Дуже дуже вумна• 31 января в 22:36

Київ. Ви би зняли кімнату при таких умовах?

Терміновий переїзд з лівого берега на правий. Там до роботи хвилин 20 своїм ходом.
На лівому знімала, зараз немає опалення, газу немає, до роботи 1-1,5.
Мені 32, власнику 41. Здає одну кімнату, рядом із метро, є газ, опалення, холодильник в кімнаті, графік роботи з ним різний, вартість для мене чудова 5000 за кімнату і до роботи близько.
Дрібка щастя• 31 января в 22:47
Ответ дляNo problems
Замок межкомнатной двери открыть 2 минуты
Внутри может быть шпингалет/засов. Кто его откроет снаружи?
Невгамовна• 31 января в 22:48
Ответ дляКапитанльнаЯ
Может зайти и жить - это разные вещи. Я в 18+ на сьеме с подругой жила. Ох мы и насмотрелись )
Ми про безпеку чи ’тарганів в голові’?. Якщо просто таргани з тим можна миритися. Принципово розмова про безпеку.
Море_море_я_скучаю• 31 января в 22:48
Ні, мені вистачило почитати файли Епштейга, щоб зрозуміти, скільки неадекватних чоловіків буває.
Само_достаточная• 31 января в 22:48
Знімала тільки з жінками і то раз обворовали і вигнали з квартири.
Невгамовна• 31 января в 22:49
Ответ дляДрібка щастя
думаєте там двері як в банківському сейфі?
Дайте вподобайок• 31 января в 22:49
Автор с подругой снять можно? Или кто-то для подстраховки есть? У знакомой начальник приходил разбирался когда ее обижали.. (реально история! начальник ходил с ней на квартиру смотреть, перевозить...)
Дайте вподобайок• 31 января в 22:51
Ясное дело что в мирное время когда все благополучно никто бы и ни рыпнулся.. потому как это не есть хорошо. НО, ВЫ смотрите по ситуации.. мда..
No problems• 31 января в 22:52
Ответ дляДрібка щастя
Плечом поднавалить и откроется.

А еще можно в еду подсыпать.
Про клофелинщиц слышали?
КапитанльнаЯ• 31 января в 22:53
Ответ дляНевгамовна
Про безопасность. Да и тараканы ) Поселиться, чтобы потом в срочном порядке сьезжать...
Лучше уж найти спокойную пожилую даму
Дрібка щастя• 31 января в 22:53
Ответ дляNo problems
Плечом поднавалить и откроется.

А еще можно в еду подсыпать.
Про клофелинщиц слышали?
А еще можно идти по улице и сосулька по башке даст и умрете
Чумачечая_• 31 января в 22:54
Автор, возьмите с собой большого серьёзного мужчину на подписание договора и переезд. Представьте как своего близкого друга/брата. Думаю у хозяина немного пыл остынет, если и появился.
Я бы лично не снимала комнату с мужчиной в квартире (если у меня нет на него планов).
автор Дуже дуже вумна • 31 января в 22:54
Ответ дляДайте вподобайок
Чому керівник не зняв ій окрему квартиру. Там би і сам приходив? Вартість 5000 в Києві біля метро.
Вітаміни косметика• 31 января в 22:54
ні . Власник чоловік усе сказано.
Чумачечая_• 31 января в 22:54
Ответ дляДуже дуже вумна
Та вы уже все решили...чего тогда тут спрашивать?
No problems• 31 января в 22:55
Ответ дляНевгамовна
а яка по суті різниця із зйомом квартири? У власника є ключі, він так само може зайти як схоче. В чому тоді принципова різниця у порівнянні із кімнатою?
Всегда меняли сердцевину в замках.
И КОНЕЧНО же говорили об этом собственнику.

Ломиться в НАРУЖНУЮ дверь и в межкомнатную все-таки разница есть
Закуйовджена життям• 31 января в 22:56
Ответ дляДуже дуже вумна
Власник чоловік.
А в оголошенні він шукав жінку?
автор Дуже дуже вумна • 31 января в 22:56
Ответ дляNo problems
Всегда меняли сердцевину в замках.

Стоять двері, є замок. Це дві протилежні кімнати.
Ответ дляЗакуйовджена життям
А в оголошенні він шукав жінку?
Ні
КапитанльнаЯ• 31 января в 22:57
Ответ дляЗакуйовджена життям
А в оголошенні він шукав жінку?
Хороший вопрос. Если женщину - думаю, явно не просто так
Вітаміни косметика• 31 января в 22:57
Ответ дляДрібка щастя
Ну например ночью к автору никто не залезет. И не вам решать кто нормальный, а кто нет. Захотел и сдал
там що у кімнаті броньовані двері...усі двері дерев´яні легко вибити.. в нас дитина знайомих в дверях діру пробила гупала о ним гантелею...А тут мужик-сили більше. Той замок злетить як пух
Черговий по кухні• 31 января в 22:57
Ответ дляДуже дуже вумна
Навпаки, мега адекватний. Сам живе на лівому березі, але враховуючи, що немає і в нього опалення, переїхав. Ось такий варіант.
Ото навешал вам.
Не вздумайте.
Ищите подселение с женщиной
Бутербродница• 31 января в 22:57
Конечно снимайте,может там и останетесь навсегда,поженитесь и будет семья
Я пані прохана...• 31 января в 22:58
Ответ дляДуже дуже вумна
Тут такі обставини, що ніколи-це дуже оманчиво.
Так сегодня и правый берег без тепла, света и воды. В Украине жизнь как на вулкане. Чтоб ваш переезд не вылез потом боком.
Невгамовна• 31 января в 22:58
Ответ дляNo problems
Всегда меняли сердцевину в замках.

Ну більшість власників вимагають в такому випадку собі дублікат ключів. Логіка в їх вимогах також є. Раптом аварійна ситуація, в квартирантів нема вдома. Тут була велика тема про це питання. Правда є з обох боків....
Не прохожу мимо• 31 января в 22:58
Ответ дляЧерговий по кухні
Ото навешал вам.
Не вздумайте.
Ищите подселение с женщиной
Может автор сама не против с ним замутить
Черговий по кухні• 31 января в 22:59
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну, если так, то вперед конечно)
Закуйовджена життям• 31 января в 22:59
Ответ дляСинди Кроуфорд
Де це немає газу?
Ви як моя свекруха з газом.
Телефонує і хоче передати нам рибу від родичів. Така хороша риба, ти її просто на сковорідці підсмажиш, буде смачно.
Я кажу: ні, не передавайте, світла 2 години в день, у мене електроплита, мені нема на чому смажити.
Вона каже: а, ну то можна зварити! :)
Вітаміни косметика• 31 января в 23:00
Ответ дляДуже дуже вумна
мій тато інтелегент так думала моя найближча подруга 25 років..Поки ситуєйшен. Вона сидить за дверима і мій тато видає усе що може видати....Подруга моя тоді опешила. А до цього усе казала мені що я еребільшую і чомусь йогонедолюблюю.. Зазвичай усі дибіли - з віду нормальні черезчур
Закуйовджена життям• 31 января в 23:00
Ответ дляДрібка щастя
Потім будуть розмови: ну ти ж знала на що йшла, яка нормальна жінка не розуміє, що проживання з господарем дещо передбачає.
маминаБубочка• 31 января в 23:02
Ні, я би не знімала. Це реально незрозуміло і страшно, жити з чужим мужиком. Бо на словах оренда, а на ділі може ще якісь послуги навʼязуватиме. А якщо в нього птср чи притрушені друзі в гості ходять, а ви там одна жінка.