КликОЛЬКА• 17 февраля 2024
Не знала баба клопоту, купила черевики
Піддалася спокусі і купила по знижці черевики. Отримала і тепер думаю, з чим їх краще носити...
І, взагалі, такі зараз актуальні?
Може, краще познімати ті всі камінці і літери?
А ще вони мені чомусь нагадують черевики, як у фігуристів)))
І, взагалі, такі зараз актуальні?
Госпожа Белладонна• 17 февраля 2024
Лично я обожаю такую модель) Ботинки класс! Ну а буковки,бусинки конечно снять..
Фрикаделька• 17 февраля 2024
Финтифлюшки на вкус и цвет но как вижу они снимаются, а так норм обычные боты
Шкала Радощів• 17 февраля 2024
Я б не снимала. У нас БЕБ помешан на Лагерфельде. Только оригинал, конечно
Гадаю_По_шнуркам• 17 февраля 2024
Звичайні ботинки, особисто я поснідала б прикраси, але то я.
КликОЛЬКА
• 17 февраля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Хто такий БЕБ?
ЛісАпетная• 17 февраля 2024
Звичайні черевики. Прикраси можна й зняти. Я б під настрій їх по одній чипляла, отой ланцюжок, до прикладу, чи перлинки. Інше, мабуть, вже ні.
Шкала Радощів• 17 февраля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Хто такий БЕБ?
Бюро економічної безпеки України. Якщо, що я не пошуткувала)
Мексиканочка• 17 февраля 2024
Ви купили, значить подобаються, то й носіть.
Мені не подобається темна підошва і світлий верх, тому я такі і не купую.
Чижик Пижик• 17 февраля 2024
Чому Ви показуєте вилизану відфотошоплену версію з сайту а не реальне фото?
КликОЛЬКА
• 17 февраля 2024
Ответ дляМексиканочка
Та наче сподобались, коли купувала. Хоча хотіла в іншому кольорі, але не було розміру мого. А прийшли і ...щось не дуже.
Ось такі хотіла
Баба Йога• 17 февраля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ось такі хотіла
Мені ці менше подобаються...
Мексиканочка• 17 февраля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ось такі хотіла
Мені такі подобаютьсябільше ніж світлі, але вже є світлі. Під ботінки є світла куртка чи штани, повинно бути гарно
Напланетянка• 17 февраля 2024
На любителя . Мне не нравятся ни ботинки , ни цвет, за цацки в цыганском стиле вообще молчу . Не знаю оригинал это или нет , один хрен они не красивые .
Дадосвидания• 17 февраля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ось такі хотіла
О эти класс, я б с черным пальто носила даже с бусинами
КликОЛЬКА
• 17 февраля 2024
Чижик Пижик• 17 февраля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
фото
Познімайтк оті цяцьки, залиште якусь одну і носіть. Можете мінять по настрою. На фото з сайту (очікувано) вони інші, якісь як замшеві чи що. Тут таке, на калюжі піде.
Шкала Радощів• 17 февраля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
фото
Снимите только камни. Все остальное носите
Кудлата хмаринка• 17 февраля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
фото
Автор, прикольные боты.
Я хоть и не люблю разные блестяшки, но, они нормально смотрятся. Я бы даже не снимала их и носила так
Шкала Радощів• 17 февраля 2024
Автор, без обид сколько вам лет? Чего вы стесняетесь, нормальные ботинки