Чавонадо• 21 февраля 2024
Чи забирали ви в підлітка 12-14 р телефон на день, тиждень?
Цікавить питання чи правильно забрати телефон як покарання за неповажний тон до мами
Результат:
вже голосів:
18 (25.71%)
5. Сидить скільки хоче в телеф
18 (25.71%)
7. Інше
11 (15.71%)
1. Забираю інколи на день.
9 (12.86%)
4. Дитина має дозвіл до 22:00
7 (10%)
2. Забираю на тиждень
4 (5.71%)
3. Забираю на годину
3 (4.29%)
6. Дитина не віддає телефон
Пригаю-цибаю• 21 февраля 2024
Забирала. Без толку.
У нас родительский контроль у детей на телефонах , ноутах и приставке.
Все равно время ограничено.
В забирает нет смысла
Все равно время ограничено.
В забирает нет смысла
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляЗубожиння
Нет. Не забирала. Не считаю это эффективным
А що у вас ефективно?
Зубожиння• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
А що у вас ефективно?
У меня эффективной была смена школы. Ребенок стал другим человеком
Как_б_не_так• 21 февраля 2024
Для чого?
Якщо ви до цього віку не навчилися домовлятися і взагалі, розмовляти з дитиною, то вже, певно, пізно.
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Для чого?
Тобто хай робить що хоче?
З вишневого садка• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Тобто хай робить що хоче?
В смысле что хочет?
Мій не такий• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Тобто хай робить що хоче?
Надо учиться разговаривать и находить контакт с ребенком, а не действовать методом насилия и шантажа.
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
В смысле что хочет?
Ну ви пишете що вже піздно щось робити.
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляМій не такий
Не йде ні на які компроміси.
Невісточка ж• 21 февраля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я забирала с НГ до лета и меняла на кнопочный
И вы считаете это адекватной мерой наказания? Это способствывало налаживанию отношений с ребенком?
Пригаю-цибаю• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Тобто хай робить що хоче?
Почему у вас нет рамок поведения и родительского контроля на гаджеты?
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
В мене є. Рамки
Невісточка ж• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
В мене є. Рамки
Но с этими рамками явно что то не так, раз встал вопрос о изъятии телефона
Я шалунья• 21 февраля 2024
Ніколи не забирала, але дитина і сама не зловживала сидінням в телефоні, бо мала інтереси і крім нього.
Бриджит_Фрикандо• 21 февраля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Да, вполне
Мафиозная• 21 февраля 2024
Ответ дляЯ шалунья
У автора дело не в количестве времени, проведённом с гаджетом.
Бесбардак• 21 февраля 2024
что значит неповажний тон? Вы серьезно хотите наказать ребенка не за действия, не за слова, а за ТОН??
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляМафиозная
А в чем причина подобного тона?
Дитина ненавидить коли я її якось критикую чи щось прошу зробити. Зразу огризається , каже те, що не повинна казати батькам. Один тон вже мене виводить з рівноваги
Невісточка ж• 21 февраля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Да, вполне
Ну что ж, не буду вам мешать самообманываться.
Мульйонерша• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Тобто хай робить що хоче?
Не забираю. Бо він сам знає, що якщо засидеться в гаджетах допізна, то зранку в школу буде дуже важко прокинутись.
На вихідні, коли ми не збираємось нікуди і можно поспати до полудня - може до п´яти ранку завітати в ноутбуці.