Маю рацію• 20 февраля 2024

психоз після планшета у дитини

скільки б не дивилась планшет. коли вимикаю - крик.
до крику починає трощити майно, бити мене.
і такі речі тільки коли вимикаю планшет.
встала зранку - ок. коли канікули пів дня ок. планшет (30 хв, година чи більше) - просить дати ще і ще - далі крик і биття.
Я сьогодні в нервах змела з її столу бардак на підлогу і сказала прибрати.
Їй пофіг, нічого не прибирати.
Забрати взагалі планшет на довго?
каже, що не буде тоді робити уроки і не буде взагалі гуляти.
7 років
Пусин Кукин• 20 февраля 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Це зрозуміло, а саме трощити все навкруги і битися
Ну кожен показує свій гнів по різному. Хтось трощити все навколо може, хтось навпаки плаче....
Все індивідуально і залежить від темпераменту або поведінки дитини

Позитивна• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
в нас таке є.
батьківський контроль. я на телефоні вимикаю.
один раз вона мене так вивела, що я кинула тим планшетом (добре, що хоч все ок)
Реально заберіть планшет взагалі. Сховайте. Навіщо він дитині
Я такая наивная• 20 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Троллем попахивает...
Що тут такого тролячого в цій темі?
всемВсёИмного• 20 февраля 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Що тут такого тролячого в цій темі?
Ответы автора
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Вы понимаете, кто такой невролог?
так, представте собі. і не тільки дорослий, а і дитячий.
а у Вас така манера спілкування з усіма чи тільки з тими, в кого не все ок?
Кумедна• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
а якщо каже, що не гулятиме - то хай не гуляє...
але це здоровя
Так, хай не гуляє, поселить тиждень понудиться і піде
всемВсёИмного• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
А какие психические отклонения должен выявить невролог?
Пусин Кукин• 20 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Троллем попахивает...
Не обов´язково.
Інколи діти які мали все що хотіли, дуже боляче переносять будь які заборони або обмеження наприклад хочеться дивитися мультфільми весь день а не півгодини. Тому починається маніпуляції або вмовляння або трощити кімнату щоб добитися свого планшета!
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ дляПозитивна
в основному використовувала як стимул піти погуляти чи щоб книжку почитала.
тепер треба витримати не давати його

бибизяна• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
але це здоровя
А гуляти це що, покарання?
У неї немає друзів, інтересів крім планшетів, цікавих розваг?
Може варто її віддати на танці/малювання/плавання і тд, те що їй цікаве і вона з оадістю буде відвілувати, а не істерити за планшет
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
з народження дітей показують неврологу, який оприділяє як дитина розвивається.
невролог може призначати лікування, надавати рекомендації по розвитку і т.п.
я з народження пару років раз в рік з дитиною була в невролога, тому Ваш комент про незнання був не вдалий
Позитивна• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
тепер треба витримати не давати його
Скажіть, зламався, в ремонті
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Не обов´язково.
дверима з сили гупає.
стрибає на другому поверсі (хоча знає, що тут дуже тонкі перегородки і вже тріщини пішли в домі). двері шафи з сили б´є.
кріслом об стіну.
тут саме як бажання знижити житло.
а, до речі, що цікаво, якісь дрібні речі не чіпає. будь-які дрібні речі не нищить.
Аноним НаВсеГда• 20 февраля 2024
Забрати назовсім
Буде важко перші дні, через тиждень стане легше, через два - ви не впізнаєте свою дитину. Вона стане спокійна і майже не згадуватиме той планшет.
ПлакалаВАвто• 20 февраля 2024
Ответ длябибизяна
А гуляти це що, покарання?
Вибачте, у вас свої діти є? У всіх дітей бурна реакція, коли обмежують в гаджетах, якщо вони звикли висіти там годинами. Коли знають про чіткі обмеження, і якщо дозволено недовго, то вони нормально відкладають їх, і знаходять чим зайнятись.
Светка-пипетка• 20 февраля 2024
По мордам, щоб аж Красне все було
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ длябибизяна
А гуляти це що, покарання?
плавання ходимо раз в тиждень.
танці є в школі.
з друзями трохи проблеми, є тільки одна дівчинка, так решту не дружать.
часом каже, що її не люблять. мабуть в неї в душі трагедія, яку вона тим планшетом хоче закрити(
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Забрати назовсім
є ще ноутбук, на якому нема батьківського контролю)))
але до нього вона спокійна. поки що
Лукава_Кiшка• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
вони дивиться. потім просить ще 5 хвилин. ще 5 хвилин. і так пару раз.
а коли не даю- починає трощити хату, стрибати і бити...
а якщо вона не буде гуляти і робити уроки?
я раніше її заохочувала гуляння. тобто гуляє і тоді отримує мультики
А Ви дивитеся, як вона трощить хату? Дитині 7 років, вона що, Халк у Вас?

Аноним НаВсеГда• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
але до нього вона спокійна. поки що
Пароль можна поставити
У дітей дуже нестабільна психіка, вони не можуть контролювати свої емоції, як дорослий, тому тут тільки радикальні міри.
Крім того, телефон, планшет не з´їдають пам´ять, вони її просто пожирають.
Страшно, коли діти по 8-10 годин сидять у гаджетах. Ви тільки уявіть собі!
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
не дивлюсь ясно.
спочатку попрошу, потім крикну. по попі.
а вона може то зробити поки я дійду до неї.
і далі я ж не можу стати і стояти поряд пів години.
Лукава_Кiшка• 20 февраля 2024
Вам треба до психолога, бо Ви не здатні виховувати дітей. Крики і по попі не виховання.
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Пароль можна поставити
в мене самої нестабільна психіка. а тут дитина.
знаю, що це все моя вина.
але, на жаль, нічого зробити не можу - такі обставини
ПробілНеПрацює• 20 февраля 2024
Вибачте, що я лізу, але мені дійсно цікаво на майбутнє. Ремінь по сраці та залишити в кімнаті для того, щоб поміркувала над власним життям за таку поведінку - це вже не в трендах зараз?
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
поки в мене одне завдання - заробити грошей на життя
Тримбулька• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
тепер треба витримати не давати його
причому не давати довго.., пару неділь точно, або і місяць. І обов’язково наголосити -що веде вона себе неправильно,(оці істерики то перший звінок.) Психіка нестійка, привикання до екрану іде аж бігом. Потрібно знайти якесь заняття дитині.., можливо гурток чи секція? в що вона любить гратися сама з задоволенням?
Лукава_Кiшка• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
А як заробите, одразу до психолога, поки малій ще можна допомогти.
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
вона просто буде собі бавитись.
мене колись наказували, ставили в кут - вона просто не буде там стояти
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
вона в школі, потім пару годин сама грається поки я працюю, а з 18 до 21 ми разом.
в неї маса книжок, книжечок із завданнями, купа ігр, ляльок..
але щодня одне і те ж..
ще й згадала.. щоранку не можлмво підняти з ліжка. вона мене починає копати в ліжку - я силою витягую. ну мені треба на роботу йти.
а ввечері не можливо вкласти спати взагалі
автор Маю рацію • 20 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
я була коли в психолога досить довго.
нічого не допомогло.
мені так боляче, я реву ночами і вечорами, що погана мама, не можу стриматись. але я нічого не можу зробити.
приїхав пару місяців тому батько, не дуже в адекваті, при дочці влаштовує часто якісь скандали. я не можу його вигнати. і просто ніби живу в дурдомі