Мальдивирую• 17 февраля 2024
А в Макдональдс готують в рукавичках чи голими руками?
Сьогодні спостерігала, як працівники готують без рукавичок. Норвегія. І я задалась питанням, як в інших країнах.
Гола з конопель• 17 февраля 2024
Ну взагалі більшість людей які працюють на кухні не користуються рукавичками, ви цього не знали?!
Мальдивирую
• 17 февраля 2024
Ответ дляГола з конопель
Та я якось не дивилась, якщо чесно. Але знайомий нещодавно проходив мовну практику в Макдональдс і тут і казав, що руки не миють, якщо беруть ящики якісь чи ще щось. Бо вони ж там не тільки булки розкладають, а й різну роботу роблять.
неДоЖиру• 17 февраля 2024
В Италии мне кофе дали без крышки, попросила дать крышку. Так она мне её взяла без перчаток , пять раз из руки в руку, потом стала одевать, залезла пальцем в стакан. А туалет там был- у нас на вокзале чище.
Бабка_в_кедах• 17 февраля 2024
Ответ дляМальдивирую
Нет, те кто работает на кухне, работает только на кухне!
В кого тако було• 17 февраля 2024
Ответ дляМальдивирую
А якщо і рукавички є?
То вони ж руками і посуд, і продукти та все інше беруть.
Таке враження,що ті рукавички для захисту працівника, а не з метою гігієни
Не заздріть тьоті• 17 февраля 2024
Испания. Не Макдональдс, а Бургер Кинг - БЕЗ рукавичек. Очень удивилась, впечатление испорчено. В следующий раз обращу внимание как в Маке дела с этим…
Мальдивирую
• 17 февраля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Я з вами не будуть спорить. Пишу те, що розповідав знайомий, який там типу працював
КАПСЛОЧНИЦА• 17 февраля 2024
Ответ дляГола з конопель
Ні, не знали. Готую для своєї сім´ї більшість страв у рукавичках. І мені здавалося, що в місцях загального харчування теж повинні у рукавичках готувати.
Амелі на мілені• 17 февраля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
В Германии могут сначала на кухне, потом в лобби перевести и туалет, потом на кассу.
Гола з конопель• 17 февраля 2024
Ответ дляМальдивирую
То я вам скажу що практично на будь-якій кухні так. Навіть є пояснення чому так і що насправді рукавички не рятують.
Бабка_в_кедах• 17 февраля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
У меня сын работает в маке уже год. Только кухня!
Мальдивирую
• 17 февраля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Яка країна?
Амелі на мілені• 17 февраля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
В Украине вроде тоже не меняют. В Германии - везде могут поставить. А как у него язык?
Смешнюча• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я работала на камерах виде наблюдения и смотрела за работой персонала в разных общепитах Америки - практически все без перчаток
Бабка_в_кедах• 17 февраля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
У него идеальный английский. Сейчас уже норм немецкий и несколько диалектов арабского 😂
Гола з конопель• 17 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я готую в нітрілових тільки коли риба/м´ясо, і приправи/маринад бо під нігті забивається і пече шкіра від перцю чи гірчиці, все.
КАПСЛОЧНИЦА• 17 февраля 2024
Ответ дляСмешнюча
Ну то бідна шкіра рук
Мені простіше або поміняти рукавички, або їх помити з милом, аніж постійно руки намивати в процесі приготування
ФрекенБок• 17 февраля 2024
Я в Німеччині, працюємо без рукавичок. Котлету кладемо щіпцами, а все інше руками.При цьому веганські котлети треба покласти обов´язково зеленими щіпцами. Ну бред. Це мережа типу Макдональдса .
Мурзилка• 17 февраля 2024
Ответ дляГола з конопель
Но они не должны прикасаться тогда руками к блюду. Я брезгую, и таких много.
Гола з конопель• 17 февраля 2024
Ответ дляМурзилка
Тогда не ешьте ни где кроме дома.
Мурзилка• 17 февраля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Без рукавиц! Австрия
И что, руками берут за гамбургер?
Гола з конопель• 17 февраля 2024
Ответ дляМурзилка
И что, руками берут за гамбургер?
А как они его по вашему собирают?!