ, індизайн і фотошоп, досвід роботи , але такий етап життя .... Що треба і тряпкою помахати
Капуста Маша• 16 февраля 2024
Коли мені було 13 я стала прогулювати школу. Вчитися стало важко, оцінки стали поганими, а коли я намагалася щось вивчити, вчителі автоматом ставили погані оцінки, бо вже була така репутація. Звертатися до батьків за допомогою було соромно. Тому вирішила взагалі до школи не ходити, щоб не терпіти приниження. Можливо вам варто відверто поговорити з дитиною, запропонувати свою допомогу і разом спробувати подолати цей барʼєр. Можливо вона не «не хоче» вчитися, а просто не може?
Из Виа-гры• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
По ходу я не справляюся взагалі
То вона тупо йде з уроків і не робить д/з?
А чим займається?
ПлакалаВАвто• 16 февраля 2024
Ответ дляКукусики
Діти в нас нормальні.
Я бачу багато проблем саме в навчальному процесі. Бо вчителі перестали навчати, вони перетворили навчання на суцільний іспит. В нашій школі майже 90 відсотків це самостійне опрацювання нової теми, написання тематичних, контрольних , самостійних робіт тощо.
Вчителі не виправляють помилки, навіть не вказують на них. Ми бачимо тільки оцінки. Іноді навіть дитина не розуміє низьку оцінку.
Ще вчителі знецінюють працю та досягнення учнів.
Багато дітей, хто навчається закордоном, не хочуть повертатися в українськи школи. Бо там, школа для дітей,вчителі наче друзі. А нас вчителі це контролери знань. Вони майже нічого не пояснюють, а вимагають забагато від учнів. У нас онлайн навчання і в мене є можливість послухати, що відбувається на уроках. Я би сама не хотіла так навчатися. Дітям підрізають крила.
І я про це ж писала вище, отримала трохи хейту.
Из Виа-гры• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Зараз вона прийде зі школи і я йду з дому.
Нехай чоловік що хоче і те робить. Бо я не витримаю в буду заступатися за неї
Заступаться? А она заслужила это?
Перловая Кашка
• 16 февраля 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Заступаться? А она заслужила это?
Вже я це пережила
Из Виа-гры• 16 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Пусть изучает и занимается тем, что ей интересно. В школе ненужную муть учат. Жизненный опыт и полезные навыки важнее. Так моя дочка стала успешной, ей 18
в чём успешной, в прогуливании ’ненужных’ уроков?
Из Виа-гры• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Не повірите! Вчора робили разом. Сьогодні одиниця
Тогда идите смотрите работу и выясняйте, за что единица.
Як ухурделю• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
По ходу я не справляюся взагалі
7 або 8 клас? Зараз плюс-мінус така картина в багатьох. Батьки не знають,що робити...
Суцільна зрада• 16 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
Старий добрий піздюль ще ніколи не підводив і вилікував не одне покоління. Саме час всипати рємня.
Адепти псіхолугов, вам мимо.
Поздно
Як ухурделю• 16 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Пояснити, до чого це приведе. Дати мітлу, щоб замела двір, і сказати, що в майбутньому якщо хоче так робити щодня, то нехай
А вона скаже-я буду блогером, буду заробляти мільйони
Виннипуховна• 16 февраля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Памятаю що в 6му класі стало дуже важко навчатись, ніхто нічого не пояснював вчителі просто ставили високі вимоги і хто не тягнув автоматом отримував 2.Фоном разом з поганими оцінками розпочався булінг зі сторони хлопців, які почали принижувати, бо інших способів залицяння не знали.Одного разу моя мама прийшла до школи в визказала все вчителям і перевела мене до іншої школи, де я вже змогла нормально вчитись. Тому моя порада: переведіть в іншу школу.
Міс Всесвіт• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
13,5
Ваша не одна такая, все психологи твердят, что в подростковом возрасте часто снижается успеваемость. Сложно установить прямую связь между хорошими оценками и успешным будущим (тем более, что ее и правда не существует)
Вишневий цвіт• 16 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
+
Мене так в дитинстві лякали, вчилася добре)
А мій спитав, мама у тебе скільки зарплата - 8000грн, а в двірника 10-12000грн, навіщо вчитися. 14 років. Що хочеш, те й кажи.
