Котогосподиня• 20 февраля 2024
Як відмовити сина від ідеї проколоти вухо?
12 років. Варіант просто ні - не можливий, декілька однолітків носять дуже давно, та і не хочу щоб сам за гаражами зробив
Котогосподиня
• 20 февраля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
А в 12 років дівчинці дозволили би?
Я кажу про проколи коли діти навіть не розмовляють
Не їм після шостої• 20 февраля 2024
Ответ дляСонечко
значит, точно двоечник.
я так и думала.
Ничем не занят, одни глупости в голове
я так и думала.
Ничем не занят, одни глупости в голове
Как всегда здесь всем главное самоутвердиться. Лечитесь
Амелі на мілені• 20 февраля 2024
Мой хотел, муж ответил сразу две , одну в нос, передумал. А Вы, автор купите обманку, без прокалывания, пусть походит, не понравится снимет.
Не їм після шостої• 20 февраля 2024
Ответ дляСонечко
еще и район у вас неблагополучный...
у нас никаких гаражей нет.
оно и понятно, что ждёт ребенка в таких условиях...
у нас никаких гаражей нет.
У вас наркоманы уже и гаражи снесли?
Котогосподиня
• 20 февраля 2024
Ответ дляrybka21
То ваша дитина в свої 12 дурніша за вас в 10 і не зможе стежити за вухом?
Та питання не в стежити. Я відповідала що не розумію проколів у 6 місяців у дівчат. Це батькам треба
Удальонка• 20 февраля 2024
А що поганого в проколотому вусі? Ви боїтеся, що його будуть бити? (На жаль, для деяких дорослих дикунів сережка ознака чогось «поганого»). Чи у вас інша причина не дозволяти?
Котогосподиня
• 20 февраля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Носить, вам подобається? Яка сережка?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 февраля 2024
Моему сыну 9 лет, на днях покупала себе пусеты. Спросила и у ребенка, не планирует ли он себе проколоть ухо, может и ему подобрать что-то в ювелирке. Отказался. Сказал, что ему не нравятся серьги на мальчиках.
Я отношусь к этому совершенно спокойно. Захочет тату - пожалуйста. Захочет волосы покрасить в синий - тоже не против.
Мне 40.
Котогосподиня
• 20 февраля 2024
Ответ дляУдальонка
На мою думку вона йому не буде пасувати. І мене чоловік носив коли був студентом, але то трохи інший вік був
Котогосподиня
• 20 февраля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Мне 40.
Ну 9 то напевно зарано)
Та не реву я• 20 февраля 2024
Якщо він ще сам досі про це не читав, то проінформуйте його про значення проколів. Якщо коротко , то у сучасному світі, праве проколоте - у натуралів, ліве - у геїв.
Є ще багато історичних фактів для чого проколювали та що це означає, але більше треба орієнтуватись на сучасний світ і на значення,яке я написала вище.
Нема гарантії , що він передумає, але хлопець повинен знати.
Холодная каша• 20 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Ні, за навчання нічого точно не сказати, 9-10 все
Як варіант можна запропонувати кліпсу. Якщо йому сподобається її носити, то нехай проколює. Саме так ми свого часу зробили з нашим сином. Причому поки все це обговорювали, то йому друг привіз з Турції магнітну кліпсу. Син трохи поносив і ця тема йому перестала бути цікавою, було це десь класі в 8 напевно.
Дверной_Проем• 20 февраля 2024
Ответ дляСонечко
значит, точно двоечник.
я так и думала.
Ничем не занят, одни глупости в голове
я так и думала.
Ничем не занят, одни глупости в голове
Дивні у вас уявлення про відмінників. Думаєте, вони пірсинг не роблять?
Ну от вам золота медалістка, студентка одного з крутих європейських вишів, що отримала грант на навчання і додаткову стипендію за наукові розробки.
Патриоточка• 20 февраля 2024
скжите что уши прокалывают или пираты или пи***расы
и вы чтототне видите тут его фрегат
шутка
ну вы чего? пусть прокалывает на здоровье
и вы чтототне видите тут его фрегат
шутка
Котогосподиня
• 20 февраля 2024
Ответ дляrybka21
То поясніть, чому вам в 10 можна було робити дірку у вусі, а вашій дитині не можна
Ви можете представити ваших домашніх чоловіків з сережками?
Котогосподиня
• 20 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Навпаки, натурали або ліве або обидва
Амелі на мілені• 20 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Носить, вам подобається? Яка сережка?
Мой, после ответа отца, даже не пытался , что то носить .))) А Вам, как вариант предложила .
Котогосподиня
• 20 февраля 2024
Ответ дляХолодная каша
Пропонована, каже не хоче кліпсу
Холодная каша• 20 февраля 2024
Ответ дляСонечко
а по учебе он двоечник?
времени, видать, сильно много свободного
Я по оцінках була відмінниця, школа з медаллю. Але спідниці були критично короткі, а макіяж такий, що я дивуюсь як моя мама це витримувала. Щоправда в школу я лише вії фарбувала і іноді губи. Але у вільний час відривалась по повній
Холодная каша• 20 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Пропонована, каже не хоче кліпсу
Тоді проколюйте вухо. Нічого поганого в цьому не бачу. Єдине щоб я порадила, то поставити умову, що «тонеля не буде». На них вже начебто мода пройшла, але про всяк випадок. Бо звичайна дірка заросте, а оті лохміття після тунелів лише пластикою виправляти
Котогосподиня
• 20 февраля 2024
Ответ дляХолодная каша
Я була близькою до відмінниці, але теж тусила по повній