Бува і таке• 18 февраля 2024

Збираюсь пішки йти з Києва до Кропивницького. Допоможіть зібратись

Хочу зробити собі такий виклик після тяжкого розлучення, перезавантажитись
Що брати з собою, яку їжу, може палатку? Хтось ходив?
ТигрЛьвович• 18 февраля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Автор, вы 20 кг способны нести на спине целый день? + у вас есть все необходимое снаряжение: палатка, каремат, коврик, сменная одежда и т д
Ну який каремат, це подорож до першого блокпосту, а там поліція автора забезпечить комфортом)

Шпондєр• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Який коврик і каремат?
Змінний одяг не беру
а спать на чому? просто в пальтечку будете лягать на голу землю? бо низ палатки тоненький... Тоді палатку не розкладайте, а замотуйтесь в неї, так тепліше буде
Рятівник Малібу• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Який коврик і каремат?
Змінний одяг не беру
сходіть до психіатра. ближче і дієвій
Linsi• 18 февраля 2024
А диких обезьян не боитесь?
автор Бува і таке • 18 февраля 2024
Ответ дляLinsi
А диких обезьян не боитесь?
Мавпи в Африці
Лорка-хлорка• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Який коврик і каремат?
Змінний одяг не беру
А, ну успехов вам один раз заночевать в зимнем лесу при 0 градусов. Кстати палатка 3кг, спальник 1 кг, коврик 500г+ ещё ваш рюкзак + корм для собак 3кг, еда и кремы :))) вы две недели будете идти в грязном? От вас даже собаки будут шарахаться
Ванна Тазиковна• 18 февраля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Зачем вы оскорбляете человека? Вы такая умная и так общаетесь??
а вы шо ответов автора совсем не видите? читаете по диагонали только первый и последний пост?
100%• 18 февраля 2024
У дурдомі сьогодні теж вихідний? Беріть подружку з сусідньої теми про пророцтва і йдіть обоє. Може провітритесь і мізки на місце стануть
Ванна Тазиковна• 18 февраля 2024
Ответ дляШпондєр
і не тільки вмиватися, але й піську полоскать можна. Ви ж думайте не тільки про себе, а й собак котрі будуть вас супроводжувать і людей котрих будете зустрічать
и про дальнобойщиков которым она палец собиралась показывать

Броніки для Моніки• 18 февраля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Да как бы ни было, зачем оскорблять??
Файна дівка• 18 февраля 2024
Все так напали на Автора, будто их судьба решается)) автор, идите))) не дойдете - через два км сядете на автобус и поедете домой , делов то)))
Лорка-хлорка• 18 февраля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Было бы неплохо. Автору для затравки предложила бы днем пройти с рюкзаком по киеву например от святошино до позняков. Просто чтоб осознать размах, лучше выйти в 5 утра подморозиться как следует )
автор Бува і таке • 18 февраля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Це далеко
МАМА НИКИТКИ-2• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Я за тиждень збираюсь дійти
Максимам 2
Бігом бігти будете?
Ліплю вареники• 18 февраля 2024
Автор, почекайте трохи і підіть в гори з групою, значно корисніше, ніж самостійно до Кропивницького. Гори, види, спокійніше, будете стомлювалися, йти краше з людьми, які знають дорогу і мають такий досвід.
Рятівник Малібу• 18 февраля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
От вас даже собаки будут шарахаться
==
тоді мінус корм для собак.
Инста_Богиня• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Беру 4 павербанки на 20 мах
Это ещё +1 кг. Или больше?
Танчик555• 18 февраля 2024
Рекомендую на эту тему просмотр фильма ’Дикая’, на реальных событиях, очень сильный фильм!
Кстати, автор, презервативы не забудьте, героине фильма они пригодились)
Лорка-хлорка• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Це далеко
А кропивницкий типа ближе ? :) святошино -позняки это 20 км, ваша дневная норма если вы за 2 недели дойти хотите.

Лорка-хлорка• 18 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
От вас даже собаки будут шарахаться
==
тоді мінус корм для собак.
Не, корм придётся все 300км тащить
Крем для арбуза• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Це далеко
Цікаво стадо вас читаючи, чого не ползти?
Їсти пішки до Киева це навіть банально.
Краще вже повзти
Инста_Богиня• 18 февраля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
тем более в феврале что в палатке, что снаружи одна температура
Ваще да. Тогда ещё нужно походную печку. И топор. В большую кравчучку должны влезть. И вообще, топор в походе вещь мегаполезная, от кого хошь можно отмахаться.
Ванна Тазиковна• 18 февраля 2024
ДЕВОЧКИ! Автор та же самая мадам, которая неделю назад собиралась топиться и выбирала как покрасивше и со всеми ее условиями.

Спустя неделю она выбирает как пешком зимой с палаткой путешествовать.

Первую тему снесли админы. Может то и не первая уже.
Вы по ответам реально не видите троля? Советы даете? Умываться она будет в речке пенками, картами в селе рассчитываться, корм собакам на кравчучке повезет...

Большинство же видит троляку и просто поддерживает игру. Удивляют те, кто на полном серьезе ей что-то советует...)
Инста_Богиня• 18 февраля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна

Да все ж в ответ тролят. Отвлекаются.
Заюшка_хозяюшка• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Так
Якщо готові так рищикувати, хочеться екстріму- чому досі не в ЗСУ?
Ванна Тазиковна• 18 февраля 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Да все ж в ответ тролят. Отвлекаются.
вы почитайте простыни ’бывалых туристок’) они ж серьезно дают рекомендации по путешествиям) в килограммах веса высчитывают)
Апофиозная• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Це далеко
Тобто? Від Києва до Кропивницького ще далі.
Печальки.нет• 18 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
Ви для початку зберіть всі речі, що плануєте брати, вдягніться та весь день так походіть по місту. Як будете виходити з дому - відкрийте навстіж всі вікна та двері. Ввечері поверніться і лягайте спати на полу прямо в одежі та з відкритими вікнами.
З ранку будете мати лайт варіант того, що вам очікує.
100%
Коли син ходив на туристичний гурток, вони так і готувались. 5-класники доводили тренеру, що готові до походу в зимові Карпати).
Спочатку з рюкзаками по лісам Києва, там же їсти готували на кострах, а потім в приміщенні гуртка з відкритими вікнами ночували в спальниках на підлозі. В Карпати ніхто йти вже не хотів))) Пішли влітку добряче пів року підготувавшись
И.О. человека• 18 февраля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ааааа, на фоні всього іншого, її немита жопа це найменше зло
Міс Всесвіт• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Який коврик і каремат?
Змінний одяг не беру
Тріль. Або дура. Вибачте, але інших означень я підібрати не можу.
Але тема цікава. Тому продовжуємо.
Гіпотетична ситуація: ви десь в лісі, грунт розмокший, починається дощ... Ваші дії?
Уточнюю: через розмокший грунт, в якому ви в´язнете (доречі, узбіччя часто нічим не краще, а то і гірше в плані грунту) і взуття промокло (воно ж шкіряне і не пристосоване для таких походів), пальто також дуже швидко промокає.
Що будете робити?