Маю рацію• 20 февраля 2024
психоз після планшета у дитини
скільки б не дивилась планшет. коли вимикаю - крик.
до крику починає трощити майно, бити мене.
і такі речі тільки коли вимикаю планшет.
встала зранку - ок. коли канікули пів дня ок. планшет (30 хв, година чи більше) - просить дати ще і ще - далі крик і биття.
Я сьогодні в нервах змела з її столу бардак на підлогу і сказала прибрати.
Їй пофіг, нічого не прибирати.
Забрати взагалі планшет на довго?
каже, що не буде тоді робити уроки і не буде взагалі гуляти.
7 років
Їй пофіг, нічого не прибирати.
Забрати взагалі планшет на довго?
7 років
Пусин Кукин• 20 февраля 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Це зрозуміло, а саме трощити все навкруги і битися
Ну кожен показує свій гнів по різному. Хтось трощити все навколо може, хтось навпаки плаче....
Все індивідуально і залежить від темпераменту або поведінки дитини
Позитивна• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
в нас таке є.
батьківський контроль. я на телефоні вимикаю.
один раз вона мене так вивела, що я кинула тим планшетом (добре, що хоч все ок)
Реально заберіть планшет взагалі. Сховайте. Навіщо він дитині
Я такая наивная• 20 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Троллем попахивает...
Що тут такого тролячого в цій темі?
всемВсёИмного• 20 февраля 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Що тут такого тролячого в цій темі?
Ответы автора
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Вы понимаете, кто такой невролог?
так, представте собі. і не тільки дорослий, а і дитячий.
а у Вас така манера спілкування з усіма чи тільки з тими, в кого не все ок?
Кумедна• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
а якщо каже, що не гулятиме - то хай не гуляє...
але це здоровя
Так, хай не гуляє, поселить тиждень понудиться і піде
всемВсёИмного• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
А какие психические отклонения должен выявить невролог?
Пусин Кукин• 20 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Троллем попахивает...
Не обов´язково.
Інколи діти які мали все що хотіли, дуже боляче переносять будь які заборони або обмеження наприклад хочеться дивитися мультфільми весь день а не півгодини. Тому починається маніпуляції або вмовляння або трощити кімнату щоб добитися свого планшета!
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ дляПозитивна
в основному використовувала як стимул піти погуляти чи щоб книжку почитала.
тепер треба витримати не давати його
бибизяна• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
але це здоровя
А гуляти це що, покарання?
У неї немає друзів, інтересів крім планшетів, цікавих розваг?
Може варто її віддати на танці/малювання/плавання і тд, те що їй цікаве і вона з оадістю буде відвілувати, а не істерити за планшет
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
з народження дітей показують неврологу, який оприділяє як дитина розвивається.
невролог може призначати лікування, надавати рекомендації по розвитку і т.п.
я з народження пару років раз в рік з дитиною була в невролога, тому Ваш комент про незнання був не вдалий
Позитивна• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
тепер треба витримати не давати його
Скажіть, зламався, в ремонті
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Не обов´язково.
дверима з сили гупає.
стрибає на другому поверсі (хоча знає, що тут дуже тонкі перегородки і вже тріщини пішли в домі). двері шафи з сили б´є.
кріслом об стіну.
тут саме як бажання знижити житло.
а, до речі, що цікаво, якісь дрібні речі не чіпає. будь-які дрібні речі не нищить.
кріслом об стіну.
тут саме як бажання знижити житло.
Аноним НаВсеГда• 20 февраля 2024
Забрати назовсім
Буде важко перші дні, через тиждень стане легше, через два - ви не впізнаєте свою дитину. Вона стане спокійна і майже не згадуватиме той планшет.
ПлакалаВАвто• 20 февраля 2024
Ответ длябибизяна
А гуляти це що, покарання?
Вибачте, у вас свої діти є? У всіх дітей бурна реакція, коли обмежують в гаджетах, якщо вони звикли висіти там годинами. Коли знають про чіткі обмеження, і якщо дозволено недовго, то вони нормально відкладають їх, і знаходять чим зайнятись.
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ длябибизяна
А гуляти це що, покарання?
плавання ходимо раз в тиждень.
танці є в школі.
з друзями трохи проблеми, є тільки одна дівчинка, так решту не дружать.
часом каже, що її не люблять. мабуть в неї в душі трагедія, яку вона тим планшетом хоче закрити(
танці є в школі.
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Забрати назовсім
є ще ноутбук, на якому нема батьківського контролю)))
але до нього вона спокійна. поки що
Лукава_Кiшка• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
вони дивиться. потім просить ще 5 хвилин. ще 5 хвилин. і так пару раз.
а коли не даю- починає трощити хату, стрибати і бити...
а якщо вона не буде гуляти і робити уроки?
я раніше її заохочувала гуляння. тобто гуляє і тоді отримує мультики
А Ви дивитеся, як вона трощить хату? Дитині 7 років, вона що, Халк у Вас?
Аноним НаВсеГда• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
але до нього вона спокійна. поки що
Пароль можна поставити
У дітей дуже нестабільна психіка, вони не можуть контролювати свої емоції, як дорослий, тому тут тільки радикальні міри.
Крім того, телефон, планшет не з´їдають пам´ять, вони її просто пожирають.
Страшно, коли діти по 8-10 годин сидять у гаджетах. Ви тільки уявіть собі!
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
не дивлюсь ясно.
спочатку попрошу, потім крикну. по попі.
а вона може то зробити поки я дійду до неї.
і далі я ж не можу стати і стояти поряд пів години.
Лукава_Кiшка• 20 февраля 2024
Вам треба до психолога, бо Ви не здатні виховувати дітей. Крики і по попі не виховання.
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Пароль можна поставити
в мене самої нестабільна психіка. а тут дитина.
знаю, що це все моя вина.
але, на жаль, нічого зробити не можу - такі обставини
знаю, що це все моя вина.
ПробілНеПрацює• 20 февраля 2024
Вибачте, що я лізу, але мені дійсно цікаво на майбутнє. Ремінь по сраці та залишити в кімнаті для того, щоб поміркувала над власним життям за таку поведінку - це вже не в трендах зараз?
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
поки в мене одне завдання - заробити грошей на життя
Тримбулька• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
тепер треба витримати не давати його
причому не давати довго.., пару неділь точно, або і місяць. І обов’язково наголосити -що веде вона себе неправильно,(оці істерики то перший звінок.) Психіка нестійка, привикання до екрану іде аж бігом. Потрібно знайти якесь заняття дитині.., можливо гурток чи секція? в що вона любить гратися сама з задоволенням?
Лукава_Кiшка• 20 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
А як заробите, одразу до психолога, поки малій ще можна допомогти.
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
вона просто буде собі бавитись.
мене колись наказували, ставили в кут - вона просто не буде там стояти
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
вона в школі, потім пару годин сама грається поки я працюю, а з 18 до 21 ми разом.
в неї маса книжок, книжечок із завданнями, купа ігр, ляльок..
але щодня одне і те ж..
ще й згадала.. щоранку не можлмво підняти з ліжка. вона мене починає копати в ліжку - я силою витягую. ну мені треба на роботу йти.
а ввечері не можливо вкласти спати взагалі
але щодня одне і те ж..
Маю рацію
• 20 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
я була коли в психолога досить довго.
нічого не допомогло.
мені так боляче, я реву ночами і вечорами, що погана мама, не можу стриматись. але я нічого не можу зробити.
приїхав пару місяців тому батько, не дуже в адекваті, при дочці влаштовує часто якісь скандали. я не можу його вигнати. і просто ніби живу в дурдомі
нічого не допомогло.