Блакитне небо• 16 февраля 2024
Предложите ей заняться чем-то новым: сходить в кафешку - выпить кофе, поговорить по душам о мальчиках, о школе... Школа это скучно, но нужно. Так жизнь устроена. Нужно будет еще какую-ту профессию освоить. Работу найти. Поэтому понадобиться немного поднапрячься. И ваш план... Смените дочке имидж - прическу, например, стиль одежды (одеть платья, юбки)... Пускай удивит одноклассников и учителей. и самое главное - пускай идеально выучит уроки. И она увидит квадратные глаза учителей и одноклассников. Внимание ей обеспечено - это то, чего ей не хватало. Начнет пускай все с чистого листа. Удачи Вам!
Сама не знаю• 16 февраля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Дивно, якщо в вас такі скіли, чому не працюєте віддалено?
тогдалия• 16 февраля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
А пусть попробует на жаре и на морозе метлой помахать.
Шаманю второпях• 16 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
Адепти псіхолугов, вам мимо.
да уж конечно. Учебники современные вообще открывали? Я как у своих увидела на карантине, про свою учебу на отлично почти 30 лет назад заткнулась.
Автор, репетиторы. Есть такие учителя, что всю охоту к учебе отшибут. Ребенок тоже косячит наверняка. но всех собак на дите не вешайте. Если возможности на репетиторов нет, то ситуация грустная у вас
Не служанка• 16 февраля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Може залучити психолога? Це може бути наслідком гіперопіки, коли все до того нав´язували без її згоди. Бунт
в нас так було
дитина з 5 років взагалі не мала якогось часу шоб тупо повтикати в стіну)
4р на тиждень спортивно-хореграфічний ансамбль, 2 р на тиждень хор, плюс мені треба було її десь залишити коли сама ходила на танці і вона ще додатково сучасними танцями займалася, потім ще басейн додався, потім школа до 16-30, бо програма Інтеллект України і там навантаження огого, ментальна арифметика, нейропсихолог(бо РДУГ виявився), курси фотошопу, малювання...І дитина бігала на це все ніби-то без якогось супротиву...рівно до 12,5 років.
Потім сказала ВСЕ!
І почала робити тільки те що хоче і сама цьому вчиться і недайбо хтось скаже як треба це робити правильно! Робить тільки так як сама бачить це
І у школах також...Раніше через РДУГ всі уроки зі мною...іноді репетитор, але для мене всі не ідеальні і я краща))
Тепер маємо що маємо. 15 років і результати якісь є тільки там де вона сама захотіла - англійська, відеомонтаж, деяка графіка...і це все. Все інше - посередьно типу ’на трійку’.
А може якщо б я не дуріла так з раннього дитинства - все було б не так.
Потім сказала ВСЕ!
Пилосмок працює• 16 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
Пишу статті, видала книгу в Китаї, щоб ви розуміли масштаб, але 2-3 тис євро в західній Німеччині це дріб´язок . Плюс допомагаю батькам і сину в Україні. Допомагаю одній старенькій жінці , яка платить 100 євро за 3 години роботи,ну як відмовитися?! Донька знає ціну грошам в свої 11
Вкаблучках• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
13,5
Просто отстаньте от неё,заберите телефон и все плюшки, пульт от телека. Из еды уберите все вредности сладости и никаких карманных денег
Скляна миша• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Страждаю (
У класі доньки є така дівчинка в класі, по опису дуже схожа на вашу, тільки ім´я інше. Вік такий же. Бідні вчителі і бідна мама. Дівчинка не дурна, але з нею важко справитись, часто ігнорує, не слухає, хитрує. Але мені здається, що в житті вона не пропаде). Сім´я також забезпечена, все є.
Удальонка• 16 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
В блогеры или экскортницы подастся )
Удальонка• 16 февраля 2024
Ответ дляКукусики
Діти в нас нормальні.
Да, в европейской школе учеников уважают.
Если ребёнок болел, в нашей школе предлагают учителя после уроков остаться и персонально позаниматься бесплатно с учителем по пропущенной теме )
Представляете, такое у нас?
Удальонка• 16 февраля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Так учителя стереотипны и ярлыки уде повесили. И даже выученный урок 10 не даст
Пуки-куки• 16 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Патамушта Тамара - это дочь. А Карина - это альтер эго Тамары.
Это капец какой то, у автора две дочки, а она даже не догадывается об этом...
Всё объяснения, что с дочкиного телефона эта вторая переписывается с учителем вообще ни в какие ворота не лезет
барабанщица• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Та може вона не тягне навчання, бо упустила, а тепер сніговий ком, або десь звʼязалась із компанією, чи в школі булять. Вам треба розібратись разом із психологом, бо оті ремні ні до чого не призведуть, тільки більше впевнять її в тому, що вона одна на світі, буде шукати, як втікати я від вас і від школи. Розплутуйте цей клубок, поки не пізно