Бува і таке• 18 февраля 2024

Збираюсь пішки йти з Києва до Кропивницького. Допоможіть зібратись

Хочу зробити собі такий виклик після тяжкого розлучення, перезавантажитись
Що брати з собою, яку їжу, може палатку? Хтось ходив?
Рятівник Малібу• 18 февраля 2024
ще не пішла?
пніть як видвинеться.

Апофиозная• 18 февраля 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Як часто ви ходили по 15 км за день і з рюкзаком в 15 кг мінімум? Хоч раз житті ходили? Маєте такий досвід?
Ви спочатку автора почитайте, а потім ображайтеся. Тема трольна, не треба сприймати її серйозно
Все буде• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Пока дойдете до мечты, цифры местами поменяются.
Топтунша• 18 февраля 2024
Шановна Автор!
Оце зайшла в Вашу тему, почитала.
В мене до Вас прохання- не відкажіть.
Бабуся живе як раз посеред між Києвом і Кропивницьким. Старенька. Але любимо її дуже!
Можна я з Вами посилочку передам. Невеличку. Кг 7-12. Бо працюю, поїхати провідати не можу. А вона старенька, з паличкою. До пошти не дійде
А тут Ви! Свята людина і майже паломник!
Занесіть будьте ласкаві
Все буде• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Ні, дякую
Далеко
Я вам свои кросы дам, кАжАные, зимние.
автор Бува і таке • 18 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Шановна Автор!
Оце зайшла в Вашу тему, почитала.
В мене до Вас прохання- не відкажіть.
Занесіть будьте ласкаві
Передайте потягом або автобусом
Якщо так любите стареньку бабусю - їдьте самі
Рятівник Малібу• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Передайте потягом або автобусом
так автобус до хати не довезе. а бабуся старенька. будьте людянішою.
Джем Шакіри• 18 февраля 2024
Как-то холодно для таких путешествий. Запишитесь лучше в зал
Міс Всесвіт• 18 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Шановна Автор!
Оце зайшла в Вашу тему, почитала.
В мене до Вас прохання- не відкажіть.
Занесіть будьте ласкаві
Згадався ’тортик для Колєнькі’ з радянського мультфільму.

Ванна Тазиковна• 18 февраля 2024
Ответ дляВсе буде
Автор, а вы не хотите в Никополь пешком пройтись?
Я ключи дам, посмотрите мое жилье.
о! а я могу еще передачку свекру в Перевальск передать
автор Бува і таке • 18 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Бабуся живе в хуторі? Сусідів попросіть забрати
Топтунша• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Передайте потягом або автобусом
В них в село автобуси не ходять(((
Забуте Богом і людьми....((((
А я працюю
А Вам же все рівно мимо.... Вона за Вас молитися буде і я дякую скажу
Шпондєр• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Передайте потягом або автобусом
та ви шо, автор. Ви не тільки зробите добре діло, а ще й грошенят трохи заробите. Он порадниці зберуться, в кого рідня на вашому шляху живе, ви ще й наваром в кінцішляху будете. Буде корм на що собакам в сільських магазинах куплять
ПрипоРошенная• 18 февраля 2024
Ответ дляПотішаюся
З оглоблями?
О, Боже. Такий сором!!! 🫣 Пішла подивилась в Гуглі, що таке оглобля, або голобля. Тепер, щось знаю як це виглядає. Дякую 🌺
мистерЛяпсус• 18 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
Я завжди серйозна як трамвай, коли розмова йде про потенційне самогубство. За свій довгий життєвий шлях надивилась на придурків.
Все буде• 18 февраля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Автор, соглашайтесь. Воно сколько людей будет кулачки держать, чтоб вас мыши по дороге не съели.
Рятівник Малібу• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
щось ви з жертви розлучення перетворилися на лаючу жінку.
Шпондєр• 18 февраля 2024
Ответ дляПрипоРошенная
нашо авторо оглоблі? Їй треба упряж собачу пошить - прикормить по дорозі песиків, буде кому до Кропивницького кравчучку везти. І легше і веселіше
Все буде• 18 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Бикас зис из Спартаааа!)))

ПрипоРошенная• 18 февраля 2024
Ответ дляШпондєр
Так вона ж хоче сама....думаєте це так просто на отих собак бродячих упряж натягнути? Вже простіше на маніяків, напевно.
Апофиозная• 18 февраля 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Ви дійсно вважаєте, що вона хоч з міста вийде?
Їй вже казали, що тренування потрібні, відповіла, що ходити вміє, вдягнеться тепло та візьме ковбасу в дорогу.
Рятівник Малібу• 18 февраля 2024
всьо, автор ,комендантська година майже. мийте ноги, годівничку(кормилицу) і спати. в дорогу завтра.
Рятівник Малібу• 18 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
да хай іде, головне щоб тут відписувала регулярно.
Тракторні війська• 18 февраля 2024
Ответ дляПотішаюся
З оглоблями?
Кравчучку
ПрипоРошенная• 18 февраля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
О, і ще, а митись як будете? Чи два тижні серветками жопу витирати?
Ще й серветки треба тягти. Автор, замовляйте все через нову пошту. І так від відділення до відділення будете ходити
12 галюцинаций• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Для собак я буду брати корм, щоб не кусались
Не хочу вас лякати, але відстріл диких тварин наразі заборонено і ну дуже багато лисиць, диких кабанів, вовків й т.д хто не зрозуміє ваш х добрих намірів про корм.
ПрипоРошенная• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
В телефоні є
Ще павербанки заряджені не забудьте.
Додаю напруги• 18 февраля 2024
Вам бы лучше психотерапию
Инста_Богиня• 18 февраля 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Нееее, краще: туфлі, мокре пальто, собаки і кравчучка... І нафарбована. Особливо після тижня вмивання з пєнкою в крижаній річці...
Маленькая поправка : речки не на каждом шагу бывают. Так что просто умывание пенкой. Без воды. А в целом - абсолютно беспроигрышный вариант защиты.
ПрипоРошенная• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Я буду просто йти прямо, навіщо мені компас?
А якщо дорога ліворуч зверне, що будете робити? Навпростець підете?Через ліс, через озеро? Вам не соромно собак і маніяків водити по такому екстремальному маршруту без підготовки?