Просто болталка• 18 февраля 2024

Переписка. Щось я нічого не розумію.

Переписка після зустрічі. Іноземець, використовує перекладач, щоб мені було легше;))) Хтось може пояснити що він хоче мені донести, я нічого не розумію))
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А чому ви не переводите нічого?Ви що думаєте що він розуміє Українську мову?
Навіщо?
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
Он пишет « Я стаю більше перед тобою» - у него хер на вас встает , и то что «іноді нам не потрібно багато інформації» для дрочки действительно не надо много информации . Автор , обычный дрочер , не удивлюсь если подстарковатый уже , а вы еще уточняющие вопросы ему задаете, и « чому зі мною щось змінюється?» 🤦‍♀️
Він молодший за мене, ще й на багато
Порадниці, Ви скарб
Силиконочка• 18 февраля 2024
Ответ дляПросто болталка
Навіщо?
Переводчики не переводят идеально. Иногда нужен контекст. Ваша переписка - жуть. Там понятно меньше половины
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Это я любитель так доколупаться и из-за этого от меня сбегали все мужики
Це Ви так думаєте. Я сама всіх шлю, можливо у Вас так само
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляоле-чка
Вы не понятно пишите
Ви переплутали мене і його)
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
Отож
Пасти Ла• 18 февраля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Вы нудная и душная. Бедный мужчина.
Може просто молода, або нема досвіду, чого ви так відразу? Люди різні
Пасти Ла• 18 февраля 2024
Ответ дляПросто болталка
Він молодший за мене, ще й на багато
Порадниці, Ви скарб
Скільки вам обом років?
Радикальная• 18 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
Так, бувають з молоду душні
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
Ні, мені вже не шішнадцять, а йому шішнадцять + я б сказала. Терплячий, так)?
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляПасти Ла
Скільки вам обом років?
Різниця більше 10 років. Я старша
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляРадикальная
Так, бувають з молоду душні
З молоду була ще душніша
Бідний мій ексчоловік)
Шалена невинність• 18 февраля 2024
Іноземець? Просіть хай пише англійською. Бо оці тонкощі перекладу...
Админко• 18 февраля 2024
«Не зрозуміла», «я не розумію» - навіщо Ви це пишете? Ви ж цим признаєте свою тупість. Ви зовсім не вмієте вести дорослий цікавий діалог.
Sakura-18cb• 18 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ще не відомо як йому перекладає, тому таке виходить.
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
Писав анг, було ще гірше, скорочує слова, пише hlo, це типу hello, але це слово здогадалась а інші без варіанту
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляАдминко
Прикро коли фраза ’не зрозуміла’ для когось це про тупість.
автор Просто болталка • 18 февраля 2024
Ответ дляSakura-18cb
Так, 100 %. З української не дуже переклад, всі говорять. Я теж так думаю, тому тема, одна голова добре, а багато - краще
Творю чудеса• 18 февраля 2024
Але враження, що мужчина справді зацікавлений, А жіночка просто тупа.